Şimdi Ara

Fringe'e benzer dizi önerileri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
31.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öyle bir dizi yapılırsa bana da haber verin

soluksuz ve doyumsuz izlediğim nadir dizilerden biirsi
  • malesef yok fakat o tarz olan josh hollowayın dizisi var suan intelligence adında fakat ben pek beğenmedim bi bakmanı öneririm
  • Benzeri değilde biraz ustununu yazayim
    X files

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: titanichay

Benzeri değilde biraz ustununu yazayim
    X files

Bluray falan çıksa izlerim de şuan arşivimde bulunan sürümü baya kötü gözüküyor 45 dk bölüm 350 mb olur mu ?

Edit: Şansa bak bu mesajı yazdıktan sonra kontrol edeyim dedim. Daha yeni yeni gelmeye başlamış kaliteli sürümler
     Fringe'e benzer dizi önerileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRIENDS -- 17 Şubat 2014; 18:27:28 >

• FRIENDS kullanıcısına yanıt
    Hocam himym için friendsten alinma diyorlar.
    Aynisi bunun içinde geçerli
    X files i 9 sezon özledim. Fringe 1. Sezon itibariyle ayni.
    Eminim ilerleyen sezonlar bir konuya baglarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: titanichay

Hocam himym için friendsten alinma diyorlar.
    Aynisi bunun içinde geçerli
    X files i 9 sezon özledim. Fringe 1. Sezon itibariyle ayni.
    Eminim ilerleyen sezonlar bir konuya baglarlar

Öyle olduğunu biliyorum ama görüntü kalitesi düşük olduğu için X-Files'e(a?) başlamadım. 4-5 sezon 720p/1080p çıksın da yazın izlerim.
  • Ben de bitirdim. Hangi diziyi önerirsiniz ?
  • fringe gibi dizi yoktur be (bilim kurgu anlamında)
    bi onun kadar güzel person of interest var
  • Ah fringe ah gelir mi başka öyle dizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaZooM

Ah fringe ah gelir mi başka öyle dizi

Arkadaşlar Fringe'in yerini tutabilecek bir dizi var . Gene JJ Abrams yapıyor . Dizi 2013 kasımda başladı ismi ALMOST HUMAN . İlk bölümler tıpkı fringe gibi benzerlik yok gibi . Ama birkaç bölüm sonra özellikle 10. bölümlerden sonra bölümler bağlanmaya başladı . Eminim JJ Abrams bu seferde döktürür . Kesinlikle tavsiye ederim . Dizi hakkında kısa bilgi : 2048 yılındayız, gene Polis Teşkilatındaki ajanlar ve teknoloojik robotlar iş birliği yapıp suçluları yakalmaya çalışıyor . Başrolde Carl Urban var . Şu ana dek 12 bölüm çıktı . 05.03.2014 tçarşamba günü 13. bölüm çıkacak .

• Breaking bad izlemediysen kesin izle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi diziyi 2. bölümde izlemeyi bıraktım diyeceğim saydırmaya başlayacaksınız bana neden'dir bilmem ama x-files'ın çakması gibi geldi bana benim anlamadığım fringe birde çok övüyorlar ya bunu diyen ya hayatında hiç x-files izlemedi yada yaşı küçük. Aslında x-files gibi bir dizi gelmez bir daha zamanına göre süper bir diziydi hatta çoğu filme ön ayak olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fable -- 15 Mart 2014; 3:38:11 >
  • Blackkan kullanıcısına yanıt
    J.j abrams gercekten bu iste iyi. Ben hayatimda ilk defa bir yabanci dizi bitirken son bolumunde agladim. Ve hala boslugunu hissediyorum fringein. Ama o dedigine de kesin bakilmali o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: fable

şimdi diziyi 2. bölümde izlemeyi bıraktım diyeceğim saydırmaya başlayacaksınız bana neden'dir bilmem ama x-files'ın çakması gibi geldi bana benim anlamadığım fringe birde çok övüyorlar ya bunu diyen ya hayatında hiç x-files izlemedi yada yaşı küçük. Aslında x-files gibi bir dizi gelmez bir daha zamanına göre süper bir diziydi hatta çoğu filme ön ayak olmuştur.

2. Bölümden belli olmaz ki konusu. Sen bir üçüncü sezona gel hele.

• İlk defa biz dizinin yerine başka bişey koyamıyorum..Sanırım karakterlerle bütünleşmişim anlamadam...Keşke bir kanal devam ettirse....
  • Fringe gibi başka dizi yok.
  • Lost

Ortak noktaları
    Jj abrams yapımı ikiside
    İkiside aynı etkiyi bırakır .
    İkisindede heycan macera son noktada

Farklı noktaları
    Lost 6 sezon fringe 5 sezon

• Bulamayız herhalde böyle bir dizi..
    Sanırım Person Of Interest ve Orphan Black dizilerine aynı anda başlayacağım :=
  • Bilimsel tarzda ararsan dizi orphan black öneririm full klonlama meseleleri
  • İlerleyiş açısından Supernatural benziyor Fringe'e.Supernatural'da da ilk sezon her bölüm farklı konu işlenir.Doğa üstü bir olay olur Sam ve Dean onu çözer ilk sezonun büyük bir kısmı budur sonradan ana konuya bağlanır tıpkı Fringe gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shepherd. -- 18 Haziran 2014; 21:35:14 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.