Şimdi Ara

FPS DROP

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

MSI Geforce 1050Ti 4GB Ekran kartı
    Intel i5 7500 3.4 Ghz işlemci
    8GB Ram DDR4
    MSI- H270 Gaming M3 Anakart
    Asus 144Hz Monitor
    Çözünürlük 1920x1080 ( düşürdüğüm zaman oyun çamur gibi oluyor)

Arkadaşlar ben cs go oyuncusuyum. oyun olarak en çok oynadığım oyun budur. fakat sistem özelliklerim iyi olmasına rağmen deli gibi fps sorunu yaşıyorum.

Nvidia panel ayarlarından Her şeyi performansa çektim. Oyun içi ayarlarda tüm ayarları düşük moda çektim ve Oyunda şuan 300FPS sabit görüyorum.
    Fakat oyun esnasında 200'lere düşüyor fps ve sanki 10fps miş gibi kasıyor. oynamak mümkün değil yani.

CS 1.6 oynarken 60fps alıyordum ve efsane bi akıcılık vardı şuanda CS:GO'da 200-300 almama rağmen 180-200'e düştüğünde oynanmayacak derece kötü bir hal alıyor.

bunun için bir çözümü olan arkadaş yetkili usta bilge büyücü varmıdır? bana bir çare bulun.

Bu arada bütün forumları gezdim. ingilizce türkçe fakat bir çözüm bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __LaBeNs__ -- 13 Aralık 2017; 15:12:22 >

• Yokmu bir çözüm önerebilecek? başına daha önceden gelmiş çözümüne ulaşmış?
  • oyundaki güncellermelerden kaynaklanan bir problem olabilirmi son zamanlarda facebook gruplarında konusuyorlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldenParsTR

oyundaki güncellermelerden kaynaklanan bir problem olabilirmi son zamanlarda facebook gruplarında konusuyorlardı

Ya hocam ne kadar güncelleme ile alakalı olsa da cs:go sonuçta bu özellikteki bir bilgisayar tabiri caizse kilodunda sallar yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.