Şimdi Ara

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.414
Cevap
55
Favori
390.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lost kadar tutar mı bilinmez ama izlenmeye değecek gibi gözüküo
  • quote:

Orjinalden alıntı: DXM06

resme sağ tıkla özelliklerden 1280x720 olduğunu görürsün.forum büyük resimleri otomatik olarak küçültüyor. yarbay olmuşsun bunu bilmen lazım. ayrıca bendekide 2.18gb

güldürdün beni, iyi sana öğüt vereyim o zaman foruma resim koyarken simage kodunu kullan böylece gerçek çözünürlüğünü yanılgıya düşmeden görebiliriz. Forumun otomatik küçülttüğü biliyorum ama tahmin edemedim o mesajı yazarken küçültülmüş olduğunu. Bundan sonra simage kullanırsın oldumu teğmen Rütbelere takılanlara bayılıyorum ya
  • simge durumundaki resimler bazı tarayıcılarda sorun çıkartabiliyor / ya da görünmüyorlar bu yüzden direk image tagını kullanarak yüklemeyi tercih ediyorum ki nasıl ne şekilde yüklediğim seni bağlamaz.
    olay rütbelere takılmak değil aslında demek istediğim bunu daha önceden bilmen lazımdı demeye getirmiştim ama artisliğinden sanırım onuda anlamamışsın.
    imzana bakıncada büyük bir ironi görüyorum. onu oraya yazmışsın ama gel görki idrak edememişsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ronaldinho_1

lost kadar tutar mı bilinmez ama izlenmeye değecek gibi gözüküo

gibisi fazla bence değecek
  • İzlemek lazım.
  • 2.bölüm nete düştü

Fringe S01E02 HDTV XviD-0TV --- 355.98 MB

Fringe S01E02 720p HDTV x264-CTU --- 1.49 GB

Uyumlu altyazı çevrilmeye başlanmış 1-2 güne tamamlanır.

http://www.divxplanet.com/sub/m/16212/Fringe.html
  • quote:

Orjinalden alıntı: ali_kaplan

x-files favori dizilerimdendi buda bu tarz olcakmış. benim için iyi bir haber

paylaşım için teşekkürler

Filmi o kadar sarmadı ama.İnsan bi ufo bekliyor ama yok.Onun dışında 8 sezon gayet iyiydi.

Bu diziyi hangi kanal vericek
  • quote:

Orjinalden alıntı: Romst3rHERE

quote:

Orjinalden alıntı: ali_kaplan

x-files favori dizilerimdendi buda bu tarz olcakmış. benim için iyi bir haber

paylaşım için teşekkürler

Filmi o kadar sarmadı ama.İnsan bi ufo bekliyor ama yok.Onun dışında 8 sezon gayet iyiydi.

Bu diziyi hangi kanal vericek

Amerikan Fox kanalı

http://www.fox.com/fringe/
  • tek link var mı videoya ya? torrent vs kullanamıyorum da
  • İlk bölümü izledim.

Fena değil..Ama bir Lost olmaz.

Bayan oyuncuda Çok Güzel Bir oyuncu
  • Ooo ikinci bölüm çıkmış, hemen işlemleri başlatalım.
  • 2. Bölümün Konusu

Olivia, yanında Peter ve Walter Bishopla Bir kadının ölümünü ve bu kadının ölümünden daha tuhaf olan çocuğunu araştırmaktadır. Kadın sadece bir kaç saatliğine hamileydi ve doğurduğu çocuk bir kaç dakika içinde gelişip sekiz yaşında bir çocuk haline geldi. Olivia Ninadan bu güçlü Dinamik için yardım ister.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kinross -- 18 Eylül 2008; 15:03:58 >
  • Losttan güzel olması imkansız bence bu saatten sonra Lostu geçemez hiç bir dizi ^^ Kurtlar vadisi dahil.
  • 2.bölümün bi türlü altyazısını çıkarmadılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rajeesh

2.bölümün bi türlü altyazısını çıkarmadılar

yüzde 85 olmuş belki geceye çıkar,en geç yarın inşallah.
  • http://www.divxplanet.com/sub/s/100688/Fringe.html

Alın size 2.Bölüm alt yazısı
  • 2.bölümde güzeldi ama tipik bir x-files davası gibiydi sadece daha teknolojik çözüm yöntemleri ile çözüyorlar olayları. bakalım biraz gizem işin içine girmeye başladı.

peter'da sanırım fabrikasyon ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DXM06 -- 19 Eylül 2008; 2:24:24 >
  • quote:

2.bölümde güzeldi ama tipik bir x-files davası gibiydi sadece daha teknolojik çözüm yöntemleri ile çözüyorlar olayları. bakalım biraz gizem işin içine girmeye başladı.

Dr.Bishop kendini kopyalamış işte.IQ falan derken direk o yani.
  • hym yeni dizi.. İndirip izlemeli bunuda
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erwin

quote:

2.bölümde güzeldi ama tipik bir x-files davası gibiydi sadece daha teknolojik çözüm yöntemleri ile çözüyorlar olayları. bakalım biraz gizem işin içine girmeye başladı.

Dr.Bishop kendini kopyalamış işte.IQ falan derken direk o yani.

evet bencede olabilir. adam piskopat zaten
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.