Şimdi Ara

Forza Motorsport 4 [Ana Konu] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.343
Cevap
10
Favori
221.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: batuhanoyun

quote:

Orijinalden alıntı: SmashMyPs3

quote:

Orijinalden alıntı: Michelangello

bu yeni nesil gelmez bence biz hep bu konsollarla oyniycaz hayat boyu

banamı öyle geliyor yoksa bu nesil cidden çokmu uzuyor !

E daha Cell gücünün %0.000001'ni kullanıyorken , oyun yapımcılarının zeka kapasitesi de Cell'in kullanılma gücüne eşdeğer olup bir türlü oyun yapamadıklarından ;Xbox360'ta tam kapasite kullanıldığı ve 2.5 senedir öldüğü için , ancak cell 0.0000002'ye geçecek ki yeni xbox gelsin ona rakip olsun , oyun yapımcılarının ufku açılsın yeni nesil oyunlara el atsın.

Ah şu fanboylar, kendi hayal dünyalarında yaşayıp gidiyorlar. Ülkede istemediğimiz kadar psikolog var oysaki. Acınacak bir durum, en kısa zamanda iyileşmeniz dileğiyle . . .

adam şaka yapmış zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Mtkp

forzamotorsport.net teki pist listesine hemen İstanbul parkı ekledim :)

Valla sadece duyuru yapsalar bile olurdu. Bu video biraz gereksin olmuş. Ford GT nin oyun içinde olmayacağını herkes biliyor.

Gece gündüz göngüsü ve dinamik hava yapsınlar. Arık grafiği ne kadar geliştirebilirler bilmiyorum ama en azından araçlar DLC deki kalitede olsun. BBR ın da dediği gibi DLC ile oyunun içeriğindeki araçlarda kalite farkı var. Kokpitlerinden anlaşılıyor zaten.

Çok aceleye getirmesinler güzel bir oyun yapsınlar. Biz de keyfini sürelim.

Nereye yazıyoruz bunu ben bulamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

Foruma baktımda, Forza 4 de olmasını istediğiniz pistler,arabalar,yenilikleri yazabiliyoruz. OEH!
    Yumulun bir adet modifiye Tofaş Şahin isterik
    http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/4389394.aspx

Bu konu altındaki isteğimiz olduğu konuya yazıyoruz.
  • beyler ingilizce bilenler yazsın ben bilmiyom
  • ilk başta duyruldugunda Forza Kinect di adı hatta tanıtım video sunu bıle ızlemıstım sonra ne olduda forza 4 oldu bence forza kinect olarak gelseydı normal olurdu ama sımdı adı forza 4 olunca beklentıler fazlalasıcak hayliyle yanı kendileri kasındı sanırım sımdı benım onume cılalanmıs eksıklerı gıderılmıs oyun getırırlerse topa tutucam valla sımdıden solıyım
  •  Forza Motorsport 4 [Ana Konu]

Forza Motorsport 4 [Ana Konu]

Forza 4, Gran Turismo 5'e meydan okuyor

VGA ödülleri doğrultusunda yeni yayınlanan Forza Motorsport 4 ekran görüntüleri, Sony'yi düşündürecek gibi gözüküyor. Gerçekçiliğin sınırlarını zorlayan görüntülerden anlaşıldığı kadarıyla Microsoft Sony'ye hodri meydan diyecek.

2011'in Sonbaharında piyasaya çıkacak oyun için sabırsızlanmamak elde değil.

• iyi de bunlar ''ekran görüntüleri'' değil ki

photo mode bile değil tamamen cgi hazırlanmış kinect videosundan görüntüler,açıkcası ben artık hiç bir görüntüye inanmiycam oyun çıkmadan önce,kaldı ki bunların yarısı bile çıksa GT5 kadar olur ki ona bile raziyim,

ayrıca grafikleri önemli değil diyen kişileri anlamış değilim,ozaman yeni Forza oyunun çıkmasının ne gereği var?oyun zaten oynanabilirlik ve içerik olarak oldukça zengin,illaki eksik aranıcaksa o da grafklerdeki belli başlı sorunlar ,yani herkesin bu yeni oyundan beklentisi aslında Forza 3'un daha başarılı grafikleriyle sunulması .kendimizi kandırmaya gerek yok.
  • Şu grafiklerin oyun içi olduğu oyun ancak gelecek nesil gelir ama bilmiyorum Araç inceleme kısmında belki görürüz umutluyum..Zaten o bölüm oyunun en büyük avantajı neredeyse..
  • 5 yıllık yapım süresi sonucu ortaya çıkan GT5 fiyaskosundan sonra bu oyunu beklemekten başka çarem yok...

THE MOST REALISTIC PIXEL SIMULATION

• seneye e3 de gelir gene bizimki

• quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.
    seneye e3 de gelir gene bizimki

Lakabı neydi bu adamın sakallı mı dıyorduk?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: batuhanoyun

quote:

quote:

E daha Cell gücünün %0.000001'ni kullanıyorken , oyun yapımcılarının zeka kapasitesi de Cell'in kullanılma gücüne eşdeğer olup bir türlü oyun yapamadıklarından ;Xbox360'ta tam kapasite kullanıldığı ve 2.5 senedir öldüğü için , ancak cell 0.0000002'ye geçecek ki yeni xbox gelsin ona rakip olsun , oyun yapımcılarının ufku açılsın yeni nesil oyunlara el atsın.

Ah şu fanboylar, kendi hayal dünyalarında yaşayıp gidiyorlar. Ülkede istemediğimiz kadar psikolog var oysaki. Acınacak bir durum, en kısa zamanda iyileşmeniz dileğiyle . . .

adam şaka yapmış zaten

Şaka yaptıysanız özür dilerim SmashMyPS3. Fanboylardan nefret ederim ondan. Agresifim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

quote:

bunun ismi hacı olsun.karanlıklar içinden gelen hacı

• quote:

Orijinalden alıntı: dodocan

quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

quote:

bunun ismi hacı olsun.karanlıklar içinden gelen hacı

Hacı emmi.

• quote:

quote:

bir de bu vardı değil mi?
    cell'i daha çözemediler geyiği
    mübarek ne sistemmiş adamlar cell yerine insanlık tarihini inceleseydi kayıp halka denilen olay açığa kavuşurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

TIKLA

Microsoft, yeni duyurulan Forza Motorsport 4 ile şimdiye dek 'herhangi bir konsola' çıkmış en gerçekçi yarış oyununu ortaya çıkaracaklarını açıkladı.

haydı bakalım hayırlısı,birde şunu koyalım yanına''''

• şaka maka bu Forza GT kapışması konsolları falan geçti,ayrı bir kategori açıldı ,zaten fan savaşların çoğu da bu iki oyun üzerinde ,bi ordan birisi perfection diyor,diğeri yok konsollardaki en iyisi diyor,bakalım kim haklı çıkacak.
  • quote:

şaka maka bu Forza GT kapışması konsolları falan geçti,ayrı bir kategori açıldı ,zaten fan savaşların çoğu da bu iki oyun üzerinde ,bi ordan birisi perfection diyor,diğeri yok konsollardaki en iyisi diyor,bakalım kim haklı çıkacak.

1. Belli, 2.lik kapışması GT Shift arasinda sürüyor (H)
  • Sony_55 bile Forza'yı seçtikten sonra fazla konuşmaya gerek yok zaten

Edit: Resimi bir türlü PC'de bulamadım, fakat bulunca koyarım Mesajım bulunsun
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.