Şimdi Ara

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.413
Cevap
55
Favori
390.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: GökaLp.

Losttan güzel olması imkansız bence bu saatten sonra Lostu geçemez hiç bir dizi ^^ Kurtlar vadisi dahil.

kurtlar vadisi dahil dedi ya. yanlış okumadım dimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: kantırcı_1

2. bölümde altyazıda senkron problemi var bendede.15 dakikada bir senkron bozuluyordu bende..Kullandıgıız oynatıcıda altyazıyı daha hızlı veya yavaş gelmesini ayarlayabilirsin..

yanlış anladın heralde altyazının türkçeye çevrilme işi çabuk bitse demek istemiştim:)yoksa bende senkron sorunu falan olmadı,
    Fringe S01E02 HDTV XviD-0TV bu sürümün tam senkron altyazısı divxplanette mevcut
  • İlk bölüümü i<ledim 2.bölümü çektim ama daha izlemedim..

Blümde sahne geçişleri bana lostu hatırlattı.. Güzel konusu var bakalım ilerleyen zamanlarda daha iyi olacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ©em

quote:

2. bölümde altyazıda senkron problemi var bendede.15 dakikada bir senkron bozuluyordu bende..Kullandıgıız oynatıcıda altyazıyı daha hızlı veya yavaş gelmesini ayarlayabilirsin..

yanlış anladın heralde altyazının türkçeye çevrilme işi çabuk bitse demek istemiştim:)yoksa bende senkron sorunu falan olmadı,
    Fringe S01E02 HDTV XviD-0TV bu sürümün tam senkron altyazısı divxplanette mevcut

sendede senkron sorunu var sandım pardon.Herhalde yanlış altyazıyı çekmişim ben.Ayrıca dizi hangi günler yayınlanıyor acaba.

• Ben de indiriyorum bölümleri bakalım nasıl diziymiş, sırf JJ'in hatrına indiriyorum....
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ©em

quote:

sendede senkron sorunu var sandım pardon.Herhalde yanlış altyazıyı çekmişim ben.Ayrıca dizi hangi günler yayınlanıyor acaba.

dizi amerikada salı akşamları saat 9da yayınlanıyor,internete çarşamba sabahı düşüyor.

• Bir bakalım şuna. O kadar çok dizi var ki hangi birini takip et... Neyse, eğer değer gibiyse devamını da izleriz.
  • Bi kaç sezon oynasın da. Tek seferde tüm sezonları izlemek daha zevkli oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Bi kaç sezon oynasın da. Tek seferde tüm sezonları izlemek daha zevkli oluyor.

Benimde düşüncem Bu ama Vakit yokluğundanda olmuyor böyle.O yüzden çıktığı hafta bi boşluk yaratıp izlemek zorunda kalıyorum..

3.Bölüm Alt yazısı çıkar çıkmaz izleyeceğim.
  • http://www.divxplanet.com/sub/s/101426/Fringe.html

Alt Yazı Hazır..

İzleyelim :D
  • fragmanı güzel.
    indirmeye başlayacağım,bakalım artık
    teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _sude_ -- 26 Eylül 2008; 20:16:52 >
  • 3. bölümde harikaydı bence bu dizi tutar
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Bi kaç sezon oynasın da. Tek seferde tüm sezonları izlemek daha zevkli oluyor.

Mantıklı.
  • bu losttaki zenci adamı oynadığı her diziye esrarenggizliğini götürüyor galiba bknz 3.bölüm sonu
  • Sezon 1 Episode 3 NoTV sunumunun alt yazısı uyumsuz..19 dan sonra kaymalar mevcut..Düzeltebilecek arkadaş varmı acaba aramızda?
  • KMP playerı indir
    kaydıkşa Ğ Ü tuşlarıyla senkronize edebilirsin kolayca

zaten frame sayısı uyuşuyorsa
    bir kere ayarladınmı kolay kolay bozulmaz
  • Bilgisayarda evet ama ben tv de izlemeyi seviyorum dizileri..O yüzden ayarlamak gerekiyor.Yoksa bilgisayarda bi problem olmaz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: REM1903

Sezon 1 Episode 3 NoTV sunumunun alt yazısı uyumsuz..19 dan sonra kaymalar mevcut..Düzeltebilecek arkadaş varmı acaba aramızda?

divxplanette 2ayrı sürüm için altyazı var

Fringe.S01E03.Ghost.Network.PROPER.HDTV.XviD-XOR ve

Fringe.S01E03.HDTV.XviD-NoTV

belki yanlış sürüm için olanı indirmişsindir kontrol et istersen ben sorunsuz şekilde izledim.

bu bölüm de gerçekten güzeldi dizi git gide güzelleşiyor ve gizemli bir hal alıyor,ilerleyen bölümlerde az da olsa lostla bir bağlantı kurulabileceğini düşünüyorum özellikle zenci dayı ve Massive Dynamics şirketinin bir bağlantısı çıkabilir.
  • Hepsini indirdim baktım ama hepsi sorunlu CEM

Acaba sizdeki XOR Sürüm olmasın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: REM1903

Hepsini indirdim baktım ama hepsi sorunlu CEM

Acaba sizdeki XOR Sürüm olmasın?

evet bendeki xor sürümü ancak ben de yanlışlıkla önce notv sürümünün altyazısını indirmiştim 40.dakkadan sonra kayma olunca farkettim,belki sende de aynı sorun olmuştur diye düşünmüştüm,eğer notvnin altyazısı sorunluysa yakında divxplanettekiler düzelteceklerdir sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.