Şimdi Ara

Forza Motorsport 4 [Ana Konu] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.344
Cevap
10
Favori
221.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 de dünyanın sonu geliyor siz hala yeni nesil konsolları tartışıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi This Time -- 12 Aralık 2010; 14:39:16 >
  • "...Forza Motorsport series will return to Xbox 360 in fall 2011, featuring support for Kinect as well as the classic controls you’ve come to expect from the Forza series..."

http://forzamotorsport.net/en-us/forzamotorsport4_vga/

Hem Kinect hemde klasik kontrolleri destekleyecek.Zaten sadece Kinect'e özel olsa adı "4" olmazdı.
  • ne 2015i ya iyimisiniz :)şu anda bile konsollar çok yetersiz kalıyor ,kaldı ki bu xbox ve playstation'ın durumu,siz br de nintendoyu düşünün artık hiç bir avantajı kalmadı kinect ve moveun çıkmasıyla birlikte,

Nintendo çok yakın dönemde yeni nesil konsolunu çıkaracaktır bir iki yıl içerisinde diyelim,bu durumda sony ve microsoft da boş duramazlar yoksa mahv eder nintendo zaten piyasa onun elinde..
  • Kinect kontrolü ekstra bir modeda olacaktır büyük ihtimalle. Daha arcade bir mode olur ve bunda kinect ile yarışabiliriz. Normal modeda kontrollerların yerini alması imkansız tabi ki. Normal mode için tek istediğim kokpit görüntüsü içinde kafamızı sağa sola çevirdiğimizde görüntünün de dönmesi. Farklı hava koşulları ve gece yarışları olmazsa olmaz artık. Gt5teki premium araçların kokpit atmosferi (hava koşullarıyla beraber) inanılmaz gerçekten.

Yani kinect için
    -Arcade Mode,
    -Normal modeda entegre bazı ekstra kontroller,
    -Araç inceleme gibi özellikler gerçekten anlamlı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathcallsdeath -- 12 Aralık 2010; 15:19:55 >
  • 2011 ne oldu ya nasıl bir yıldır bu 2010 demiştik ama 2010'daki büyük başların yarısı ertelenince(Ghost Recon,Portal 2,MGS: Rising,RAGE,Brink,LA Noire,Crysis 2,Dead Space 2,Arkham City) 2011'deki hayvani duyurularla birlikte şöyle bir liste çıktı:

FM4
    GeOW 3
    Deus Ex 3
    MGS: Rising
    LA Noire
    Duke Nukem Forever
    Elder Scrolls V
    Mass Effect 3
    Dragon Age II
    Ghost Recon: Future Soldier
    TDU2
    Brink
    RAGE
    Crysis 2
    Red Faction: Armageddon
    Batman Arkham City
    Dead Space 2
    Dirt 3
    NFS: Shift 2
    Portal 2
    XCOM

Biri bana bunun nasıl gerçekleştiğini söylesin rüya mıdır bu nedir Allah aşkına..Bu neslin değil tarihin en baba yıllarından biri bu..PS3 sahiplerini hiç düşünemiyorum birde onların 7-8 Exc.i var..Bunların hangisini seçersin hangisini alırsın..

Gelelim FM4'e..Açıkçası çok erken çıkıyor,sırf Sony karşısında boş kalmamak için zorla yapılmış bir oyun olacak..2 yılda ne kadar geliştirebilirlerse artık..Grafik olarak 360'ta ne kadar ileri gidebilirler..FM3'ün aynısı olacak grafikler..Yine poligon sayısı düşece yarış içinde..Ekstraları daha fazla araç (daha fazla detay olur araçlarda) ve Kinect Kontrolü olacaktır..Gece yarışları falan da gelir belki..Ama GT5 Killer olması zor o bile nasıl geldi Hardware sonucu çıkınca ne eksiklikleri çıktı..Aslında şu listede FM4 ve TESV'i gelecek nesil görmek isterdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi On.E -- 13 Aralık 2010; 17:20:13 >

• Videodan ilginç bir görüntü sizce kime benziyor?Birde şu smileyi koyalım. ""

Forza Motorsport 4 [Ana Konu]
  •  Forza Motorsport 4 [Ana Konu]

• 2 senede bir oyuna bu kadar özellik geliştirilemez diyen arkadaşların es geçtiği bir nokta var. Turn10 birçok özelliği çok önceden tasarlamıştır; ama yeni yeni su yüzüne çıkarmayı planlıyordur. Burada Forza 2 hatta 1'den beri akıllarında olan, hatta aşağı yukarı ön tasarımları yapılmış şeyleri hayata geçirmelerinden bahsediyorum. Turn10'de bu kokuyu almamak mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orijinalden alıntı: yeasen

grafikler aynı kalsın

ama grafikler tekrar elden geçirilsin

Epic Fail!

