Şimdi Ara

Fotograflarla Avrupadan arabalar(11 ülkeden arabalar) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
2
Favori
64.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yav bugattiyi anlatsana biraz onu görmek nası bi duygu???
  • çok süper paylaşım eline sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: aLLyC

Eline Saglik Cok guzel olmus.

907yi begendin mi ?

Bir de Merak edip su Kartlar ne kadarmis sorabildin mi ? ben istanbul icin dusunuyorumda. Cok eglenceli olur.(tabi birisi parkettigin yerden kamyonetine atip goturmezse...

Fotograflarla Avrupadan arabalar(11 ülkeden arabalar)

Ya ne bileyim taksiciye fln sormussundur diye dusundum :)

Yollarda azrail gibi son sürat damperli hafriyat kamyonlarının, caddylerin, transporterlerin vs vızır vızır dolaştığı bir memlekette yaşadığını unutma

• quote:

Orjinalden alıntı: resmonse
    quote:

Orjinalden alıntı: mllm
    Eline sağlık arkadaşım. Gerçekten imrenerek inceledim. fotoları.
    Arabalar bir yana yollar da tertemiz ve geniş. Dikkat ettiniz mi bir tane bile tozlu araba yok. Hepsi yeni yıkanmış gibi. Biz araba yıkıyoruz, iki saat sonra her yanı toz, çamur.
    :İmlâ

Bu yazdıklarınızla ilgili bir anımı anlatayım:
    Hollanda'dan Belçikaya kara yoluyla gidiyordum. Bir arkadaşımdan arabasını ödünç almıştım. Yolda ara sıra yağmur yağıyor, ara sıra diniyordu. Ben de eyvah, adamın arabasını leş gibi yaptık, bari yıkatıp da geri vereyim ayıp olmasın... diye düşünüyordum. Ama yabancı memleket, nerede araba yıkatılır bilmiyorum, artık affetsin beni ne yapayım elimde olan bir şey değil diye düşündüm. Neyse, arkadaşın evinin önüne geldim. Arabayı geri vereceğim. Arabadan indim, bekliyorum ki o kadar yağmurdan sonra leş gibi iğrenç bir görüntü... Aaaa, o da ne? bir de baktım ki araba sanki hiç yola mola gitmemiş gibi tertemiz. Çamur mamur yok. Ben inanamadım, dondum kaldım. İşte dedim MEDENİYET bu...

Durum aynen böyle. Sağanak yağmurda tırların vs. arasından geçerek 1000 km yol yapıyorsunuz, yolun sonunda araba pırıl pırıl. Yağmurda sokakta altı ince kösele ve de beyaz ayakkabı ile yürümek de mümkün, ayakkabılarınız da pırıl pırıl.

• @lord of chaos
    Bugatti galeride duruyordu.Pek fazla insan ilgi gostermiyordu.Ben bakarken sadece 3 kişi bakiyordu.Hatta fotoğraf ceken sadece ben vardim Birdaha muhtemelen omur boyu goremeyiceğim bir araba oldugundan milleti sallamayip flashli,flashsiz bir kaç fotoğaf cektim

@oneMoreaCupofCoffee
    Yunanlilar gercekten bize benziyor.Ozellikle koyleri ayni Trakya'nin koyleri gibi.Hem tip olarak hemde davranis olarak bize benziyorlar.Ayrica İtalyanlarda bize benziyor..Fakat almanlar mercedese binmiyor demişssin.Ben Almanya'da sadece Berlin'e gittim.Ve Berlin'dekiler mercedesin 1001 türlüsüne biniyordu.Yani en az BMW kadar vardi..
  • kardes mukemmel bi calisma olmus.
    eline saglik.

bendede usa oto fotolari var.gecen sene cekmistim.
    tabi seninki gibi detayli degil ama ben de bi kac gun sonra musait bi zamanda koyarim.

selam ile...
  • oo güseller saol
  • ELINE KOLUNA SAGLIK ARKADASIM
  • çok güzel arabalar varmış hep birlikte görmüş olduk
  • ne arabalar var be biz de daha renoyla fiatla daacia yla uğraşıyoruz
  • benimde korno ile ilgili bir sürü anım var avrupada .. artık üreticilerin kornoyı bu araçlara Türkler için koyduklarını filan düşünüyorum :)
  • epey uğraştın sanırım teşekkürler
  • gerçekten çok güzeller hiç bir fotorafta sıkışık trafik görmedim ne güzel yaa istanbulda hayal ediyorumda olmuyo bide o go kart arabalırı daha çok hoşoma gitti küçükken öle bi hayalim vardı
  • senin az modifiyeli araba görmemenin sebebi açık. yunanistanda niye çok var? niye doğuya gittikçe artıyor? çümkü görmemişin oğlu olmuş tutmuş ... koparmış mantığı burada geçerli. batıdaki adam doygun, tüm tasası derdi iki neon takıp gösteriş yapmak değil. yapanda zaten çaktırmadan kaputun altında bişeyler yapıyo. geri kalanı yine fıs. dıp çıs dıp çıs takımı
  • yeni baktım resimlere gerçekten çok iyi eline sağlık.
  • Güzel çok güzel
  • dostum süper çalışma
    hatta resimlerdeki arabalardan birini bende ağustos sonunda gördüm

italya - ROMA
    piazza del popolo meydanından, via del corsa caddesine çıkan yolda

gümüş ferrrari o araç hep orda demekki

birden anılarım canlandı, süper çalışma olmuş tebrşj ederim

Fotograflarla Avrupadan arabalar(11 ülkeden arabalar)

• arkadaşım paylaşım için teşekkürler.
    ellerine sağlık.
    insanların kornaya basmadığı,trafiikte yayaların önceliği olduğu,polislerin bile araçları içerisinde emniyet kemerlerini taktığı bir türkiye görmek istiyorum.
    ama bunu görmek kolay dğeil bu bir kültür meselesi ve maalesef bu kültür bizde yok.
    adamların arabayla tanışalı 100 yıl olmuş biz ise 20-25 yıl öncesine kadar sıraya girip araba satın alıyorduk.,
  • çok güzel bir çalışma yapmışsınız tebrik ediyorum
  • EMEGINE SAGLIK COOK UGRASMISIN AMA 10 NUMARA OLMUS
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.