Şimdi Ara

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.414
Cevap
55
Favori
390.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: twizle

quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

En soldaki zenci abiye dikkat

Neden sektör değiştirdi acaba

Bu dizinin iş yapması "soldaki zenci abi" nin performansına bağlı.

• Arkadaşlar bildiğiniz gibi dizinin 10 milyon dolara malolan pilot bölümü gösterim tarihinden çok önce internete sızmıştı yada sızdırılmıştı,coğu sitede download linklerini bulabileceğiniz pilot bölümünün türkçe altyazısı da dün cıktı.

türkçe altyazı linki >>>http://www.divxplanet.com/sub/m/16212/Fringe.html

ayrıca bölümle ilgili kısa bir başlangıç yazısı bana cok ilginç geldi türkçe altyazı da çıktığına göre hemen indirip izliycem.

657 sefer sayılı yolcu uçağı Boston’a doğru ilerlemektedir. Her şeyin yolunda gittiği bir an da görünüşte bir hava boşluğuna girildiği görülür. Uçak, ani bir şekilde hava boşluğundan dolayı sallanmaya başlar. Biraz sonra bu durum giderek şiddetlenir. Daha sonrada nedeni belli olmaksızın yolcuların vücutları erimeye başlar. Uçağın pilotları zor da olsa uçağı Boston’a indirmeyi başarılar. Fakat, yolcu kabini ise tamamen derisinden bütün vücutlarına kadar erimiş yolcularla doludur. Olaya hemen FBI el atar ve soruşturma başlatılır.

dizidizi.net sitesi yorumu:

Dizinin bana verdiği ilk izlenim; LOST oldu diyebilirim. Jenerikteki “Fringe”in 3 boyutlu yazılımı ile LOST’un yazılımı az da olsa benziyor. Yine, dizi içinde kullananlar birkaç müzik LOST’tan alınmış. Ayrıca, sahne geçişlerinde gerelimli bir müzik ile kesilmesi yine LOST’u hatırlatıyor. Buna ek olarak, yine LOST’ta gördüğümüz “Hansolo Foundation” ya da “Dharma Initiative” gibi benzer bir kurum “Fringe”te de pek iyi işlerle uğraşmıyor. Diğer bir benzer bir nokta da, genellikle standart olan yer ve zamanların ekran köşelerinde yazılması yerine 3 boyutlu olarak sahne için yazılması. Bu 3 boyutlu yazı şekli de LOST’un DVD menülerinde var. Şunu da yazmadan geçmek istemiyorum. Evet, yine sayılar var. Ama gerçekten bir anlama sahipler mi yoksa sadece bulundukları odaları temsil ediyorlar ona bir anlam veremedim. Belki de ileride bir şeyler çıkabilir. Yalnız şunu unutmamak lazım. Bilim kurgu severler için gerçekten ilginç bir dizi diyebilirim. Bunu izlediğinizde fark edebilirsiniz. Yine klasik olarak J. J. Abrams şaşırtmacaları ve gizemleri diziye yerleştirilmiş. Oyuncu kadrosunun iyi seçilmesi otomatik olarak oyunculukları üst seviye çekmiş. 2008-2009 sezonunda yayınlanacak olan Fringe genele bakıldığında iyi bir pilot olmuş diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ©em -- 2 Temmuz 2008; 0:38:48 >

• JJA önce Lost'u bitir biz de burda kafayı yiyeceğiz sonra başlarsın buna
  • İlk bölümü İndirebileceğimiz bir link varmı??
  • Yinemi uçakla başlıyoruz
    "657 sefer sayılı yolcu uçağı"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceyhυn -- 2 Temmuz 2008; 14:18:29 >
  • Pilot bölümü çok önceden düşmüştü nete zamanında izlemiştim ve başarılı olma potansiyeline sahip.Takip edeceğim.Dizi eylülde başlıyor.
  • Abrams bıraksın yeni diziyi.

