Şimdi Ara

⚡ Freecash - Uygulama indirerek, oyun oynayarak para kazanın! ⚡ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
450
Cevap
9
Favori
31.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Support chat ekranından bakın, Coinbase mesajı hangi gün hangi saatte geldiyse o mesajdan tam 14 gün sonra hesaba yansıyor.

NOT: Bu olay yine hile hurda yapanlar sebebiyle tekrar 30 güne çekilmiş. Zaten 14 güne düşmesi sürpriz bir karardı. 1 ay geçmeden tekrar 30 güne çekmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kojiro -- 29 Nisan 2022; 21:56:34 >
  • Bu da scam galiba görevlerden 200 coin kazanmadan çekmezsiniz diyor bunu önceden hiçbir yere yazmamışlar en azından dikkat çekecek şekilde 517 puanda takılı başka hiçbir görev yok yapabileceğim 3 gündür boş boş bakıyorum uygulamaya hani şöyle 8 centlik görev gelse çekip sileceğim uygulamayı gelmiyor

Anket yapıyorum soruların hepsine cevap vermiyorum yarım saat en sondauygun değilsiniz diyip atıyor quize giriyorum tıpa tıp farkı olmayan şıklar koyuyor doğru bilme ihtimaliniz yok

Hayır 60 cent için uğraştığıma değmez ki onu bile alamayacağım bence hiç indirmeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Offertoro binomo görevini yapan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 27 Nisan 2022; 22:8:55 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • @Proprietor

Freecash scam değil hocam. Offerwall taraflı sıkıntılar oluyor bazen. 1-2 arkadaş dışında problem yaşayan olmadı Freecash'in kendisi ile.

Ana hesabım ile bugüne kadar aldığım ödemeler;

⚡ Freecash - Uygulama indirerek, oyun oynayarak para kazanın! ⚡

⚡ Freecash - Uygulama indirerek, oyun oynayarak para kazanın! ⚡

@muslera251

Bende gözükmüyor Binomo. Hangi offerwall ve işletim sistemi? Ona göre bulup deneyeyim.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Şahsen ben yapılacak bir tane görev göremedim ne ile para kazanıyorsunuz ki

Indirilebilecek bütün uygulamaları indirdim geriye saçma şu oyunda bir milyonci seviyeye gel bize para ver gibi şeyler kaldı

Anket quiz var onlarda zaten dediğim gibi gerçek değil

Hocam arada gidip geliyor.Offertoro’da. İOS’ta görmedim Android’de karşıma çıktı. Üye olup ilk yatırımı gerçekleştirdiğin takdirde 9.5$ veriyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 27 Nisan 2022; 22:51:20 >
  • @Proprietor

Hocam bir sürü oyun-uygulama mevcut. En basiti 360VUZ diye bir uygulamanın free trial başlattığınızda 1 küsür dolar veriyor.

@muslera251

Benim iki tarafta da gözükmüyor hocam. Yakalarsanız deneyin bakalım ödeyecek mi Offertoro.

Dediğiniz 360 vuzu yaptım ödül vermedi ticket attım kanıtla yine cevap gelmedi oyunların hepsi saçma gözüküyor çok yüksek seviyeler istiyorlar o kadar uğraştıktan sonra parada vermeyebilir 360vuz da olduğu gibi

Hocam bir sorum olacak, bu Ayet'teki State of Survival oyununu ben Freecashi kullanmadan önceleri oynamıştım. Yani Freecashe kayıtlı olduğum gmail ile zaten indirip 20 levellere geldiğim için bana ödülleri vermedi. Telefonda başka bir gmail hesabım daha kayıtlı. Onunla indirip baştan hesap açmış gibi oynasam ödülleri verir mi sizce? Yoksa ban mı atıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunları yapan var mı? RAID başladım ama ödül verir mi bilemedim, boşa kürek çekmeyelim ⚡ Freecash - Uygulama indirerek, oyun oynayarak para kazanın! ⚡ 

• Offertoro daki binomo görevini yapan varmı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mart Kedisi kullanıcısına yanıt

Çok zordu ben başlayacaktım sonra sildim. Aşırı emek istiyor.

• OfferToro daki Garanti bankası görevini yapan var mı? 4.5 dolar gibi birşey veriyor sanırım.

• Binomo görevini yaptınız mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Raid neyse de rise of çok saçma çok uzun değmez. Böyle çerezlik oyunlar falan lazım yapmaya.

• szrozdmr kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam yapmadım

• Mart Kedisi kullanıcısına yanıt

Aynen şu an Rise of Kingdomu yapıyorum 1 haftadır oynuyorum sadece 2 görevi yapabildim bayağı zor. King of Avalon var mesela onun sonuncusuna kadar gelmiştim o kolay bi bakın isterseniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brhmlpy -- 9 Mayıs 2022; 16:15:31 >
  • Günde kaç saat oynadın hocam? Başka bir şey vardı seni ona yönlendirirdim keşke görseydim.

• Çerezlik oyun yok maalesef. Hepsi belli bir emek ve zaman istiyor. Rise of Kingdoms en uzun süreni ama en çok ödül de onda haliyle. 25 dolardan fazla ödülü var. Tüm oyunlarda ödüller gittikçe azalıyor. Wadjet ilk sayfada Board Kings 12 dolar ödülden bahsetmiş, şimdi 1.2 dolar veriyor mesela. Son zamanlarda ödüller azalıyor. Oynayacaksanız acele edin :) Gün geçtikçe o emeğe değmeyecek ödüllere düşüyor.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.