Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Joseph4 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
5.880
Cevap
107
Favori
337.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 843
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 13
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 107
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • K E N (552 mesaj) Galatas4ray (296 mesaj) Bullseye_F16 (122 mesaj) K.Oze (78 mesaj) Emre-B (76 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4325 mesaj) Mobil (1052 mesaj) Tablet (70 mesaj) Mini (153 mesaj) Uygulama (540 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
Giriş
    3049 Mesaj

Uzun süredir sadece Online oynuyorum. Bazı dönemler sıkıntılı olsada genel açıdan bi problem yok. En son 3-4 gün önce sürekli atıyordu geçen gün herhangi bi sıkıntı yaşamadım.

Tek problem şu Takım macerasının sıralama puanlarını düzeltmemeleri bi türlü.

|
    |
    TheCapedCrusader kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6033 Mesaj

Kaç tane maçım heba oldu öyle lig atlatamıyorum.
    |
    |
    K.Oze kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3049 Mesaj

İyi giden oyunda atması gerçekten moral bozucu. Sıralamanız kaç?

|
    |
  • Binbaşı
    1591 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

Oyunun online altyapısı çok kötü, maç bulmak ve online kalmak çok zor. Neden düzeltmiyorlar anlamıyorum.

Kısmen katılıyorum.Haftalık görevlerde rakip bulmam yarım saatimi alıyor.Çevrimiçi hızlı maceralarda ise yarışa girmem 1 dakikayı geçmiyor.Sıralamayı çok denemediğim için ona bir şey diyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Nesta -- 11 Aralık 2020; 15:35:28 >
    |
    |
  • Teğmen
    156 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Gelsin gelsin :D nasıl alınıyor acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncaygoksel -- 11 Aralık 2020; 15:38:59 >
    |
    |
  • Yarbay
    6033 Mesaj

Normalde seviye 8 olmam lazım ama atlamıyor. 11'deyim şu an.
    |
    |
    K.Oze kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3049 Mesaj

Herkese açık macerada yarışıyorsanız sizi yarıştan atmıyorsa düzgün bir şekilde ilerlemeniz devam eder. Yarıştan atarsa - olarak etkilemez. Ama Takım yarışlarında sıralama işinde ki sıkıntıyı bir türlü çözemediler, onda üst seviyeye atlayamamanız normal.

|
    |
  • Yarbay
    2267 Mesaj
    Oyuna r8 sesli cyberpunk aracı gelmiş, hiç söylemiyorsunuz 😀 belki aracın nasıl alındığını bilmeyenler vardır hemen kısa bir video çekeyim dedim. Horizon 4e tam gaz devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    81 Mesaj

Siz şu anda oyuna girebiliyor musunuz? Ben dünden beri giremiyorum windows kendini güncelledi driverlerim güncel afterburner gibi yazılımlar da yok ama bir yok açılmıyor.

• Yarbay
    2267 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cpt.semihaksoy

Siz şu anda oyuna girebiliyor musunuz? Ben dünden beri giremiyorum windows kendini güncelledi driverlerim güncel afterburner gibi yazılımlar da yok ama bir yok açılmıyor.

Ben xbox üzerinde sorunsuz şekilde oynayabiliyorum. Belki de oyunun pc tarafında bir sıkıntı vardır.

|
    |
  • Binbaşı
    1935 Mesaj

Arkadaşlar, xbox game pass alıp oyunu oynamak istiyorum lakin bir sorum var.

İleride ben oyunu satın alıp kütüphaneme eklesem, oyuna 0 dan mı başlayacağım yoksa game pass üzerindeki ilerlemem ilemi devam edeceğim? Benim için çok önemli, kütüphanemdeki oyuna 0 dan başlayacaksam game pass almayacağım. İleride indirimde kütüphaneme ekler öyle oynarım. Boşuna game pass üzerinden ilerleme kasıp boş vakit harcamayayım  

Bu arada oynanacak platform PC.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 12 Aralık 2020; 12:0:30 >
  • Yarbay
    3298 Mesaj

Arkadaşlar gamepass uygulaması sapıttı oyunu görmüyor yüklü olarak ancak dosyaları duruyor. Manual olarak nasıl silerim oyunun dosyalarını.

|
    |
  • Teğmen
    156 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

Arkadaşlar, xbox game pass alıp oyunu oynamak istiyorum lakin bir sorum var.

İleride ben oyunu satın alıp kütüphaneme eklesem, oyuna 0 dan mı başlayacağım yoksa game pass üzerindeki ilerlemem ilemi devam edeceğim? Benim için çok önemli, kütüphanemdeki oyuna 0 dan başlayacaksam game pass almayacağım. İleride indirimde kütüphaneme ekler öyle oynarım. Boşuna game pass üzerinden ilerleme kasıp boş vakit harcamayayım  

Bu arada oynanacak platform PC.

Oyunu bulut servisine yedekleyip oynarsanız hiç bir sorun olmadan daha sonra yine aynı microsoft hesabı ile satın alım yaparsanız zaten soruyor bulut saveden devam etmek ister misiniz diye.

• Binbaşı
    1935 Mesaj

Teşekkür ederim, belli ki steam ya da epic e gelmeyecek. Game pass alayımda oynayayım bari.

|
    |
    tuncaygoksel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    152 Mesaj
    Güncellemeden sonra sürekli oyundan atıyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1587 Mesaj

|
    |

• Binbaşı
    1098 Mesaj

Youtube kanalımda Forza Horizon 4 no commentary sürüş videoları çekiyorum. 2017 Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio araç ile de ufak bir video hazırladım. Bakmak isterseniz link aşağıya bırakıyorum  

|
    |

• Yarbay
    2267 Mesaj

Modeli eski olsa da oyuna yeni geldi, bize de sürmek ve videosunu çekmek düşer. Bir de dolmuşçudan makas yedik o da ayrı bi detay oldu

|
    |
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj
    Arkadaşlar S.Aleyküm.Forza horizon 4 hesabımı Forumdan Bi arkadaşa satmak istiyorum Ama Mail Adresimi Kullanıyorum. Mail adresim bende kalacak şekilde Forza horizon 4 hesabıni devretmenin bir yolu varmı

Microsoftu aradım Gerekli bölüme bağlandım uzun bi süre bekledim Lakin telefonu cevaplıyan olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus_60 -- 18 Aralık 2020; 18:23:36 >
    |
    |
  • Yarbay
    4273 Mesaj

Oyunun içine ettiler ya sürekli oyundan atıyor online oynarken

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkasör
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.