Şimdi Ara

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.249
Cevap
15
Favori
46.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam üstte attıgınız linki acamadım da nasıl 69.99 oldu o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç listesinde volkswagen yok büyük hayal kırıklığı. Umramı volkswageni es geçmez.

• Tamamıyla hayal kırıklığı. Çok çok arcade bi oyun. Demo versiyonundaki suya girince anında durması ve kameranın saçma sapan duruşu, oyunun fizikleri vs. tam bir NFS olmuş. FH2'yi çok aratır bu oyun benden söylemesi.

Oynarsam da PC den oynarım zaten Xbox'tan umudu kesip sattım.

• Demosu ne zamna düşer acaba store'a.

• quote:

Orijinalden alıntı: Devilmaybad

Tamamıyla hayal kırıklığı. Çok çok arcade bi oyun. Demo versiyonundaki suya girince anında durması ve kameranın saçma sapan duruşu, oyunun fizikleri vs. tam bir NFS olmuş. FH2'yi çok aratır bu oyun benden söylemesi.

Oynarsam da PC den oynarım zaten Xbox'tan umudu kesip sattım.

O videoya bakarak mı kesin kararını verdın? Yahu bu oyunda sürüş dinamiklerini değiştirebileceğin asist ayarları var NFS ile aynı derken hiç utanmadın mı be adam! Madem arcade oyunlardan nefret edıyorsun git Asetto Corsa yı bekle buralarda gölge yapma...

• Bunu FH2 ve FM6 için Xbox almış birisine söylüyorsun. Hala hayal kırıklığı.

Bana inanmazsan git YT'da araştır. Binlerce kullanıcı deneyimi var benimle aynı yönde...

• Konudan alakasiz ama ben bisey farkettim cok aktif olmasada dh xbox forumu turkiyedeki en saglam xbox forumu gibi duruyor sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Horizon 3 Deluxe Edition almak en ıyısı içinde VIP de var ama ultimate edition almayın sezon pass daki araçlar çöp olabilir ben dlc leri görmeden araç paketi almam şahsen.

Deluxe almaya karar verdim ben de, VIP araçları da olmazsa olmaz türden olmuş. Sonradan VIP alınacağına başından Deluxe almak daha mantıklı.

Bu arada 13 Ağustos'a kadar Amazon'da 50 dolar gift karta 10 dolar hediye, bu kampanya kapsamında 50'lik kart satın alınarak Deluxe Edition 80 dolar yerine 70 dolara alınabilir. Yok ben DE almam, normalini alırım diyene de asıl oyun 50 dolara gelir.

Şimdi okudum da kampanyayı 50 dolarlık bir şey alıp kargolandıktan sonra 10 dolarlık kod tanımlayınor galiba, senin dediğin gibi olmuyor yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims
    Şimdi okudum da kampanyayı 50 dolarlık bir şey alıp kargolandıktan sonra 10 dolarlık kod tanımlayınor galiba, senin dediğin gibi olmuyor yani.

Hayır. Benim dediğim gibi. Amazon'un 50 dolarlık hediye kartını alıyorsun, hesabına tanımlıyorsun. Takip eden 2-3 gün içerisinde de ekstra 10 dolar hesabına tanımlanıyor, "gift card promotion" diye geçer bu, Amazon mail yoluyla da tanımladığının haberini veriyor zaten. 50 dolara 60 almış oluyorsun. Hem bu promosyon kredisini, hem de 50 dolarlık hediye kart bakiyesini aynı oyunda kullanabilirsin.

Çoktan aldım da zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 4 Ağustos 2016; 14:47:15 >
  • Kardeşlikle 30$ ne uğrasıyorsunuz amazon ile beyler?

• Yeri degil ama şu horizon oyunu icin xbox almak istiyorum. Ben kendimi bildim bileli ps kullanıcısıyım ama oyunların azlığından ve güzel bir araba yarışı olmamasından dolayı xbox one geçmek istiyorum.