Lostun 1 bölümünü daha kısa sürede çeksin yeter
  • ilk bölümü çıktımı?başladımı dizi?
    netten s1e1 hdtv olarak indirdim bu pilot bölüm mü ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rajeesh

ilk bölümü çıktımı?başladımı dizi?
    netten s1e1 hdtv olarak indirdim bu pilot bölüm mü ?

evet dizi resmi olarak başladı ilk bölüm yani 2 saatlik pilot bölüm şu an nette mevcut.

Fringe S01E01 HDTV XviD-NoTV - 713.29MB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ©em -- 12 Eylül 2008; 4:32:31 >
  • tüh varmış topic :)
    ilk bölüm az önce bitti ben oldukça beğendim yeni serileri merakla bekliyorum

bu arada bilmeyenler için
    başroldeki sarışın polis anna torv aslında
    biricik aşkım heavenly sword'tan NARIKO

• bakalım 720p kalitesi nasıl olacak görüntünün

• böyle oluyor
  • Bendeki 720 nin çönürlüğü 1280 x 720 zaten olması gereken çözünürlük bu o yüzden 720p diyoruz. Seninkisi dvd kalitesinde olmuş sadece dxm06.

Benim dosya şu : Fringe.S01E01.720p.HDTV.x264-E7.mkv 2.18GB büyüklüğünde.

Diziyi bugün izledim gerçekten güzel olmuş film gibi uzun bir açılış yapmışlar. Bilimkurgu var işin içinde biyonik işler var Dizinin sonunda ki firma logosu ve tanıtım lafı çok hoşuma gitti direk özetliyor diziyi ve ne anlatmak istediğini açıkça vurguluyor.

Kısaca lost seven birisi olarak ben bunuda sevdim zevkli heyecanlı ve bilimi kurgusu eksik olmayan herşeyi severim arkadaş derseniz sizde seversiniz.

Not: erime sahnelerini iyi yapmışlar mum gibi eriyorlar...

• Şuanda 720p versiyonunu izledim

cam gibi görüntü yaaa keşke 150 ekran bir lcddim olsaydıda daha büyük ekranda izleyebilseydim
  • Dizinni 720p Çekicem buldugm linkeriln hepsi netload bir de bu çıktı başımızaPremium aldıracak
  • İndirip bakmakta fayda var.Onca yıl X Files seyrettim x files ın yerini doldurabilecek bir dizidir umarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

Şuanda 720p versiyonunu izledim

cam gibi görüntü yaaa keşke 150 ekran bir lcddim olsaydıda daha büyük ekranda izleyebilseydim

+1 22 " e talim...
  • Bende yeni izledim gayet iyi duruyor biran önce yeni bölümlerini çekmyee başlasalar iyi olur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hunter_one

Bendeki 720 nin çönürlüğü 1280 x 720 zaten olması gereken çözünürlük bu o yüzden 720p diyoruz. Seninkisi dvd kalitesinde olmuş sadece dxm06.

Benim dosya şu : Fringe.S01E01.720p.HDTV.x264-E7.mkv 2.18GB büyüklüğünde.

Diziyi bugün izledim gerçekten güzel olmuş film gibi uzun bir açılış yapmışlar. Bilimkurgu var işin içinde biyonik işler var Dizinin sonunda ki firma logosu ve tanıtım lafı çok hoşuma gitti direk özetliyor diziyi ve ne anlatmak istediğini açıkça vurguluyor.

Kısaca lost seven birisi olarak ben bunuda sevdim zevkli heyecanlı ve bilimi kurgusu eksik olmayan herşeyi severim arkadaş derseniz sizde seversiniz.

Not: erime sahnelerini iyi yapmışlar mum gibi eriyorlar...

resme sağ tıkla özelliklerden 1280x720 olduğunu görürsün.forum büyük resimleri otomatik olarak küçültüyor. yarbay olmuşsun bunu bilmen lazım. ayrıca bendekide 2.18gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DXM06 -- 15 Eylül 2008; 14:09:47 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.