Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (209. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Section8

Şu arabanın hastasıyım

Kia Stinger 2.0 GDI GT Line

Kia'ya bayılıyorum,özellikle Ceed ve Sportage'e bayılıyorum.Keşke oyunda olsa.

Ayrıca oyunda Suv araçlar eksik,keşke suv araçlar da gelse.

• Arkadaşlar oyunda çalışan ucuz öğrenci yollu direksiyon modeli arıyorum ne önerirsiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar ben oyunu xbox storedan indirdim 3 defa indirdim hep açılıyor telif ekranı geliyor sonra kapanıyor. birtürlü çözemedim. steamdeki gibi seçeneklerde yok oyun dosyalarında sıkıntı varsa çözülmesini yapamıyorum oyun dosyalarına bile giremiyorum malum. yardımcı olur musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwertt

Aynen bilen arkadaşlar yardımcı olsa.

Alıntıları Göster
    Oyunu pcde satın almak için bilgisayarınızdan "Microsoft Store" programını açıyorsunuz. Sağ üst köşeden bir microsoft hesabı ile oturum açıyorsunuz. (burada hangi mail adresini girerseniz artık oyun onun oluyor) sonra arama kısmına Forza Horizon 4 yazıp istediğiniz oyunu satın alıyorsunuz. Yani indirmeden satın alırsınız ama oynamak için tabi ki satın aldıktan sonra yine "Microsoft Store" dan indirmelisiniz. Yaklaşık 80GB download yapacak bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpeedTwelve -- 6 Ocak 2020; 9:35:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

4K - https://images2.imgbox.com/cd/dc/3DSgU9el_o.jpg

4K - https://images2.imgbox.com/3b/6f/OS4y5icL_o.jpg

Porsche 911 miydi bu tam modeli nedir hocam? Arka lambalar çoknçok güzel duruyor. Ben de alayım bir tane. Carrera S miş tamam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İtalyan Aygiri -- 6 Ocak 2020; 11:37:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu oyunu oynamayı çok istiyorum fakar gamepad ile oynamadım bir türlü illa xbox gamepad mi almamız gerekiyor? Msi 'ın kablosuz gamepad var elimde fakat oyun görmüyor gamepadi farklı gamepad ile oynayanlar var mı? Varsa eğer nasıl yapıyorsunuz söyler misiniz lütfen.
  • tuncaygoksel T kullanıcısına yanıt
    dualshock 4 ile oynuyorum DS4 diye bi programlar yapılıyor. Araştırın muhtemelen sizin içinde bir şeyler vardır.
  • tuncaygoksel T kullanıcısına yanıt
    "Xbox 360 Game Controller" olarak gösteriyoruz.
    Aygıt yöneticisinden gamepadimizi sağ tıklayıp sürücü güncelle diyoruz. > el ile yükleme > listeden kendim seçeceğim > dedikten sonra Xbox 360 denetleyiciyi yüklüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpeedTwelve

"Xbox 360 Game Controller" olarak gösteriyoruz.
    Aygıt yöneticisinden gamepadimizi sağ tıklayıp sürücü güncelle diyoruz. > el ile yükleme > listeden kendim seçeceğim > dedikten sonra Xbox 360 denetleyiciyi yüklüyorum.
    xbox 360 denetleyici dediğiniz şey ne orasını tam anlamadım ayrıntılı anlatmanız mümkün mü?
  • Forumda daha detaylı ve uzun süren bir araştırma sonucu problemi çözdüm sanırım windows store da bile oyunlarda kolu tanımıyordu sonrahttps://github.com/x360ce/x360ce/releases buradaki beta aşamasında olan x360ce programını yükledim kolu direk xbox kolu olarak algıladı normal sürümünde görmüyordu beta sürümünde görüyor ^^ buraya da yazayım belki benim gibi sorun yaşayanlara da çözüm olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncaygoksel

