Şimdi Ara

Free Download Manager İndirme Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Arkadaşlar; İdm' ye alternatif program arama çabam sonuç verdi ve FDM' yi buldum fakat video üzerinde olması gereken sekme yok. Uzantı ve eklenti ayalarını yaptım ama sonuç değişmedi. Yardımlarınızı bekliyorum herkese iyi forumlar.

• kartal190387 K kullanıcısına yanıt
    Amacın sadece video indirmekse başka yollar da var. Mesela operada any media downloader var. Oldukça başarılı. Pek çok siteden indirme yapılabiliyor. Bunun dışında apowersoft streaming video recorder var. Full sürümünü kur. İşini görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

Amacın sadece video indirmekse başka yollar da var. Mesela operada any media downloader var. Oldukça başarılı. Pek çok siteden indirme yapılabiliyor. Bunun dışında apowersoft streaming video recorder var. Full sürümünü kur. İşini görür.

Evet video indirecem(hd film, dizi vs.) ama genel olarak chrome ve mozilla kullanıyorum. Yani bu FDM' de iyi olurdu doğrusu. Ancak dediğim gibi video üzerindeki sekme yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal190387

quote:

Evet video indirecem(hd film, dizi vs.) ama genel olarak chrome ve mozilla kullanıyorum. Yani bu FDM' de iyi olurdu doğrusu. Ancak dediğim gibi video üzerindeki sekme yok.

o programı ilk defa duydum. Nasıl çalıştığını ve ayarlarını bilmiyorum. İstersen dediklerimi bir dene. Ben hep bu yollarla indiriyorum...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kartal190387

quote:

o programı ilk defa duydum. Nasıl çalıştığını ve ayarlarını bilmiyorum. İstersen dediklerimi bir dene. Ben hep bu yollarla indiriyorum...

Tamam hemen deniyorum. Çok teşekkürler:)

• Estağfurullah ne demek..

• Download Accelerator Manager öneririm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.