Şimdi Ara

Friday the 13th: The Game [PS4 ANA KONU] - [13. Cuma]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
14.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Friday the 13th: The Game [PS4 ANA KONU] - [13. Cuma]

Friday the 13th: The Game - Duyuru Fragmanı

aka: Summer Camp / Slasher Vol. 1: Summer Camp
    -

Friday the 13th adlı oyun co-op ve rekabetçi multiplayer oynanışına odaklanan bir oyun olacak.

Oyun bir grup oyuncuyu av yerine koyarken ölümsüz bir oyuncu da, diğer oyuncuları öldürmeye çalışan bir avcı yerine koyacak. Oyunun 1989'dan beri çıkan ilk resmi Friday the 13th olduğunu belirtelim.

-

Çıkış Tarihi: 26 Mayıs 2017
    Tür: Survival Horror
    Dağıtıcı: Gun Media
    Geliştirici: Illfonic

https://gamefaqs.gamespot.com/ps4/121841-friday-the-13th-the-game
    https://www.metacritic.com/game/playstation-4/friday-the-13th-the-game

Kickstarter:https://www.kickstarter.com/projects/613356213/friday-the-13th-the-game

Resmi Site: http://f13game.com/

-

Ekran Görüntüleri:

Friday the 13th: The Game [PS4 ANA KONU] - [13. Cuma] Friday the 13th: The Game [PS4 ANA KONU] - [13. Cuma] Friday the 13th: The Game [PS4 ANA KONU] - [13. Cuma] Friday the 13th: The Game [PS4 ANA KONU] - [13. Cuma] Friday the 13th: The Game [PS4 ANA KONU] - [13. Cuma] Friday the 13th: The Game [PS4 ANA KONU] - [13. Cuma] Friday the 13th: The Game [PS4 ANA KONU] - [13. Cuma] Friday the 13th: The Game [PS4 ANA KONU] - [13. Cuma] Friday the 13th: The Game [PS4 ANA KONU] - [13. Cuma] Friday the 13th: The Game [PS4 ANA KONU] - [13. Cuma]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 17 Ağustos 2021; 13:42:20 >

• fena duruyor cidden trailer ı çok hoş
  • Summer Camp olan oyunun ismi, Friday the 13th: The Game olarak değiştirildi...
  • Summer Camp - Duyuru Fragmanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 26 Nisan 2016; 1:49:56 >
  • Friday the 13th: The Game - The Official Kickstarter Video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 17 Ağustos 2021; 13:43:34 >
  • İnşallah güzel bir proje olur aslında Friday the 13th'nin Until Dawn gibi QTE üzerine kurulu bir oyunuda yapılabilir.
  • Bu oyunun cikacagindan haberim yoktu. Merakla bekliyorum nasil bir sey cikacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teen slasher, sex, jason ayrılmaz 3 lü. Film Havasında olup biraz kalite olsa denenir. Untildawn sevenlerinde dikkatini çeker, benzerlik taşıyorlar.

• Tr alt yazı ile gelse bari diyeceğim ama hiç sanmıyorum..
  • Higgins Haven Reveal with Jason Door Kill Revealed!

-----

Hide and Seek! - Jason

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 26 Nisan 2016; 1:51:45 >

• Jason varsa oynanır

• Oyunun PC üzerinde betası başladı arkadaşlar yayınları izleyen varmı bilmiyorum fakat benim acayip hoşuma gitti yapım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Oyunun PC üzerinde betası başladı arkadaşlar yayınları izleyen varmı bilmiyorum fakat benim acayip hoşuma gitti yapım.

Varmı link hocam.
  • Sağlam çöp olur bu oyun ama 13 Cuma'ya bayıldığım için denemek isterim

Freddy li bir oyunda yapsalar güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Oyunun PC üzerinde betası başladı arkadaşlar yayınları izleyen varmı bilmiyorum fakat benim acayip hoşuma gitti yapım.

Konsollar için beta tarihi var mı hocam ?
  • çöp
  • Spawn2 kullanıcısına yanıt
    Konsollar için bir beta olup olmayacağı belli değil şuan
  • Patlama ihtimal %99

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EyvAllah hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Saga -- 20 Aralık 2016; 20:1:24 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.