Forumda daha detaylı ve uzun süren bir araştırma sonucu problemi çözdüm sanırım windows store da bile oyunlarda kolu tanımıyordu sonrahttps://github.com/x360ce/x360ce/releases buradaki beta aşamasında olan x360ce programını yükledim kolu direk xbox kolu olarak algıladı normal sürümünde görmüyordu beta sürümünde görüyor ^^ buraya da yazayım belki benim gibi sorun yaşayanlara da çözüm olur.
    Evet anlatmaya çalıştığım böyle bir şeydi, bir fark 3.parti yazılım yüklemeden windowsun içindeki sürücüleri kullanarak yaptım ben, o şekilde kullanıyorum şu an. Herkese iyi eğlenceler.

• Merhaba tekrar ben dün msi marka kolu xbox gibi göstermeyi hallettim oyunu indirdim bugün de bi bakayım dedim ama oyun hem kolu hem klavyeyi aynı anda görüyor bu sorunu nasıl çözebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncaygoksel -- 7 Ocak 2020; 12:22:27 >
  • Arkadaşlar selamlar, oyunu pc üzerinden oynuyorum. Oyunda karşılaştığımız kişiler ile nasıl iletişime geçip konuşabiliriz. Mic. Var gözükmekte ancak bir bas konuş tuşu göremedim. Z tuşundan bahsedilmiş yazıyı metine çevirdiğinden ancak bastığım zaman herhangi bir işlev, tepki alamıyorum. Oyunda türkler ile karşılaşıyorum. Ancak konuşamıyorum. Oyun içi iletişim nasıl sağlanıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler koca haritada tek başıma oynuyorum oyunu nasıl oluyor bu yani anlamadım gitti neden başka oyuncular olmuyor ben oynarken,aynı sorunu yaşayan varmı?Koca otobanda tek başımayım acaba oyun ağa bağlanmıyor ondanmı böyle oluyor?
  • Arkadaşlar şu forzathona nasıl katılıyoruz? Günlük görevleri yapıyorum ama şu ekranı geçip yarışa giremiyorum. Bu forzathonu nasıl aktif kullanırım bi yardım.

Edit: Tamamdır her saat başı haritada Live etkinlik oluyormuş oraya gitmek gerek. Geçen mesaj kutum olduğunu fark ettim
    bi baktım 10 araba hediye gelmiş daha böyle bilmediğim neler var acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Oze -- 10 Ocak 2020; 9:20:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: K.Oze

Arkadaşlar şu forzathona nasıl katılıyoruz? Günlük görevleri yapıyorum ama şu ekranı geçip yarışa giremiyorum. Bu forzathonu nasıl aktif kullanırım bi yardım.

Edit: Tamamdır her saat başı haritada Live etkinlik oluyormuş oraya gitmek gerek. Geçen mesaj kutum olduğunu fark ettim
    bi baktım 10 araba hediye gelmiş daha böyle bilmediğim neler var acaba
    Evet Live etkinlik var ama o ayrı, yukarıda sorduğunuz FORZATHON ayrıdır.
    Fotoğraftaki görevler haftalık olarak gelir ve tamamlayınca size FORZATHON PUANI verir, başka bir yarışa sokmaz. Puan kazanınca olay biter. Peki bu puan ne işe yarar derseniz de onlarla FORZATHON SHOP içerisinden araç, kıyafet, çark...vb. şeyler satın alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-74C919D2B

Beyler koca haritada tek başıma oynuyorum oyunu nasıl oluyor bu yani anlamadım gitti neden başka oyuncular olmuyor ben oynarken,aynı sorunu yaşayan varmı?Koca otobanda tek başımayım acaba oyun ağa bağlanmıyor ondanmı böyle oluyor?
    Evet, ağa bağlanıp sonrasında da 2. sekmedeki HORIZON LIFE içerinden "Bir Horizon Life Oturumuna katıl" yapmalısınız.
  • Zamanın çok hızlı geçtiğini forzadaki mevsimler değişince anlıyorum 😃

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.