Şimdi Ara

Fosil Grubu (Dikkat içerde dedeler var) (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.241
Cevap
25
Favori
77.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fosil Grubu (Dikkat içerde dedeler var)
  • 20 yıl olmuş , windows Xp zamanında postaneden 3 aylık internet pakedi cdsi alıp ev telefonuna fax modem ile bağlanıp 56k hız ile donanım haber foruma deneme amaçlı üye olup bağlandığımız günler adımız bile deneme1 kalmış , ne günlerdi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 16 Ocak 2023; 12:30:29 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt

Duygulandırdın …

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Dikkat dedeler var" mıydı?

• Ömer kullanıcısına yanıt

Yoktu

• 2005 yılında üyelik açtığımda üniversite 1.siniftaydim. Sene olmuş 2023, evlenmişim çocuğum olmuş.
    Zaman hızlı geçiyor.

Selamlar, açmayın dedeler. :)

• vay be yeni gördüm hadi beni de ekle bari madem haketmişiz 56k modemden ixir lerden 145 lerden nerelere geldik yav. şimdikiler saniyede 5kb ile şarkı oyun film vs indirmenin ne demek olduğunu asla anlayamayacaklar :)

23 Mart 2004

Tarihinde Katıldı

:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simone1912 -- 10 Haziran 2023; 23:26:16 >
  • Fosil Grubu (Dikkat içerde dedeler var)

• 2005 yılında Xp kullanıyordum hala kullanıyorum benim için bir fark fark yok

2003'te crt tüplü monitörlü, pentium 4, 256mb ram'li masaüstü pc almıştım önce fax modem ile internete bağlanıyordum evin telefonu meşgul çalıyordu dış aramalara. Öyle 24 saat değil ara ara internete bağlanıyorduk sonra 256kbps ADSL modem ile internete bağlanmıştım

• maviadam kullanıcısına yanıt
    Beni de ekleyiver bari... :)

• İhtiyarlar nasılsınız? Fosil Grubu (Dikkat içerde dedeler var) 

• Her sey yolunda hocalarim sizlerde durum ne

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Bu aslında 2. üyeliğim idi 2003 sonları 2004 başları falandır burası ile ilk tanışmamız, mail adresini kaybedince her şey gittiydi.

pc internet teknoloji konusunda hayal bile edemeyeceğimiz yerlere geldik rtx'ler ile m2 nvme'leri kafa kafa çarpıştırıyoruz burada ama yine de o windows 98'in xp'nin 56k modemlerin e-kolay ixir internet paketlerinin, icq mirc msn chatlerinin, P2 cpu'ların TNT2 gpu'ların tadını vermiyor hiç bir şey.. mümkün değil..

Hele ki Kadıköy PC borsası sokağı :) tezgahlarda film, oyun, xxx cdleri, cep telefonu satanlar.. simsar 2. el pc borsası.. ikarus iett otobüslerinde elimizde pc kasası ile kadıköy yolları az aşınmadı.. Dolar 1,2tl konu açtılar hatta dolar 1.7tl oldu bu devirde pc alınmaz diye baya hit olmuştu arkadaş buradan.. Hey gidi günler heey..

• FlowMotion kullanıcısına yanıt

yolunda aynen teknolojiden devam :)

• hasuadafada! kavgaları hoşuma gittiğinden üye olduydum ilk dh'ye. konunun açıldığı yıllarda fosil bile sayılmıyormuşum. Fosil Grubu (Dikkat içerde dedeler var) 

• Çekilin dedeniz geldi Fosil Grubu (Dikkat içerde dedeler var) 

• Command.com kullanıcısına yanıt
    Command.com kardes diye bir uye vardi senin kardesin miydi

• 10 Kasım 2010

Tarihinde Katıldı

• Kassady kullanıcısına yanıt

Doğru olabilir. Benim benden 15 yaş küçük kardeşim var. Bir ara sanki öyle bir hesap açmıştı

simdi dr oldu kafasını kaşıyacak zamanı yok forumu unuttu

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.