Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (116. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
86
Favori
449.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba , dün güncelleme yaptıktan sonra oyunu oynadım fakat şimdi açmak istediğimde açılış ekranındaki resimde kalıyor. O kısım tekrar kapanıp masaüstüne dönmüyor ama. Bir kaç kişi daha yazmış ama herhangi bir çözüm bulamadım. afterburner veya riva tuner kullanmıyorum. Driver vs hepsi güncel , nasıl çözebilirim? Fikri olan var mı ?

Edit: win10 sistem güncelleştirmesi yaparak sürüm 1809 yükledim. Sorun ortadan kalktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejavu15 -- 6 Şubat 2019; 12:38:30 >
  • Beyler oyun içi kulüpler var galiba donanım haber olarak kurulu olan bi kulüp var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lycormas QQ

Beyler oyun içi kulüpler var galiba donanım haber olarak kurulu olan bi kulüp var mı?
    Klup işi yalan ya en güzeli solo ranked. Takim yarışında paso ram tam bi kaos. Solo oynarken seni yoldan cikarmaya uğrasmiyor adamlar kendide geride kalicagi icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • salazar35 kullanıcısına yanıt
    sorunu çözdüm. güvenlik duvarı kapalı olduğu içinmiş. Teşekkürler
  • Çiçek abbas geldi sonunda çok tatlı kereta :)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 8 Şubat 2019; 15:59:7 >
  • 2.harita dlc si ne zaman gelecek dostlar ?

• play1533 P kullanıcısına yanıt
    Usta nasıl indirdin sen bunu ben denedim denedim indiremedim bana bi soylesene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ibometo kullanıcısına yanıt
    Windowsun kurulu olduğu sürücü dışında başka sürücüye indiremedim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

baba yorgun Yeniden sahalarda

Ben oyunu plati.ru adresinden 35TL'ye satın aldım. Sanki FH3 kontrolleri bana daha iyi gibi geldi ama grafikleri şaheser olmuş la bunun
    Satın alma hakkında bilgi verir misin biraz kod falan mı yolluyorlar ? Satıcı önerirsen sevinirim.

• Arkadaşlar Merhaba,
    Görev yaptırarak haftalık 100 forzathon puanı veren görevler varya bu hafta Mitsubishi eclipse ile birşeyler yaptırıyor biliyorsunuz. 3 aşamasını yaptım 4. aşamasında Eclipse ile drift yaparken rakiplerinizle yarışırken gösteriş puanı kazanın filan diyor 5 kez. Bunu yapamadım ne demek istediğini anlamıyorum. Yapan varsa bilgi verebilir mi?
  • play1533 P kullanıcısına yanıt
    Rakipleri yanlayarak gecin hocam, ufak bol virajli bir pistte 5i de biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Satın alma hakkında bilgi verir misin biraz kod falan mı yolluyorlar ? Satıcı önerirsen sevinirim.

1.4 Mb dosya büyüklüğünde bir uygulamanın linki, bu uygulamaya yazabileceğin 52 haneli pin ve gerekli talimatların hem ingilizce hemde rusça yazılmış olduğu bir eposta gönderiyorlar. Özetle bilgisayarındaki microsoft store'da sana k.adı ve şifreyi göstermeden bir hesaba giriş yapıyorlar. Kütüphanede oyun oluyor yükle diyip indirip oynuyorsun. Sorun çıkarsa başka hesapla giriş yapıyorlar böyle böyle gidiyor. Ben herhangi sorun yaşamadım. Teamviewer ve telegram destek garantisi veriyorlar. En çok satış yapmış olan satıcıyı tavsiye ederim. Fortune island veya hazine haritaları felanda satın alınmıştı benim için çok iyi oldu.

quote:

Arkadaşlar Merhaba,
    Görev yaptırarak haftalık 100 forzathon puanı veren görevler varya bu hafta Mitsubishi eclipse ile birşeyler yaptırıyor biliyorsunuz. 3 aşamasını yaptım 4. aşamasında Eclipse ile drift yaparken rakiplerinizle yarışırken gösteriş puanı kazanın filan diyor 5 kez. Bunu yapamadım ne demek istediğini anlamıyorum. Yapan varsa bilgi verebilir mi?

