Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akt02

Yanlış bilgi verdiğimi söylemiş bazı arkadaşlar ön sipariş için . Arkadaşlar store da ben şimdiye kadar ne zaman ön sipariş versem çıkış tarihinden 1-2 hafta önce ücret çekildi . Horizon 4 içinde markette yer alir almaz ön sipariş verdim ama hala ücret kartımdan çekilmedi . Oyun fiyatinda değişiklik olursada , yeni fiyattan ücretlendiriliyoruz
    Bence bu şekilde değil kardeşim. Daha önce aldığım oyunların fiyatı değiştiği ve karttan çekilmediği halde oyunun çıkmasına yakın ilk aldığım fiyattan karttan çekme yaptılar.

Bu arada Finans kartla kesinlikle almayın. Ektreden ücret kesiyor. Önce ürünü aldığınız firmayı suçlar daha sonra da geri ödeme için elli dereden su getirir.

• @TncyKrmn
    Ekran kartınızın modeli hangisi ? Bu oyunda grafikler bir tık daha üst seviyede. FPS olarak 3. oyundan bir nebze aşağıda olması normal.

@shinji mikami
    Hangi TV / Monitörde oynadınız ?
  • Demoyu ben de çok beğendim. Heyecanla bekliyoruz bakalım. Bugünlerde beni motive eden şey bu oyunun çıkışı oluyor. Allah mahçup etmesin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

@TncyKrmn
    Ekran kartınızın modeli hangisi ? Bu oyunda grafikler bir tık daha üst seviyede. FPS olarak 3. oyundan bir nebze aşağıda olması normal.

@shinji mikami
    Hocam ben xbox one x de oynadım. Lg OLED55B7V tv.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shinji mikami -- 13 Eylül 2018; 8:36:38 >
  • shinji mikami kullanıcısına yanıt
    4K'da oynadınız yani

Oyun kaç FPS 4K'da ? Lansmanda 4K 60 FPS olacak denmşti de Xbox X'de.
  • quote:

@TncyKrmn

@shinji mikami
    Pardon ekran kartını yazmamışım. 1070 var her şey en yüksekte sıkıntısız oynattı kart. Grafik kalitesi de özellikle çevre çok güzel olmuş. 3 ten daha iyi diyebilirim.
  • shinji mikami kullanıcısına yanıt
    1080P'de 30 FPS'ymiş
  • Gtx 1060 laptop ile yüksek ayarda sabit 60fps oynadım. FH3' e göre oyun daha rahat çalışıyor gibi geldi bana. Demo hoşuma gitti almayı planlıyorum.
  • TncyKrmn kullanıcısına yanıt
    Optimizasyon iyi o halde.
  • Demo da oyun kayıt olmuyor sanırsam.
  • Dostum ben de 16 gb ram ve i7, gtx1060'da oynadım. 60 fps civarında ve bazen daha da iyiydi :)
  • Painkiller. kullanıcısına yanıt
    Malesef kayıt olayı yok demoda her girdiğinizde baştan oynamak zorundasınız.
  • quote:

4K'da oynadınız yani

Oyun kaç FPS 4K'da ? Lansmanda 4K 60 FPS olacak denmşti de Xbox X'de.
    60 FPS yağ gibi akıyor mubarek
  • quote:

Orijinalden alıntı: marju

Dostum ben de 16 gb ram ve i7, gtx1060'da oynadım. 60 fps civarında ve bazen daha da iyiydi :)
    bende de aynı sistem var akıcı olması sevindirdi. Yalnız 28 gb demo doğru mu hakkaten?
  • Evet kardeşim doğru
  • bu oyunda keskin virajları nasıl dönüyorsunuz? sonuna kadar çeviriyorum ama keskin virajlarda dönmüyor çok yavaşlayınca dönüyor! gamepad ile de aynı direksiyondada aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: blendw

bu oyunda keskin virajları nasıl dönüyorsunuz? sonuna kadar çeviriyorum ama keskin virajlarda dönmüyor çok yavaşlayınca dönüyor! gamepad ile de aynı direksiyondada aynı
    Viraja girmeden yavaşla artı hafif firen yap birkaç kez oynayınca alışırsan
  • quote:

Orijinalden alıntı: blendw

bu oyunda keskin virajları nasıl dönüyorsunuz? sonuna kadar çeviriyorum ama keskin virajlarda dönmüyor çok yavaşlayınca dönüyor! gamepad ile de aynı direksiyondada aynı
    Oyunun simulasyona yakın tarafları var , o yüzden viraj dönerken nfs paybackteki gibi , hızla viraj alamıyorsun. Gerçekte viraja yaklaşırken fren kısılır, öyle dönülür.Nfs'deki gibi hız artırılmaz. Nfs mantığı ile oynarsanız, beceremezsiniz. O yüzden oynayış mantığınızı değiştirip, öyle oynayınız.
  • Bu şekilde benchmark değeri aldım 4k denemeye cesaret edemedim ama ayarlar en düşükte onuda denerim bir gün Oyun optimizasyon anlamında başarılı bence birde sürekli son güncellemeyi kur diyor bakalım onu kurunca bir şeyler değişecek mi?
  • Oyunu beğendim, monitör ve direksiyon seti için para ayırmıştım kenara, şimdi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirim. Full ekstrem ve ultra video ayarlarında denedim.

Oyun içi öylesine birkaç görüntü aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 13 Eylül 2018; 19:9:47 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.