Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet geçerli, gerçi sen çoktan denemişindir bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam gamepass ile fh4 oynamak için gold üyelik de lazım olacak mı pcde? Sea of thieves için gold üyelik gerekiyor yazmışlar. Xbox konusuna baya uzağım da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam xboxta lazım olacak ama pc için inanın bilmiyorum. Xboxta ben de yeniyim daha 2 ay oldu alalı.
  • Anladım teşekkürler

• Hayır play anywhere oyunları pc de live üyeliği istemez.

• Xbox da online oyun oynamak için Gold üyelik gerekiyor ama PC de böyle bir zorunluluk yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler live üyeliği gerekmeyince uyguna geliyor. Sitede sea of thieves oyunu için live üyelik gerekir yazısını görünce tüm online oyunlarda ister mi acaba diye sordum. Aylık 6 lira şu an, 15 saat kalmış bitmesine tavsiye ederim

• Sanırsam en uygun fiyat Türkiye mağazasında. 370 TL ultimate edition. Geçen yıldan farkı ultimate edition'a 2 ek pakette dahil. Geçen yıl dahil değildi.
  • Sanırım standard versiyonu iptal edip ultimate versiyona geçeceğim, ekstralarla daha ucuza gelecek gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

Sanırım standard versiyonu iptal edip ultimate versiyona geçeceğim, ekstralarla daha ucuza gelecek gibi.
    En buyuk fark nedir hocam neden ultimate edition tercih edilmeli bende cok arada kaldım ?
  • canpinar kullanıcısına yanıt
    2 adet harita genişleme paketi 112.5tl
    ekstra 42 araç getiren car pass 85tl
    Vip üyelik 56.25tl

Bunlar ek olarak gelen şeylerin horizon 3teki fiyatları ki 250 lira yapıyor ayrıca alındığı zaman. Ultimate ile bunlara 140 vererek ulaşabiliyoruz. Kaldı ki bu fiyatların daha yüksek çıkması işten bile değil.
  • Şu oyunda nitro olsa direk alacağım ama nitrosuz yarış oyunu pek sarmıyor
  • arkadaşlar bu fiyatlar ön sipariş fiyatımı yoksa normal fiyatmı?
  • Bu oyun premier için eklenecek mi çıkar çıkmaz? Bir iki ay sırf şu oyun için alacağım. Umarım optimize sorunu olmaz bu sefer.

• Demo çıkmış arkadaşlar.

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/forza-horizon-4-demo/9p8cp1l72jxs?SilentAuth=1&activetab=pivot:overviewtab

• Demo 28.1GB
  • Az önce indirip oynadım 1 saate yakın. Araç kontrolü 3. oyuna göre daha iyi olmuş , saçma sapan yerlerde araçlar savrulmuyor. Ralli tarzındaki toprak , çakıl yarışları sırasında yoldaki taşların etrafa fırlaması , yol kenarlarındaki duvarların yıkılması vs. oyuna akıcılık katmış. bir yere vurduğunuzda küt diye kalmıyor araçlar. Birde son olarak. Çevre görselli çok ama çok güzel olmuş.
  • TncyKrmn kullanıcısına yanıt
    3.oyuna göre performans nasıl hocam? FPS de her hangi bir artış var mı? Yoksa aynı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

3.oyuna göre performans nasıl hocam? FPS de her hangi bir artış var mı? Yoksa aynı mı?
    valla ben i5 6600k 16 gb ram ile 3. oyunda da 80-100 arası fps alıyordum hiç bir şeyi kısmadan. Bu oyunda da neredeyse 70-90 arasındaydı. Yalnız bu oyunda Ultradan sonra bazı yerlerde Extream ayar seçeneği eklenmiş.
  • Xbox One X de oynadım mükemmel yapmışlar ya. Grafikler gerçekten harika oynanış Forza 3 ten daha iyi Türkçe altyazı da var. Özellikle oled tvde oynayan arkadaşlar yaşadı. Resmen gözünüze ziyafet çekecek. Bu Forzada anlamadığım tek şey neden dağ, taş, tarla demeden o kadar lüks arabalar yarışıyor. Araba gölün içinden geçiyor bu yönü bana biraz mantıksız geldi. Demoya 4 mevsimin sürüşlerini koymuşlar. İnanılmaz zevkli olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shinji mikami -- 13 Eylül 2018; 7:21:29 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.