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Videodan ilginç bir görüntü sizce kime benziyor?Birde şu smileyi koyalım. ""

Gece izlerken bu yüz benim de dikkatimi çekti.
  • Bakın buraya yazıyorum.İsterseniz bookmarklayabilirsiniz.
    Fm4 fm3'ün üstüne bir iki cila yapılıp üstüne bir kaç yeni araç ve pist ile birlikte çıkacaktır.Grafik olarak hemen hemen aynı olacaktır.Çünkü bu donanım ile artık daha fazlasını yemiyor.Keşke bu kadar acele edeceklerine daha fazla çalışıp yeni nesil konsola dolu dolu çıkarsalardı..
  • Benim aklıma bir kişi geliyor ama..Sizin de aynı kişi mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SONY_55

Bakın buraya yazıyorum.İsterseniz bookmarklayabilirsiniz.
    Fm4 fm3'ün üstüne bir iki cila yapılıp üstüne bir kaç yeni araç ve pist ile birlikte çıkacaktır.Grafik olarak hemen hemen aynı olacaktır.Çünkü bu donanım ile artık daha fazlasını yemiyor.Keşke bu kadar acele edeceklerine daha fazla çalışıp yeni nesil konsola dolu dolu çıkarsalardı..

Yanlış.

Uzun uğraşlar olursa PS3'te ki gibi gayette donanım fazlasını veriyor. Alan Wake buna en büyük örnektir... O renk tonları, ışıklandırmaları falan olağan üstüydü ve ne kadar uzun süre üzerinde çalışıldı söylememe gerek yok sanırım hocam.

• quote:

grafiğin canı cehenneme

gece gündüz yağmur kar gelse bile yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: Ezio Auditore

quote:

Yanlış.

Uzun uğraşlar olursa PS3'te ki gibi gayette donanım fazlasını veriyor. Alan Wake buna en büyük örnektir... O renk tonları, ışıklandırmaları falan olağan üstüydü ve ne kadar uzun süre üzerinde çalışıldı söylememe gerek yok sanırım hocam.

Valla bekleyip görelim.Yoksa böyle bir yere varamayız..

• quote:

aynen katılıyorum yenı arac ve pist ler eklenıcek grafıkler cılalanıcak menu tasarımı degısıcek ve kinect eklentısı gelicek ve piyasaya cıkıcak bencede bunun uzerıne kafa patlatıcaklarına forza3 e sadece kinect eklentisini sunsalardı ve yenı cıkıcak konsola forza 4 u yapmaya baslasalardı cok daha ıyı olurdu en azından elımızdede cok daha uzun kafa patlatılmıs derin bır oyun olurdu FORZA 4 olarak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ezio Auditore

quote:

Yanlış.

Valla bekleyip görelim.Yoksa böyle bir yere varamayız..

evet o yüzden donanımın gücü yetmiyor diyip kesin bir yargıda bulunmamamız gerekir.bekleyip görücez.bu arada bu nesilde hala çok iş var.yeni nesil gelsin diye düşünmeyin.yeni nesil gelse hem konsollara tekrardan para vericez hemde 2 yıl boyunca aletleri tam anlamıyla çözmelerini beklicez.alın işte ps3 e bakın.alet 2006 da mı 2007 demi ne çıktı.exc oyunlar dışında sistemi adam gibi kullanan oyun yok.o yüzden yeni nesil boş iş.

• Şehir içi pist sayısı artsın kokpit kamerasını PGR4 e benzetsin yine PGR4 deki gibi hava koşulları koysun bana yeter.Yeni araç falan da istemem "grafiğin canı cehenneme"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfgangg -- 12 Aralık 2010; 19:43:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amy Lynn Lee

quote:

Orijinalden alıntı: yeasen

beyler kinect ile yarış oyunu oynanmaz diyordum ama aklıma şu geldi.

benim evde dfgt var.kinetic karşısına geçtiğimizde direksiyonu sağa sola çevirdiğimizde kinect algilacak.

oldu sana dfgt uyumluluğu

Bu arada başlığı değiştirin GT KILLER geliyor

Evet.Anladım. Forza 4 gelince Gt serisi tarihin derin sayfalarına gömülecek. Dalga mı geçiyorsun allah aşkına Forza 4 Gt'in yarısı kadar satsın xbox bölümüne tek mesaj atmam bu kadar eminim.

Bir Oyunun Fazla Satması O Oyunun Ne Kadar İyi Olduğunu Kesinlikle Göstermez
    Örnek(Sniper Ghost Warrior)

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfgangg

Şehir içi pist sayısı artsın kokpit kamerasını PGR4 e benzetsin yine PGR4 deki gibi hava koşulları koysun bana yeter.Yeni araç falan da istemem "grafiğin canı cehenneme"

Kokpit PGR4'e mi benzesin..Çoğu arabada kokpit nedeniyle yol görünmüyor neredeyse en büyük eksiğidir o PGR4'ün bence FM kokpitleri daha iyi ama hava şartları mutlaka olmalı..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.