Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (341. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternet sağlayıcımı değiştirdikten sonra online giremiyorum sürekli çevrimiçi diyince oturum aranıyor diyor sonrada hata verip tekliye atıyor sizce ne yapmalıyım?

• Fatic kullanıcısına yanıt

VPN dene.

• Arkadaşlar drift konusunda yardıma ihtiyacım var. Ne yaptıysam etkili drift yapamıyorum. Bölgelerden 2 yıldızla çıkıyorum. Drift aracı alıyorum forza edition olan bmw m6 ile deniyorum ama olmuyor. Nissan 240sx se ile deniyorum olmuyor. İnce ayarlarda ne yapmam gerek? Oyunu klavye ile oynuyorum bu arada. Gamepad’e kendimi bildim bileli ısınamadım.
  • Arkadaşlar 0dan pc aldım oyunu indirme yükleme ve online oynama işlemi sırasıyla nasıl yapabiliriz kısaca anlatabilir misiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • torkema61 kullanıcısına yanıt

Çekiş kontrolü ve denge kontrolünü kapatman gerekiyor. Ayrıca direksiyonu da destekli mod değil de normal ya da simülasyon olarak ayarlaman gerekiyor. Ben normalde kullanıyorum. Simülasyon yapınca kafayı uyuz eşek gibi bi sağa bir sola sallıyor. Kontrolü zor oluyor.

Ayrıca drifte özel araç olması gerekiyor. Ön tekerlerden belli olur. Kamber açısı negatif olarak abartılmıştır ve tekeri döndürdüğünde 45 dereceye kadar yüksek dönme oranına sahip olurlar. Mesela Formula Dirtf markası altında oluyor Ultimate sürüm alanlarda.

• achfighter kullanıcısına yanıt
    Peki düz viteste mi yapmalıyım? Videolara bakıyorum, adam 1. viteste sorunsuz kayarak gidiyor ben 1’de yapmaya kalksam duruyor araba.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Düz vitesle daha iyi oluyor ama otomatikle de olur.

• ne oyunmus bee durduk yere donup 3 4 sanıye sonra masaustune atma olayını bı cozemedıler

• Oyun bazı yerlerde gerçekten keyif kaçırıyor. Titan Kır Rallisi yarışında uzun mesafe hoplaya zıplaya gidince araba dağılıyor vites bile atamaycak duruma geliyor. Yapay zeka ise ne bir hasar alıyor nede çarptıkları cisimlerden hız kaybediyorlar. Yapay zekayı keşke daha mantıklı biçimde 'zorlu' yapsalarmış. Normal yarışlarda pro zorluk derecesinde açık ara birinci gelirken bu kır rallisinde olay bambaşka. Ayarlardan illa ki hasar seviyesini kapatmak gerekiyor. Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] 

• neden hep ben N kullanıcısına yanıt
    Havadan geçicen araçları dostum 😀bunu kır rallisinde yaparsın normal yollarda yapmak zor engebeli yerlerde 1 yarışta yaparsın

• neden hep ben N kullanıcısına yanıt

Yarış sırasında uçarak sollayacaksın.

• Arkadaşlar Steam'de Forza Horizon 4 kartlarını nasıl alıyoruz ?

Yaklaşık 40 saat oynadım ama hiçbir kart gelmedi daha. Diğer oyunlarda çoğu otomatik bile geliyordu başarım gibi kazanılıyordu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Arkadaşlar Steam'de Forza Horizon 4 kartlarını nasıl alıyoruz ?

Yaklaşık 40 saat oynadım ama hiçbir kart gelmedi daha. Diğer oyunlarda çoğu otomatik bile geliyordu başarım gibi kazanılıyordu ?

Oynayın herhangi bir şey yapmadan gelmesi gerek hocam. 70 saat kadar oynama sürem var 8 yada 7 adet geldi bana.

• Forza horizon 5 japonyada geçecekmiş galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: -Gardiyan-

Oynayın herhangi bir şey yapmadan gelmesi gerek hocam. 70 saat kadar oynama sürem var 8 yada 7 adet geldi bana.

Alıntıları Göster

Allahalla..

Normal diğer oyunlarda oyunun akışına göre gelen kartlar neredeyse tüm görevleri tamamladığım FH4'te bir tane bile gelmedi ilginç..

• kaand12@ kullanıcısına yanıt

Hep soldan giden trafiğin olduğu ülkeleri yapıyorlar. Almanya da oyun geçebilirdi araç sporlarında popüler bir ülke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu haftaki sezonluk görevlerin bazıları aşırı zorladı ya, yolda araçları mevsim şartlarından ötürü stabil tutmak cidden zor üstüne 217 km hız yok 215 m atla

ayrıca oyuna yeni başlayıp satın alınamayan araçları hedefleyen arkadaşlar bu görevleri mutlak yapın bu hafta kış döneminde 1 horizon sahne arkası bileti veriyor görevleri %50 tamamlarsanız, bu biletlerle satın alınamayan nadir araçları almak mümkün oluyor.

müzayede'de milyonlarca para bayılmaya gerek kalmıyor.

• kıs sezonu sahne arkası aldık calmalıstesı bıletı aldık2 tane sahne arkası bıletı oldu :D ferrarı almıtım ızın vermıyor bu sefer :D

• Süreli yavaş ağ bağlantısı hatası alıyorum. Çözümü var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.