Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.863
Cevap
107
Favori
335.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 841
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 13
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 107
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • K E N (552 mesaj) Galatas4ray (296 mesaj) Bullseye_F16 (122 mesaj) K.Oze (78 mesaj) Emre-B (73 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4311 mesaj) Mobil (1049 mesaj) Tablet (70 mesaj) Mini (152 mesaj) Uygulama (540 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
Giriş
    1587 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    509 Mesaj

Arkadaşlar sadece bu oyunu oynamak istediğimden dolayı bilgisayar topladım diyebilirim bu oyunu xbox gamepassden mi oynamamı önerirsiniz en uygun nasıl ulaşabilirim önerileriniz nelerdir ?

• Binbaşı
    1399 Mesaj

Şu an için en uygun Gamepass gibi duruyor hocam tabi koleksiyon yapmaya ilginiz yoksa. Koleksiyon için ise şimdilik sadece Microsoft Store da satılıyor ve çokta pahalı. Benim önerim gamepass alın ve direk başlayın, hem daha önce almadıysanız 3 ay 5 tl gibi bir fiyatı var, sonraki her ay da 30 tl ama kütüphanesine göre değer. Zaten bu ay EA Play ve Doom Eternal vs de Gamepass'e geleceğinden sadece Forza ile kendinizi kısıtlamamış ve diğer oyunlara da bakmış olursunuz.

|
    |
    areda1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj

Çok teşekkür ediyorum hocam ama koleksiyon olayını anlamadım tam o ne oluyor acaba ?

|
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1399 Mesaj

Koleksiyondan kastım oyunun sonsuza kadar sizin kütüphanenizde durması hocam. Malum Gamepass de böyle bir şey olmadığından.

|
    |
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj

Hocam peki gamepass üyeliğimle örneğin 3 ay oynadım diyelim gamepassdan oyun kaldırılır ise sonra oyunu başka yerden satın alıp üyeliğimle kaldığım yerden devam edebiliyor muyum acaba ?

|
    |
  • Binbaşı
    1399 Mesaj

Hayır hocam. Oyunu nereden alırsanız oradan tekrar oyuna başlamanız gerekir. Gamepass de oyun kayıtlarınız da Gamepass'e özeldi diye biliyorum. Sadece Gamepass'inizi devam ettirdiğiniz sürece gamepass den indirdiğiniz oyunları oynayıp, devam edebilirsiniz. Üstelik oyun gamepass den kaldırılırsa yine gamepass'iniz olsa bile o oyun artık gamepass de olmadığından oynayamazsınız.

|
    |
  • Yarbay
    3403 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Hayır hocam. Oyunu nereden alırsanız oradan tekrar oyuna başlamanız gerekir. Gamepass de oyun kayıtlarınız da Gamepass'e özeldi diye biliyorum. Sadece Gamepass'inizi devam ettirdiğiniz sürece gamepass den indirdiğiniz oyunları oynayıp, devam edebilirsiniz. Üstelik oyun gamepass den kaldırılırsa yine gamepass'iniz olsa bile o oyun artık gamepass de olmadığından oynayamazsınız.

Devam eder muhtemelen,ben gamepas sonrası almıstım kaldıgım yerden devam etmıstı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1399 Mesaj

Microsoft oyunları için geçerli olabilir sadece ama.

|
    |
    Death From Above kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3403 Mesaj
    quote:

Microsoft oyunları için geçerli olabilir sadece ama.

Gamepassden oyun kaldırılır ıse demiş,ben gamepass in suresı bıtınce olarak anladım,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj

Çok iyi anladım hocam umarım Forza kaldırılmaz diyelim o halde Gamepass alayım ordan yolumuza bakalım :D

|
    |
  • Binbaşı
    1399 Mesaj

Direk Microsoft çatısı altında yapıldığından kaldırılmaz hocam, gönül rahatlığı ile alıp başlayabilirsiniz.

|
    |
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj

İlginiz ve cevaplarınız için çok teşekkür ederim hocam inşallah eski monitorden kurtulabilirsem daha güzel bir oyun zevki bekliyor olacaktır diye düşünüyorum birde yeni monitor alabilirsem :D

|
    |
  • Yüzbaşı
    639 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/52/b6/d4/52b6d4b054c980f2af40d44181803ba3.png&t=0&width=480&text=1

Oooo yılan. Ateş ediyor resmen. Sürmesi çok zevkli bu aracı. Hele manuel viteste motoru zorlayınca...

|
    |
  • Yarbay
    2267 Mesaj
    Dünyanın en güzel rengine sahip aracı boğaz mavisi renault clio ile şehirde kısa bir gezintiye çıktık

|
    |
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj

Hocam birde xbox ultime ile normal'inin ne farkı var gold oluyor sanırım.

|
    |
  • Binbaşı
    1399 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: areda1

Hocam birde xbox ultime ile normal'inin ne farkı var gold oluyor sanırım.

Şurada farkları var hocam: https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass#join

Kısaca söylemek gerekirse ise Ultimate de Xbox Gold ve EA Play de var.

• Yüzbaşı
    509 Mesaj
    quote:

Şurada farkları var hocam: https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass#join

Kısaca söylemek gerekirse ise Ultimate de Xbox Gold ve EA Play de var.

Alıntıları Göster

Aldım hocam oynuyorum şimdilik umarım menun kalırım yalnız xbox gamepass 5TL diye aldım ilk ay 30TL çekim yaptı onu anlamadım.

• Binbaşı
    1399 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: areda1

Aldım hocam oynuyorum şimdilik umarım menun kalırım yalnız xbox gamepass 5TL diye aldım ilk ay 30TL çekim yaptı onu anlamadım.

Alıntıları Göster

Hocam onu forumun Xbox Game Pass ana konusuna yazın isterseniz, PC den aldım diye de belirtirseniz orada ki bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır. Şu anki Game Pass ne durumda bilemiyorum hani 5 tl ye 1 ay alıyordunuz 2 ay daha hediye ediyordu ama kaldırmışlar mı bilemem. Yine de zararda değilsiniz hani o kütüphaneye 30 TL de çok iyi.

|
    |

• Teğmen
    153 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/72/dc/21/72dc211b2b46433349aafd1ec06d2cb9.jpeg&t=0&width=480&text=1

Arkadaşlar çevrimiçi macera kısmını oynayamıyorum sezonluk etkinlikleri tamamlayabilmek için sebebi nedir acaba?

Not: Oyunu online olarak oynayabiliyorum normalde o konuda herhangi bir sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre-B -- 6 Aralık 2020; 6:57:33 >
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.