Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (207. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: SpeedTwelve

yok çünkü mekan ingiltere.

Alıntıları Göster
    Hocam nasıl araba kullanıyorsunuz ters şeritte? Sırf şu oyun için bile Xbox alınır ama hevesim kursağımda kaldı şu an.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alışılıyor bir süre sürdükten sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Hocam nasıl araba kullanıyorsunuz ters şeritte? Sırf şu oyun için bile Xbox alınır ama hevesim kursağımda kaldı şu an.

Alıntıları Göster
    Ben de bi süre Kıbrıs’ta yaşamış olmasam zor alışırdım gibi geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar. Bir kontrolcü almam lazım bu oyun için. Xbox'ın kendi orjinal kollarından mı almalıyım yoksa herhangi bir logitech ile de oynayabilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROUGE44

Merhabalar. Bir kontrolcü almam lazım bu oyun için. Xbox'ın kendi orjinal kollarından mı almalıyım yoksa herhangi bir logitech ile de oynayabilirmiyim ?
    Bana kalırsa almışken Xbox One S controller alın. Zaten logitech gamepadin fiyatı neredeyse Xbox controller kadar oldu.
  • Fatih211 kullanıcısına yanıt
    Zorluk ayarlarından çekiş kontrolünü aç. Arkadan itişli araçları sürmen zor oluyor yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

Bana kalırsa almışken Xbox One S controller alın. Zaten logitech gamepadin fiyatı neredeyse Xbox controller kadar oldu.

Alıntıları Göster
    Tam onu diyecektim bende,Logitech F710 "259" TL olmuş.One S konrolcüsü de 300 TL zaten.F710 var bende bir PS4 veya xbox kontrolcüleri kadar rahat değil.

BU arada Steelseries ve MSI'nın de güzel duran kontorlcüleri var.Fiyatlar hemen hemen aynı.
    https://www.itopya.com/msi-gg-force-gc30-kablosuz-pc-uyumlu-gamepad-7/
    https://www.itopya.com/steelseries-nimbus-wireless-gamepad/

@ROUGE44

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 25 Aralık 2019; 13:10:14 >

• solgunaltair S kullanıcısına yanıt
    Herkeste mi boyle yoksa ben ince ayar tuning yapamadim diye mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

Alıntıları Göster
    Anladım tesekkurler

• bu oyunun pc versiyonunu nasıl satın alabilirim .bu konularda biraz yeniyim satın alınınca indirmemmi gerekiyor .indirmeden satın almanın bir yolu varmı
  • Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 26 Aralık 2019; 13:17:44 >

• Çoğu arabaya tunning yapıyorum. Uzun süredir oynuyorum ve hangi arabanın hangi class da daha iyi performans verdiğini az çok biliyorum. Özellikle ranked oynayan arkadaşlar varsa yaptığım tunningleri kesinlikle kullanmalılar.
    Üretici ismine nickimi ''Speeder Venom'' girmeniz yeterli olucaktır.
  • Selamlar forumdaşlar. konuyu inceledim ama benim gözümden mi kaçtı bilmiyorum.

fren yaparken ya da el freni asılınca direksiyon kendi kendine dönüyor düzeltmeye calışıyor. bunu tamamen bana bırakması için hangi ayarı yapmam gerekiyor? aynı zamanda viraja girer çıkarken de oluyor bu
  • Oyunu önerir misiniz ve sistem olarak çok iyi sistem mi lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: c-ronaldo42

Oyunu önerir misiniz ve sistem olarak çok iyi sistem mi lazım?
    Oyun grafik, araba çeşitliliği ve araba detayları olarak çok başarılı. Ama bir hikaye sunamıyor. Fh3tede fh4tede ilk 2 saat eğleniyorsun sonra oyunun her tarafı aynı. Nfs gibi oyuncuyu hırslandırma ve iyi kötü bir hikaye akışı yok. Nfsdeki gibi şimdiki yarışı kazanayım sonra üst model araçlar açılsın ordan daha güçlü araç alıp şu baş düşmanı alt edeyim gibi bir olay yok. Her ne kadar arcade denilsede özellikle klavyeyle virajlarda arabayı tutamıyorsun. Git şurda yarışa gir git burda yarışa girden ileri gidemiyor. Nfsde ana hikaye bittikten sonraki challance bölümleri gibi. O yüzden fh3 ve fh4ü ilk 2-3 saatten sonra hep sildim. Bu oyuna iyi bir işleyişi olan büyük hikaye lazım.

Şurada daha detaylı yazmıştım:https://eksisozluk.com/entry/95517197

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 28 Aralık 2019; 13:34:54 >

• c-ronaldo42 kullanıcısına yanıt
    Araba hastası olan bir insanın bıkmıyacağı bir oyun.3 ay önce xbox game pass'e üye olup indirdim hala sıkılmadım. Sistem çok istemeyen bir oyun ben şu sistemle 1080p çözünürlükte yüksek ayarlarda oynuyorum. Sistemim i7 7700hq işlemci,16gb ddr4 ram,geforce gtx 1050 ekran kartı oyun yalnız 256gb m2 sssd'ye kurulu.
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Hocam senin yarış oyunlarından beklentine bağlı şahsen ben zamanında forza yüzünden konsol almayı düşünen adamdım.Sonradan pcye çıkarmaya başladılarda bizi konsol alma derdinden kurtardılar.Şimdi 3 aydır Xbox Game Pass ile oynuyorum hala sıkılmadım. Günde en az 2-3 saat online etkinlik yarış yapıyorum.Garajımda 470'ten araç var birde klavye ile oynadığım halde eğlenceli geliyor.Joystick yada direksiyonda daha da bu oyun sarar. Ayrıca Nfs'nin en son hikayesi yüzünden 2 kere bitirdiğim oyunu The Run'dı ondada araç sürmekten çok interaktif güzel bir hikaye anlattığı için oyun oynanıyordu. Sonra çıkan yeni most wanted'ı indirmemle silmem bir olmuştu. Oyunda o kadar saçma geliyorki oynanış mekanikleri 250yle giderken sert viraj dönüyorsun,sürekli şunu yaparsan şu açılır bu açılır falan sıkıyor.Nfs serisi tam arcade oyunu.Forza'da malesef bir dünya yok çünkü forza simulasyona kayan bir oynanışı var.Hatta ayarlardan yardımcıları kapatırsan iyice simulasyon oluyor. Forza,gran turismo,asetto corsa gibi oyunlarda hikayeden çok oynanış mekanikleri araba dinamikleri grafikleri önplana çıkıyor.

• gokhans19 kullanıcısına yanıt
    skywalker062 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, sistemim çok yüksek de yetmese de yeteceğini düşünüyorum. Bugün alırsam indiririm gibi de herhalde 2/3 güne anca iner.
  • 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.