Şimdi Ara

Fps 10 a düştü :S

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar battlefield 3 de fps 10 a düştü naptıysam düzelmedı bı ara ram taktırmıstım 1066 takmıs adam ramı 1333 ken ıcındekıler ondan sonra cıkarttım 1333 8 gb a cıkardım toplamda gıne duzelmedı laptop kullanıyorum acer aspire 5745g ıslemcı thermal macun deıstı fanı da temızlettım napmam lazım bılen varmı bırde format atsam duzelırmı bıos ram mhz hızları.?

• driver güncelle belki düzelir
  • driver güncel benm merk ettıgım sorun neyden olabılır laptopda bıosdan mhz ayarlanamıyor 1066 mhz yanlıs ramlerı cıkarttımda gıne oylemı kaldı :S format atsam duzelırmıkı bıos da ıslemcı sıcaklıgıda 80 ı gecmıyor.
  • Aynı sorun bendede var 3-4 hafta önce Ultra ayarlarda dahi kasmayan oyun şimdilerde Lowda kasar oldu Format attım Driver güncelledim Oyunu sildim yükledim fayda etmedi .
  • aynen bende oyunu 2 kez yukledım olmadı formatı denıycem laptop aspire 5745g recovery de almamıstım napsam bılmıyorum farklı mhz ram taktım dıyemı ıslemcı thermal macun degıstı dıyemı oldu naptıysam duzelmedı bı bılende cıkmıyo :S.
  • quote:

Orijinalden alıntı: empath

Aynı sorun bendede var 3-4 hafta önce Ultra ayarlarda dahi kasmayan oyun şimdilerde Lowda kasar oldu Format attım Driver güncelledim Oyunu sildim yükledim fayda etmedi .

sende bılgısayara bır ıslem uyguladıktan sonramı oldu oyundakı fps dusmesı bnde ramle ıslemcı macun degısınce oldu çünki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OgezeN

quote:

Aynı sorun bendede var 3-4 hafta önce Ultra ayarlarda dahi kasmayan oyun şimdilerde Lowda kasar oldu Format attım Driver güncelledim Oyunu sildim yükledim fayda etmedi .

sende bılgısayara bır ıslem uyguladıktan sonramı oldu oyundakı fps dusmesı bnde ramle ıslemcı macun degısınce oldu çünki.

bende kendiliğinden oldu ayrıca bende oyun 40 fps verse dahi kasıyor

macun sürmek herkesin harcı değil az sürersin ısınır fazla sürersin kötü olur o yüzden bilen birine kontrol ettir derim ben . birde eğer 4gb fazla ramin varsa 64 bite geç

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OgezeN

quote:

bende kendiliğinden oldu ayrıca bende oyun 40 fps verse dahi kasıyor

macun sürmek herkesin harcı değil az sürersin ısınır fazla sürersin kötü olur o yüzden bilen birine kontrol ettir derim ben . birde eğer 4gb fazla ramin varsa 64 bite geç

valla suren yer kalıtelı degıldı harbıden 20 lıraya yaptı pazarlıkla kontrol ettırcem oyunu 30 dk calıstırsamda 80 derece ıslemcı gınede emın olmam lazm ztn ramı yukselttım 8 gb oldu 1333 cl9 ısletım sıstemıde wın 7 home premıum 64 bıt gınede kotu 1 aydır btf 3 gıremıyorum satmıycam hesabı premıum bosa gıtsede olana kdr ugrascam napıyım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OgezeN -- 4 Aralık 2012; 0:29:21 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.