Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (206. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Rommel-

cgnat ilk defa duydum ama ben türk telekom ttnet kullanıcısıyım uymayan bir şey varmı sizce.
    arastır.
  • Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    static ıp satın alırsam port acma işlemi olacakmı peki.
  • quote:

static ıp satın alırsam port acma işlemi olacakmı peki.
    evet.

önce statik ip açık mı onu öğren. sonra alırsın.

modem ip adresi 100 ile başlıyorsa cgnatsın. değilse statik ipsin.
    Benim ıp 192.168.101 yani ne oluyor tşekkürler ilginiz için.
  • quote:

Benim ıp 192.168.101 yani ne oluyor tşekkürler ilginiz için.
    cgnat değil. statik ipye gerek yok.
    Çok teşekkürler ben bu ıp ayarlardan otamatikten elle kurulum olarak değiştirdim izlediğim videolarda böle yapılıyor 192.168.155 yaptım ve modem portada bu 7 portu yeni oluşturduğum ıp yazdım neden olmuyor oyunu online oynanmıcak derece takılıyor.
  • quote:

Çok teşekkürler ben bu ıp ayarlardan otamatikten elle kurulum olarak değiştirdim izlediğim videolarda böle yapılıyor 192.168.155 yaptım ve modem portada bu 7 portu yeni oluşturduğum ıp yazdım neden olmuyor oyunu online oynanmıcak derece takılıyor.
    biraz araştır port açmayı.

youtubedan vs bak.
    Araştırdım videolardakinin aynısını yapıyorum bir türlü olmuyor.
  • G27 direksiyon seti kullanıyorum..otomatik vites tercihini yaptım ancak araç 1. viteste kalıyor, vites yükseltmiyor..aynı sorunu yaşayan oldu mu ?
  • Microsoft Store da 200 TL Ultimate Edition , Son 11 Gün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 24 Aralık 2019; 0:18:9 >
  • joystickle oynayan arkadaşlar. ps4 kolunu neden oyun görmüyor? ds4 windosw'u kurmama rağmen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.halil

joystickle oynayan arkadaşlar. ps4 kolunu neden oyun görmüyor? ds4 windosw'u kurmama rağmen..
    Ayarı var onun hocam, oyunu açıp settings kısmından hide yapıyorsun oluyor. Youtube da arayınca çıkıyor nasıl yapıldığı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğraf modunda çektiğimiz fotolar nereye kaydediliyor?

Xbox Gamepass ile oynuyorum.
  • Oyunu az önce yükledim sorunsuz oynadım ama kapatıp tekrar girmeye çalışıyorum nedense yükleme ekranında takılıp kalıyor. Enter basıyorum yükleniyor... lütfen bekleyin yazıyor ama açılmıyor nasıl düzeltebilirim sorunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Fotoğraf modunda çektiğimiz fotolar nereye kaydediliyor?

Xbox Gamepass ile oynuyorum.
    https://www.forzamotorsport.net/en-us/
    buraya gırış yap,galeri kısmında çıkması lazım fotoların.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n201

https://www.forzamotorsport.net/en-us/
    buraya gırış yap,galeri kısmında çıkması lazım fotoların.

Alıntıları Göster
    Eyvallah,ama fotoğrafı çekince paylaşmak da gerekiyormuş,şuan bir tanesi görünüyor.

• Arkadaşlar bu oyunda illa ters şeritte mi araç kullanıyor? Sağ şerite alamıyor muyuz oyunu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Arkadaşlar bu oyunda illa ters şeritte mi araç kullanıyor? Sağ şerite alamıyor muyuz oyunu?
    yok çünkü mekan ingiltere.
  • Oyun efsane ama benim bir sikintim var.Audi tts biraz da subaru impreza disindaki arabalari yolda tutamiyorum.Ne eksik mesela bir m5 aliyorum yolda falan tutmak imkansiz yarislara falan onlarla giremiyorum ne hizli kalkiyo ne frene basinca tutuyo ne de yolda tutuluyor :D Ne yapmak lazim agiz tadiyla bi bmw suremedik
  • Oyunu bırakmamın sebebi araba mafyası olmuş millet piyasadaki tüm arabaları topluyor sonra çok pahalıya satıyor üstelik hile ile araba koleksiyonu yapanlarda var ban muhabbetide olmadı.Kesinlikle yeni başlanmaz oyuna.Bence Oyundaki hesapları sıfırlasınlar:D
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.