Şimdi asıl merak ettiklerim ya da bu konuları tam bilmediğim için xbox one almaktan çekiniyorum

1. Konsol alırken neye dikkat edilmeli
    2. Ps4 te efsane bir şekilde dijital oyun kardeşliği yapabiliyorum xbox one da ki kardeşlik sistemini çözebilir miyim çünkü uğraşacak çok çok vaktim yok.
    3. İkinci el xbox one ne kadar ediyor.
    4. Ps4 ile takas mi etsem diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

Hayır. Benim dediğim gibi. Amazon'un 50 dolarlık hediye kartını alıyorsun, hesabına tanımlıyorsun. Takip eden 2-3 gün içerisinde de ekstra 10 dolar hesabına tanımlanıyor, "gift card promotion" diye geçer bu, Amazon mail yoluyla da tanımladığının haberini veriyor zaten. 50 dolara 60 almış oluyorsun. Hem bu promosyon kredisini, hem de 50 dolarlık hediye kart bakiyesini aynı oyunda kullanabilirsin.

Çoktan aldım da zaten.

Dur şimdi anlamadım. Öncelikle 50 dolarlık Amazon Gift Card alacağız yani Amazon'dan MS Gift Card almayacağız. Bunu Amazon hesabına tanımlayınca Amazon hesabımızda kullanmaya hazır 50 dolar olacak, sonra da 10 dolar gelecek Amazon'dan kod olarak oyunu mu alacağız?

• 1.Genellikle garantisi devam eden ve oyunlu cihazlara bakın mesela teknosada sıfır xbox 1600-1700 arası 2 kol ve 2 oyun hediyeli
    2.Çok daha rahat kardeşlik yapılıyor hiç merak etme 1 dakika sürmez :D
    3.700 den falan başlıyor 900 liraya kadar falan var kinectli alma değmez ! ve alacaksan oyunlu olmasını sağla
    4. ps4 ten görüntü kalitesi biraz daha düşüktür xbox'ın ama çooook ucuza oyunlar bulabilirsin hatta kardeşlik sayesinde 1 oyun sana 30tl den başlar max 70-80tl arası olur kafan rahat olur
    HORİZON serisi efsanedir granturismo drive club falan hikaye hepsini oynamış biri olarak forza'yı tek geçerim Ama bak aması var Yeni çıkan iğrenç mi iğrenç need for speed oynunu beğendiysen bebek oyunu gibi bir oyun araba 120mph ile giderken hiç kaymadan nasıl duruyor anlayamazsın 1 saniyede araba 0mph düşüyor. Horizon ve forza motorsport gerçeğe en yakın similasyon tadındadır limitsiz drift keyfi verir adama her gün dersin ah bi 1200-1400tl olsada bi direksiyon seti alsam :D
    Bence al
    hemen al
    durma Xbox'a sende katıl
    FORZADRiFTTR aldıgın zaman ekle xbox'tan yardımcı olurum

• Konsol bakıyorum 4 saattir ama kendime yakın satan birini bulamadım sahibinden.com da var ben Kartaldayım adam Bahçelievler bildiğin şehirler arası yolculuk. 950 TL ye sıfır açılmamış buldum hediye gelmiş garantili ama faturası yok oda 1 hafta sonra İstanbulda olucam diyor. Yani yıpranmamış konsol arıyorum şuanda. Horizon gerçekten aklımı çelen oyun oldu ps4 te şuan araba yarışı yok drive clup gerçekten similasyondan çok uzak tam bir kütük kontrolleri. Birde fifa serisini çok oynarım o da zaten xbox da daha iyi görüntü veriyor diye biliyorum

• Simulasyon istiyorsanız forza motorsport 6 yı alacaksınız hcam ,horizon arcade

• quote:

Dur şimdi anlamadım. Öncelikle 50 dolarlık Amazon Gift Card alacağız yani Amazon'dan MS Gift Card almayacağız. Bunu Amazon hesabına tanımlayınca Amazon hesabımızda kullanmaya hazır 50 dolar olacak, sonra da 10 dolar gelecek Amazon'dan kod olarak oyunu mu alacağız?

