Şimdi Ara

Fracture [XBOX360;PS3] ÇIKTI (Region Free) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
4.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • XboX LİVE'YE demosu gelmiştir.Merak edenlere duyurulur..733 MB civarı bişey.Ben indirmeye başladım..
  • tehjdghdh işte bu be çok merak ediyorum
  • Demo 772.78 MB .% 93'De şu an.İnsin resim koyarım buraya.
  • Demo tek kelimeyle süper

Beklediğimden çok daha iyi hatta.Ama bu tarzı sevmemde büyük etken herhalde beğenmemde.Kesinlikle demoyu deneyin diyorum.
  • Bence hiç güzel değil videolar. Çevre etkileşimini abartıcaz diye yeryüzünü su yatağına çevirmişler, nerdeyse attığın mermi zeminde dalgalanma yaratıcak, çok komik görünüyo bana, gerçekle alakası yok. Yeni bir Red faction vakası daha geliyo sanırım, bekleyip görücez.
  • Akşam bakarız, neymiş neyin nesiymiş diye.
  • Valla demo çok hoşuma gitti 15 dakikada bitirdim zaten.Yerlerin dalgalanması abartılı ama çok zevkli.Mesela silahla yeri yukarı kaldırıp aşağı indirebiliyosun.Zaten görevlerde ona göre hazırlanmış.Ben çok beğendim ne zaman çıkıyodu oyun?
  • Oyun oldukça değişik ilk defa yer zeminini yükseltip alçaltabiliyorum:D Sağlam oyun olmuş belli yüklenecekler listesine bunu da atayım bari.
  • Zaten bir sürü dvd almamız lazım.Aralığa kadar o kadar çok oyun çıkıyoki nasıl yetişecez bilmiyorum.
  • Allah aşkına 3,5 liralık dvd yi de alın yani.beleşe oynuyoruz isterseniz microsoft a mail atalım toblu olarak paketin içine 20 li boş dvd koysunlar verbatim
  • Ben 2 ytlye alıyorum
  • Fracture demosunu yeni yuklemeye basladim, Mercenaries demosuyla beraber....
    Fracture'dan pek umitli degilim ama nasil olsa denemesi bedava, oynayip bakariz
  • Demosunu oynadim, oyun bayag iyiymis...bu biraz surpriz oldu...Lan hangi oyuna zaman ayiracaz...yeter be
  • Valla ya.Bende ona yakınıyorum
  • 10 numara olmuş fos olucak diyenler utansın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sailsofcharon -- 18 Eylül 2008; 19:32:11 >
  • oyunun bu kadar kaliteli olacağını hiç tahmin etmiyordum. oyun aşmış be!! grafiklere bakakaldım türünün en iyi örneği kesinlikle. renk paleti o kadar tatlı olmuş ki gerçek gibi olmuş. ben daha çizgifilmvari bir görüntü bekliyordum bu oyundan. ço kfena ters köşe yaptı müthiş bir grafik kalitesi var oyunda. karakter modellemesi olarak değil ama çevre ve ışıklandırma, renkler on numara olmuş.

oynanış da sanki kırk yıldır bu oyun üzerinde çalışıyorlarmışcasına rahat. akıyor resmen elinizin altında oyun. çok çok rahat bir oynanışı var. bu yılın en büyük sürprizlerinden olabilir bu oyun. 2 tane ss:

Fracture [XBOX360;PS3] ÇIKTI (Region Free)
     Fracture [XBOX360;PS3] ÇIKTI (Region Free)

• ummadığımız oyunlardan daha iyi performans geliyor.................
  • ummadığın taş baş yarar derlr doğuruymuş bana göre lucas ın yaptığı her oyun güzeldir
  • Geçen Haftalarda Bu Oyunla İlgili Terrain Deformation Yani Çevresel(Yeryüzü) Deformasyon'unu Anlatan Bir Vidyo Linki Vermiştim Ve Orada Bu Oyun Bizlere Çok Farklı Deneyimler Sunacak Demiştim Yahu Hangi Oyunda Üstünde Oynadığımız Zemini hallaç Pamuğuna Çevirebiliyoruz
    Süpersin Lucasarts Süpersin Fracture

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecturer -- 19 Eylül 2008; 10:00:41 >
  • Demodan oynadığım kadarı ile çok tekdüze olmuş.Fizik olayı güzel ama bazı şeyler çok abartı kullanılmış.Yani ben o kadar büyütülecek bir tarafını göremedim.Alınır oynanır sıkmazsa bitirilir sonrada kenara konulur.Ama ps3 e asla almam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.