Şimdi Ara

Fossil Saatler hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saatlerin fiyatı 160$ civarı 1000tl hakkeder mi sen karar ver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TORU-NAGA

Saatlerin fiyatı 160$ civarı 1000tl hakkeder mi sen karar ver.

Hocam Almanya'dan alacağım hemen hemen dolar fiyatına geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Johnson -- 28 Mart 2017; 10:59:46 >
  • up
  • fossil saat markası değil ve hiç bir saat tutkunları sana bu markayı tavsiye etmez.
    Bence daniel wellington adlı markayı incele güzel saatleri var.
  • merhaba, cok tehlikeli bir konu olmus birazdan insanlar buraya gelip fossil saat markasi degildir moda markasidir icindeki mekanizma 5 tl bile etmez o paralar verilmez gercek bir saat almak istiyorsan seiko vs al diyecekler

herkesin fikrine saygim sonsuz.

ama sen once suna karar vermelisin.

kaliteli mekanizmasi olan bir saat mi almak istiyorsun ?

yoksa

disari cikarken koluma takmalik şık bir saat mi istiyorsun ?

cunku benim gozlemledigim kadariyla bu fiyatlarda mekanizmasi kaliteli olan saatler en azindan benim zevkime gore şık olmuyor ve bir nevi yasli saati gibi geliyor gozume.

saat benim icin bir aksesuar, giyime cok onem veririm ve onu tamamlayan cok onemli bir unsur. benim saatlerimin hepsi moda markalarindan gerek fiyat makullugunden gerekse şıkligindan dolayi. yukaridaki secime gore sizde istediginiz tarafa yonelebilirsiniz zaten gercek saat olarak adlandirilan markalarin konulari oldukca mevcut

gelelim fossil'e. benim fossil marka saatim var zamaninda 300 TL'ye almistim sanirim (FS4831). Cok severek kullaniyorum cevremdeki insanlarda cok guzel oldugunu dile getirirler. Malzeme kalitesi şıkligi benim hosuma gidiyor. 1000 TL'yi hakeder mi bilmiyorum ama caka satmak gibi bir arayis icinde degilseniz icindeki mekanizma armaniyle falan ayni galiba yani ha armani almissiniz ha onu almissiniz farketmiyor. bu yuzden moda saati deniliyor zaten moda markalarinin isimleri altinda para ettikleri icin. eger benim gibi dusunuyorsaniz; saati deneyin muhakkak kolunuzda gorun ve icinize sinerse bence alabilirsiniz. ha obur yolu secip gercekten kaliteli bir mekanizmaysa aradiginiz benim cok bir bilgim yok cok bilgili arkadaslar forumda mevcut fazlasiyla onlara fikir danismanizi tavsiye ederim, iyi gunler hocam keyifli alisverisler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batmanlı Betmen -- 31 Mart 2017; 17:27:5 >
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Hocam çok sağolun aldım saati. Tissot ve seiko da beğendiğim modeller 4000-6000TL arası. Bende sizin gibi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Robert Johnson kullanıcısına yanıt
    Iyi günlerde kullanmanız dileğiyle

• 1. linkteki Fossil marka saati bende alacaktım araştırmalarımdan sonra almamaya karar verdim boyası kolay dökülüyormuş eskimeye çok müsait kimse önermedi. Yinede siz blirsiniz ben elimde de inceledim tasarım olarak mükemmel.
  • Fossil Amerikan saat üretici firmasıdır. Uzakdoğu ve isviçrede üretimleri vardır.

Emporio Armani

Micheal Kors

Skagen

Diesel

Burberry(swiss made)

Armani exchange

Dkny

Karl Lagerfeld

Adidas

Tory Burch(swiss made)

Üretimini yaptığı moda ve spor markaları

Mekanizmaları japon miyota ve isviçre menşei ürünlerde

Ronda ağırlıklı olur.

Yalan yanlış bilgi kirliliği yaratmayalım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.