Aynen öyle. Amazon'un hediye kartlarından 50'lik alacaksın ki sana ekstra 10 verecek takip eden 1-2 gün içerisinde. Sonra şu linkten de kod olarak oyunu alacaksın artık hangi sürümü istiyorsan. Direkt Xbox Store değil de, araya Amazon'u aracı koymuşsun gibi düşün.

https://www.amazon.com/Forza-Horizon-Deluxe-Pre-Order-Windows/dp/B01HQK99KI/ref=sr_1_sc_3?ie=UTF8&qid=1470327578&sr=8-3-spell&keywords=forza+gorizon+3

Alışverişi yapmadan evvel kampanyayı hesabına ekle yalnız öncelikle. Onun linki de şurada, ilk önce buna tıklayıver. Hesabına eklendiğini söyledikten sonra her şey hazır. (Daha önce 50'ye 10'dan yararlanan bir daha yararlanamıyor tabii.)

https://www.amazon.com/b?node=11158618011

Alacaksan yine de chatten kampanyadan yararlanmaya uygun olup olmadığını sor istiyorsan ama herhangi bir problem çıkmayacaktır. Hiç kupon eklemeyip 50'lik hediye kartını öylece almış olsan ve "ya böyle bir kampanya varmış, haberim yoktu" desen bile ekstra 10 doları hesabına ekler adamlar, müşteri memnuniyeti o seviyede, biliyorsun.

Ek; Bu arada o senin bir önceki mesajda söylediğin "after the qualifying order has shipped" muhabbetinde kast ettikleri şey hediye kartın kendisi. Diyelim ki fiziksel olarak aldın 50'lik kartı, ondan bahsediyor. Ama eGift card alacağın, mail ile kod geleceği için tüm bunlarla alakan olmuyor, sipariş tamamlandıktan beş dakika sonra hediye kartının kodu geliyor mail adresine, devamındaki 1-2 günde de ekstra 10 doları eklediklerine dair haber maili gelir.

• quote:

quote:

Aynen öyle. Amazon'un hediye kartlarından 50'lik alacaksın ki sana ekstra 10 verecek takip eden 1-2 gün içerisinde. Sonra şu linkten de kod olarak oyunu alacaksın artık hangi sürümü istiyorsan. Direkt Xbox Store değil de, araya Amazon'u aracı koymuşsun gibi düşün.

https://www.amazon.com/Forza-Horizon-Deluxe-Pre-Order-Windows/dp/B01HQK99KI/ref=sr_1_sc_3?ie=UTF8&qid=1470327578&sr=8-3-spell&keywords=forza+gorizon+3

Alışverişi yapmadan evvel kampanyayı hesabına ekle yalnız öncelikle. Onun linki de şurada, ilk önce buna tıklayıver. Hesabına eklendiğini söyledikten sonra her şey hazır. (Daha önce 50'ye 10'dan yararlanan bir daha yararlanamıyor tabii.)

https://www.amazon.com/b?node=11158618011

Alacaksan yine de chatten kampanyadan yararlanmaya uygun olup olmadığını sor istiyorsan ama herhangi bir problem çıkmayacaktır. Hiç kupon eklemeyip 50'lik hediye kartını öylece almış olsan ve "ya böyle bir kampanya varmış, haberim yoktu" desen bile ekstra 10 doları hesabına ekler adamlar, müşteri memnuniyeti o seviyede, biliyorsun.

Ek; Bu arada o senin bir önceki mesajda söylediğin "after the qualifying order has shipped" muhabbetinde kast ettikleri şey hediye kartın kendisi. Diyelim ki fiziksel olarak aldın 50'lik kartı, ondan bahsediyor. Ama eGift card alacağın, mail ile kod geleceği için tüm bunlarla alakan olmuyor, sipariş tamamlandıktan beş dakika sonra hediye kartının kodu geliyor mail adresine, devamındaki 1-2 günde de ekstra 10 doları eklediklerine dair haber maili gelir.

Sağol hocam yarın Enpara'ya para atıp halledeyim o zaman. Artık kredi kartlarıyla dolar alışverişi yapmıyorum bankalar kafasına göre kur belirliyor, Steam'den oyun aldım TR gözükerek alıyorum dolara çeviriyor bir de bankaya gidip özellikle dolar alıp öyle ödemek gerekiyor İş Bankası'nda fiyat da artıyor.

https://www.amazon.com/Amazon-1_US_Email-eGift-Card/dp/B004LLIKVU/ref=sr_1_1?s=gift-cards&ie=UTF8&qid=1470333389&sr=1-1&keywords=amazon+gift+card
    Şuradan da to kısmına yine kendi hesabımızın adresini giriyoruz değil mi, kendi kendine hediye almayı kabul ediyor yani Amazon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 4 Ağustos 2016; 20:57:40 >

