Şimdi Ara

Freedom Fighters Dönebilir (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oha yıllardır bu anı hayal ediyordum!!! Gerçekten yaparlarsa sevinçten kafayı yerim bu oyunun bende ayrı bi anısı var. Bağırasım geldi şuan!!!
    Neyse tamam sakinim. Sırf müzikleri için bile oynayabilirim ilk oyun tam bir efsane ve başyapıttı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 8 Şubat 2012; 22:42:40 >
  • mx440 ile bitirmiştim
  • Şunu izleyince bile tüylerim diken diken oluyor

• lağımlarda gezeriz yine
  • Eski oyunları yeniden yapılandırmalar gerçekten berbat hale getiriyor oyunları umarım buda o kervana katılmaz
  • Offfffffffffffffffffffffff ya zamanında internet cafede ne oynardım ya ulan arkadaş grafikleri süperdi be offfffffffffffffffffffffffffff gene indirip oynıcam lan gaza geldim
  • çok kalite oyundu 2-3 defa bitirmiştim
  • Çifte okey mi gelmiş ondan dönüyor?

Hehe şaka bir yana dönsün bakalım zevkli oyundu, adam gibi bir devam oyunu yaparlar umarım. Bu aralar iyi hüsranlar yaşıyoruz.
  • Zamaninda bende bir kac kere bitirmistim. Gercekten cok guzel bir oyundu. Umarim yenisi gelir. Homefront bu tarz bir oyundu aslinda ama yinede bunun yeri ayri.
  • zamanında bir kaçkere bitirmiştim (nostalji olsun diye 1 yıl önce yine bitirdim gayet hoş bir oyundu)
  • ilk oyun hitman 2 yi çok andırıyordu.(müzik ve grafik) gerçekten süperdi 2004 te bitirmiştim.ilk oyunların atmosferi her zaman farklı etki bırakıyor insanda.yenisinde aynı havayı bulamayacağız bence ne kadar güzel olsada.
  • Nolur çık nolur yalvarıyorum... bu kadar psikoloji + duygusal + hırs ne bilim anlatamıyorum çık uleeen çıııııııııııııııııııııııııııııııık hitman miş kane lynchmiş fos bu oyunun yanında en iyis bu
  • Bu Oyun Bende Psikolojik Bağımlılık Yaptı,O Müzikler,Oyunun O Havası...
    6 Sene Önce Orjinal Almıştım Hala Saklıyorum
  • Küçükken oynamıştım. Ne deli bir oyundu..
  • Beklemekten ciğerlerim soldu. Umudumu bitirmek istemiyorum ama çok uzun zaman oldu artık çıkması lazım.
  • Beklemdeyiz.
  • uzerınden o kadar zaman gecmıskı unutmusum oyunu ısmını duyunca hatırladım.
  • simcity 4 ile yeni simcity arasında 11 sene var umudumuzu kaybetmeyelim
  • Bende bu oyunun hastası olmuştum ,canım sıkıldıgında moralim bozuk oldugunda oynadıgım oyundur ,stresimi atıyordum bu oyun sayesinde elinde full.part olan varsa paylaşabilirse minnettar kalırım arkadaşlar.
  • Ne zaman çıkacak yeni oyun Nolur bu sefer de müzikleri Jesper Kyd'a yaptırsınlar yoksa oyunun hiç bir anlamı kalmaz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.