Şimdi Ara

Fringe'e benzer dizi önerileri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
31.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş iyi hoş fringe güzel dizide niye alanında tek gözüküyor fringenin atası x files tir fringe x files in alternatifi oluyor güzel dizi ama fringe hani introdan önce sahneler oluyor bölümün konusunu tanıtanmıdır nedir adı neyse oraları izlerken kendimi x files izlermiş gibi hissediyorum x files diye izletseniz inanırım başındaki sahneleri fringeyi x files ten üstün tutmak alternatifi yok demek x filese saygısızlıktır
  • Fringe izlediğim 2. dizi sanırım. PB izlerken başlamıştım. 7 bölüm birden izlediğim ilk dizi olmuştu, kesinlikle izleyin
  • Fringe fringe fringe

Unutsam da keske yine izlesem hic bilmiyormuş gibi

• Fringe benzeri bir x files var onuda çocukken izlemiştik tgrt de zaten

• Kesinlikle Continuum dizisini izleyin Fringe nin boşluğunu dolduracağınızdan eminim. Aynı fringe gibi sanki basit başlıyor ama daha sonra bir kaç bölümden sonra bitmemesini isticeksiniz . Aynı Fringe gibi bilim kurgu,polisiye,zaman kavramını çok güzel işlemişler. kesinlikle tavsiye ediyorum
  • Bu evrende yok
  • Öyle bi dizi yok bulursan banada söyle :D

• Bulan haber versin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakın breaking bad demeyin.Fringe gibi bir dizi bir daha asla yapılamaz.Yıl 2016 hala Fringe gibi bir dizinin bittiğine çok üzülüyorum.Bu diziye başlayanlara tavsiyem hatta kesinlikle izlemelisiniz; Fringe yi iki kez izleyin.İkinci izlemenizde dahada etkisinde kalacaksınız...

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaslar

Ben de hala bulamadim aramaya devam

Tamam .

• bu ne böyle herkes duygusal sayko gibi yok öyle dizi bulan söylesin falan demiş

x-files var aloooooo

kat kat üstündür bu diziden ama siz duygusallığınıza devam edin
  • Fringe kaliteli bir dizi ama eşi benzeri bulunmaz değil

• X files'a başladım 1 .sezon bitmek üzere .

Bundaki olaylar daha basit yani ne olduğuun hemen çözebiliyorum . Fringe 'de olaylar karışık idi bunun nedeni efektlerin de güzel olması bence biraz da teknoloji farkının olması tabi .

Yine de X files olsun Fringe olsun nimet bizim gibiler için . X files da baya sardı cidden izlemeyen başlasın hemen
  • Fringe bitirdikten sonra heroes daha sonra The 4400 izlemiştim. Bilim kurgu The 4400 izlemeni öneririm ama dizi yarım kalmıştı finali yoktu.

• Arkadaşlar doğru demiş fringe gibisi gelmez ama ona benzer dizi olarak X-Files ve lost var. Özellikle lostu öneririm
  • Bugün final bölümünü izledim fringe in. Yazan yöneten oyanayan hatta klasık ama çaycılarından bile Allah razı olsun. Nasıl beyin nasıl kafa öyle anlamadım. Büyük boşluktayım pek yerini doldurmayada meyilli olmasamda bu boşlukla yaşamak cok zor. Peter 'a benzerliğinden dolayı engin öztürk dizisi açtım. Fatmagülün sucu neyi izliyorum acil kurtarın beni... film önerileri lütfen

Continum

X-files

Supernatural

Lost

Breaking bad

Almost human

Alias

Ve the 4400 secenekler... en babasını SADECE AMA SADECE İZLEYENLER önerirse cook memnun olurum

• Tgcmte T kullanıcısına yanıt
    konuları aynı değil ama yine bir JJ Abrams yapımı olan Person of interest'i deneyebilirsin o da kendisine bağlayacaktır hele ki final bölümü dağıtacak sizi. buraya nasıl mı geldim bitiminin üzerinden yıllar geçmesine rağmen fringe gibi güzel bir dizi bulabilir miyim arayışından geldim ama yokk :(
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.