Ben yaptım o görevi. Çok basitti. Araç kayarken rakiplerini geçmeni istiyor. Dümdüz yolda imkansız sonuçta aracın kayıyor hız kaybediyorsun. En kolay yolu rakiplerin hemen arkasında dik bir viraja gelirken fren yerine el frenini çekmen ve kayarak duvara toslaman. Tek virajta 3 gösteriş almıştım

• Oyun ingiltere geçmesine rağmen trafik yönünü değiştirme seçeneği olması lazımdı bu oyunda sonuçta ingiltere dünyada tek ülke değil sadece ingiltereye göre yapmaları saçma bence.Zor bişey değil bu bana seçenek koyucak ben trafiği sağ tarafa alıcam.Ama forza yapımcısı herhalde ingiliz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 9 Şubat 2019; 16:46:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Oyun ingiltere geçmesine rağmen trafik yönünü değiştirme seçeneği olması lazımdı bu oyunda sonuçta ingiltere dünyada tek ülke değil sadece ingiltereye göre yapmaları saçma bence.Zor bişey değil bu bana seçenek koyucak ben trafiği sağ tarafa alıcam.Ama forza yapımcısı herhalde ingiliz.
    Yolların hepsinin bağlantısı en baştan ayarlanması gerekir bu durumda, kolay bir iş değil o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Yolların hepsinin bağlantısı en baştan ayarlanması gerekir bu durumda, kolay bir iş değil o kadar.

Alıntıları Göster
    Bütün tasarım ve animasyon programlarında aynalama dediğimiz yöntem vardır.Sol tarafa uyguladıgınız bir komutu veya objeyi sağ tarafa aynalayabiliyorsunuz.Yani çok zor bişey değilKendimde tasarım işiyle uğraşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 9 Şubat 2019; 18:15:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Bütün tasarım ve animasyon programlarında aynalama dediğimiz yöntem vardır.Sol tarafa uyguladıgınız bir komutu veya objeyi sağ tarafa aynalayabiliyorsunuz.Yani çok zor bişey değilKendimde tasarım işiyle uğraşıyorum.

Alıntıları Göster
    Forza Horizon 5'te görürüz artık sağdan akan trafiği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 9 Şubat 2019; 18:17:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

quote:

1.4 Mb dosya büyüklüğünde bir uygulamanın linki, bu uygulamaya yazabileceğin 52 haneli pin ve gerekli talimatların hem ingilizce hemde rusça yazılmış olduğu bir eposta gönderiyorlar. Özetle bilgisayarındaki microsoft store'da sana k.adı ve şifreyi göstermeden bir hesaba giriş yapıyorlar. Kütüphanede oyun oluyor yükle diyip indirip oynuyorsun. Sorun çıkarsa başka hesapla giriş yapıyorlar böyle böyle gidiyor. Ben herhangi sorun yaşamadım. Teamviewer ve telegram destek garantisi veriyorlar. En çok satış yapmış olan satıcıyı tavsiye ederim. Fortune island veya hazine haritaları felanda satın alınmıştı benim için çok iyi oldu.

quote:

Arkadaşlar Merhaba,

Ben yaptım o görevi. Çok basitti. Araç kayarken rakiplerini geçmeni istiyor. Dümdüz yolda imkansız sonuçta aracın kayıyor hız kaybediyorsun. En kolay yolu rakiplerin hemen arkasında dik bir viraja gelirken fren yerine el frenini çekmen ve kayarak duvara toslaman. Tek virajta 3 gösteriş almıştım
    Verdikleri hesaplar çalıntıymış hep yalnız. Daha sonradan ana sahipleri geri alıyormuş. Sözlüklerde falan yazmışlar hep sakat geldi bana.

• DFGT setim var ama ayarları bir türlü yapamadım özellikle gaz fren olayını araba kendiliğinden gaz veriyor gaza basmadığım sürece gitmiyor. Gaza basıp araba kalktığında ayağımı gazdan çeker çekmez kendini frenliyor. Ayarlardan Gaz/Freni birileştir var kapatıyorum ama kendi otomatik açıyor yine ben ordan sorun olduğunu düşünüyorum. Bilgisi olan arkdaşlar yardımcı olur ise sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.