• quote:

Sağol hocam yarın Enpara'ya para atıp halledeyim o zaman. Artık kredi kartlarıyla dolar alışverişi yapmıyorum bankalar kafasına göre kur belirliyor, Steam'den oyun aldım TR gözükerek alıyorum dolara çeviriyor bir de bankaya gidip özellikle dolar alıp öyle ödemek gerekiyor İş Bankası'nda fiyat da artıyor.

https://www.amazon.com/Amazon-1_US_Email-eGift-Card/dp/B004LLIKVU/ref=sr_1_1?s=gift-cards&ie=UTF8&qid=1470333389&sr=1-1&keywords=amazon+gift+card
    Şuradan da to kısmına yine kendi hesabımızın adresini giriyoruz değil mi, kendi kendine hediye almayı kabul ediyor yani Amazon.

Enpara kullanmadım hiç ama kurları Axess iyi çeviriyor, benden 50 doları 153 TL olarak aldılar ki çok ufak bir komisyon, sonrasında cüzi bir faiz koyup taksitlendirebiliyorsunuz da.

Evet kendi Amazon hesabında kullandığın mail adresini gireceksin, gönderen kısmına ise istediğini gir, Amazon'dan yana hiçbir problem yok. O sadece sana kod olarak gelecek hediye kartı mailinde "X sent you an Amazon.com Gift Card" yazmasını sağlayan ufak bir detay.

• quote:

quote:

Enpara kullanmadım hiç ama kurları Axess iyi çeviriyor, benden 50 doları 153 TL olarak aldılar ki çok ufak bir komisyon, sonrasında cüzi bir faiz koyup taksitlendirebiliyorsunuz da.

Evet kendi Amazon hesabında kullandığın mail adresini gireceksin, gönderen kısmına ise istediğini gir, Amazon'dan yana hiçbir problem yok. O sadece sana kod olarak gelecek hediye kartı mailinde "X sent you an Amazon.com Gift Card" yazmasını sağlayan ufak bir detay.

Ya normalde anlattıklarını ben de anlıyorum zaten ama 50 dolar az para değil, onun için adım adım doğrulattım sana da uğraştırmış oldum kusura bakma.
    Bir de kodla oyun almak da USA'e özgü mesela onu da ABD adresi göstererek alıyoruz, sorun çıksa demez ama adamların birader biz sana kod vermiyoruz ki zaten sen hayırdır deme ihtimali de var ondan ince eleyip sık dokumak lazım.

• quote:

Ya normalde anlattıklarını ben de anlıyorum zaten ama 50 dolar az para değil, onun için adım adım doğrulattım sana da uğraştırmış oldum kusura bakma.
    Bir de kodla oyun almak da USA'e özgü mesela onu da ABD adresi göstererek alıyoruz, sorun çıksa demez ama adamların birader biz sana kod vermiyoruz ki zaten sen hayırdır deme ihtimali de var ondan ince eleyip sık dokumak lazım.

Çıkmaz. Kod alabilmek için Amerikan adresi göstermek şart zaten. Hesabındaki Amerika adresini göstererek kodu satın al, ödemeden sonra 25 hanelik kodu verecek ve seninle işi orada bitecek zaten. Adresle yapacağı bir şey yok, hiçbir sorun çıkmaz. Oldu da çok ufak bir ihtimal, çıksa bile bu tarz sorunları Amazon ile çözmek inanılmaz kolay, aşırı derecede yardımcı oluyorlar.

Bu arada aklında bulunsun, şimdiden ön siparişini çakmanın da çok bir anlamı yok. Sen parayı at, üstüne on doları da al, 60 dolar hesapta bulunsun, oyunu her zaman alırsın. (Ben öyle yaptım en azından.) Çünkü şu anda ön sipariş durumunda olduğu için en az bir 30 Ağustos'a kadar bekletecek o şekilde, yani ödeme sonrası anında kod belirmeyecek normal bir oyun alışverişinde olduğu gibi. Ne zaman kodlar dağıtıma hazır hale gelirse o zaman mail atıp bildirecekler, mailin yanında hesabından da görebileceksin kodu.

Yok ne uğraştırması, başka soru olursa çekinmeden yaz, doğrularım yine.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.