Şimdi Ara

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.413
Cevap
55
Favori
390.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: GökaLp.

Losttan güzel olması imkansız bence bu saatten sonra Lostu geçemez hiç bir dizi ^^ Kurtlar vadisi dahil.

kurtlar vadisi mi
  • Bomba bir 2. bölüm yapmışlar ayrıntılar ve bağlantıları tam bir x-files havasındaydı..tv.com'da 9.5 alması da çabası..
  • nasıl dizi arkadaşlar tavsiye eder misiniz?
  • 2. bölüm enteresandı Daha bölümün başındaki kadının çığlıkları korku filmi havası verdi resmen

Lost + polisiye diziler = Fringe gibi.
  • Dizinin 2.Bölümüde Fena Değildi.

İzletiyor yani kendini..Rollere alıştıkça oyuncular bizde alışırız daha iyi olur.

• İlk iki bölümü izledim güzeldi açıkçası ,ileride sıkmaz umarım
  • 2 gündür evde olmadığım için 2.bölümü daha izleyemedim
    hemen indirmeye başlıyorum yorumlardan güzel bir bölüm gibi duruyor.
  • indirmeye bıraktım hadi bakalım :)
  • işlemleri başlattım bakalım nasılmışş
  • baya hoş konusu var ya. amerikan yönetimi, bilim adamları yapılan gizli deneyler.
  • bence güzel, böyle devam ederse izlenir gibi
  • 2.bölümü yeni izledim dizi gittikçe güzelleşmeye başlıyor,her bölümde farklı bir konu işleniyor gibi gözüksede dizinin ana bir konusunun(ABD yönetiminin yaptığı deneyler ve büyük şirketlerin gizli işleri) olması da oldukça güzel,bana öyle geliyorki ileriki bölümlerde Fringe ve Lost un ufakta olsa bir bağlantısı olacak gibi,bu bölümün sonunda Walter ın yatağında söylediği rakamlar falan ileride başka şeylere bağlanabilir,ayrıca Massive Dynamics şirketinin sahibinin de Losttan tanıdığımız biri olması ihtimali olabilir,tabi bunlar sadece benim fikirlerim dizi daha çok yeni ve zamanla oturacak ve çok daha güzelleşecek,bekleyip görelim
  • Altyazısı mevcut mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4EveRaP

Altyazısı mevcut mu ?

evet altyazıları divxplanetten çıkıyor

http://www.divxplanet.com/sub/m/16212/Fringe.html
  • 3.bölüm nete Düştü.

1-2 güne alt yazıda gelir
  • İLK 2 BÖLÜMÜ GAYET GÜZELDİ BİRÇOK UÇUK TEORİ VAR BU DİZİDE DUR BAKALIM DAHA İLERKİ BÖLÜMLERDE NE OLACAK
  • quote:

Orjinalden alıntı: REM1903

3.bölüm nete Düştü.

1-2 güne alt yazıda gelir

altyazı çevrilmeye başlanmış bekliyoruz bakalım
  • dizi gayet iyi gidiyor 3.bölümü çekiyorum bkalım nasılmış.Altyazı Çeviri Miktarı : %15 diyor bakalı 1-2 güne çıkar herhalde...Bu arada ben hdtv sürümünü indiriyorum 350mb sürüm acaba kalite nasıl?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kantırcı_1

dizi gayet iyi gidiyor 3.bölümü çekiyorum bkalım nasılmış.Altyazı Çeviri Miktarı : %15 diyor bakalı 1-2 güne çıkar herhalde...Bu arada ben hdtv sürümünü indiriyorum 350mb sürüm acaba kalite nasıl?

ben de o sürümü indirdim görüntü kalitesi gayet güzel
    altyazı biraz daha hızlı ilerlese güzel olacak aslında,bölümün başlarına baktım da yine ilginç bir bölüm izliycez.
  • 2. bölümde altyazıda senkron problemi var bendede.15 dakikada bir senkron bozuluyordu bende..Kullandıgıız oynatıcıda altyazıyı daha hızlı veya yavaş gelmesini ayarlayabilirsin..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.