Şimdi Ara

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.250
Cevap
15
Favori
46.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims
    Ya normalde anlattıklarını ben de anlıyorum zaten ama 50 dolar az para değil, onun için adım adım doğrulattım sana da uğraştırmış oldum kusura bakma.
    Bir de kodla oyun almak da USA'e özgü mesela onu da ABD adresi göstererek alıyoruz, sorun çıksa demez ama adamların birader biz sana kod vermiyoruz ki zaten sen hayırdır deme ihtimali de var ondan ince eleyip sık dokumak lazım.

Çıkmaz. Kod alabilmek için Amerikan adresi göstermek şart zaten. Hesabındaki Amerika adresini göstererek kodu satın al, ödemeden sonra 25 hanelik kodu verecek ve seninle işi orada bitecek zaten. Adresle yapacağı bir şey yok, hiçbir sorun çıkmaz. Oldu da çok ufak bir ihtimal, çıksa bile bu tarz sorunları Amazon ile çözmek inanılmaz kolay, aşırı derecede yardımcı oluyorlar.

Bu arada aklında bulunsun, şimdiden ön siparişini çakmanın da çok bir anlamı yok. Sen parayı at, üstüne on doları da al, 60 dolar hesapta bulunsun, oyunu her zaman alırsın. (Ben öyle yaptım en azından.) Çünkü şu anda ön sipariş durumunda olduğu için en az bir 30 Ağustos'a kadar bekletecek o şekilde, yani ödeme sonrası anında kod belirmeyecek normal bir oyun alışverişinde olduğu gibi. Ne zaman kodlar dağıtıma hazır hale gelirse o zaman mail atıp bildirecekler, mailin yanında hesabından da görebileceksin kodu.

Yok ne uğraştırması, başka soru olursa çekinmeden yaz, doğrularım yine.

Bu Amazon acayip bir firma zaten. Amazon Underground diye bir uygulama yapmışlar, Android için Google'ın Play Store'una rakip. Play Store'daki bazı bedava oyunlar burada da var ama burada gerçekten bedava, uygulama içi satın alımları sınırsız olarak alabiliyorsun, reklam falan da yok ilginç bir olay. Ben de GeoW UE almıştım Amazon'dan 20 dolara adamlar Amazon Underground uygulamasında harcamam için 50 dolar hediye vermişti, GTA falan bir sürü oyun almıştım.
  • Hocam yıpranmamış diyorsun ama ben bugune kadar hiç duymadım bozulan (tabi düşürülmüş kırılmışlar hariç) her hangi bir sorun olmaz yani bence 2. el oyunlu bakmaya devamlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims
    Ya normalde anlattıklarını ben de anlıyorum zaten ama 50 dolar az para değil, onun için adım adım doğrulattım sana da uğraştırmış oldum kusura bakma.
    Bir de kodla oyun almak da USA'e özgü mesela onu da ABD adresi göstererek alıyoruz, sorun çıksa demez ama adamların birader biz sana kod vermiyoruz ki zaten sen hayırdır deme ihtimali de var ondan ince eleyip sık dokumak lazım.

Çıkmaz. Kod alabilmek için Amerikan adresi göstermek şart zaten. Hesabındaki Amerika adresini göstererek kodu satın al, ödemeden sonra 25 hanelik kodu verecek ve seninle işi orada bitecek zaten. Adresle yapacağı bir şey yok, hiçbir sorun çıkmaz. Oldu da çok ufak bir ihtimal, çıksa bile bu tarz sorunları Amazon ile çözmek inanılmaz kolay, aşırı derecede yardımcı oluyorlar.

Bu arada aklında bulunsun, şimdiden ön siparişini çakmanın da çok bir anlamı yok. Sen parayı at, üstüne on doları da al, 60 dolar hesapta bulunsun, oyunu her zaman alırsın. (Ben öyle yaptım en azından.) Çünkü şu anda ön sipariş durumunda olduğu için en az bir 30 Ağustos'a kadar bekletecek o şekilde, yani ödeme sonrası anında kod belirmeyecek normal bir oyun alışverişinde olduğu gibi. Ne zaman kodlar dağıtıma hazır hale gelirse o zaman mail atıp bildirecekler, mailin yanında hesabından da görebileceksin kodu.

Yok ne uğraştırması, başka soru olursa çekinmeden yaz, doğrularım yine.

Merhaba,

Daha önce birçok kez Amazondan alışveriş yaptım fakat bu sekilde ilk defa oyun alıcam. Sahte bir Amerika adresi verdiğimde baska birşey yapmama gerek var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR
    Daha önce birçok kez Amazondan alışveriş yaptım fakat bu sekilde ilk defa oyun alıcam. Sahte bir Amerika adresi verdiğimde baska birşey yapmama gerek var mı acaba ?

Yok. Ödemeyi tamamlamadan evvel adres olarak hesabınızdaki Amerika adresini göstermeniz yeterli. Hesabınızda hiç Amerika adresi bulundurmadıysanız şimdiye kadar vergi kesmeyen eyaletlerden birinin adresini girin, ben California kullanıyorum mesela yıllardır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

Yok. Ödemeyi tamamlamadan evvel adres olarak hesabınızdaki Amerika adresini göstermeniz yeterli. Hesabınızda hiç Amerika adresi bulundurmadıysanız şimdiye kadar vergi kesmeyen eyaletlerden birinin adresini girin, ben California kullanıyorum mesela yıllardır.

Teşekkürler, adres olarak California'dan bir adres ekledim hesabıma şuanda sipariş verebiliyorum. Fakat ben oyunu Windows 10'da kullanmak icin alıcam. Bana oyunun seri numarasını yolladıklarında direk olarak Windows Store'dan aktive edebilir miyim yoksa bölge kısıtlaması olur mu acaba ?
  • horizon 2 yi yeni başladım oynamaya. 2 deki level imiz 3 e aktarılıyor mu ? yoksa sıfırdan mı başlıyoruz 3 e ?
  • 0dan basliyoruz sanirim,horizon1 kayitlarim aktarilmamisti 2ye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Level aktarma gibi bir durum olmaz, sifirdan baslanir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

horizon 2 yi yeni başladım oynamaya. 2 deki level imiz 3 e aktarılıyor mu ? yoksa sıfırdan mı başlıyoruz 3 e ?

Motorsporttakiler bile aktarılıyor kardeş bi arkadaş driveclubdaki leveli bile aktarmayı başarmıştı.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    dalga geçilecek birşey göremiyorum ortada. ben ağırlıklı olarak fifa oynuyorum, orada level aktarılıyor sonraki oyunlara. xbox ta yeni olduğumdan sordum , sağolsun arkadaşlar cevaplamışlar
  • çok teşekkürler arkadaşlar cevaplar için

@Andrew21 @The Outlaw Torn
  •  FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE)  FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE)  FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE)
  • Nissan 240sx SE + Drone Mode In Forza Horizon 3 Gameplay

https://www.facebook.com/DomesticMango/videos/1172657042775996/

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE)
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Sanki aa eksikliği gözüküyor fotolarda, 2'de böyle değildi.
  • şehir çoktur umarım,dağda bayırda ferrari yle yarış mı yapacaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkswagen neden yok oyunda?

• Listeye baktım, adamlar Volkswagen koymamış ilginç.

338 araç var burada
    http://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fh3_forzagarage_week_5

@Andrew21
    Şehir var da, ne kadar bilmiyorum. Haritaya bakmak lazım detaylı. Gerçi dağda bayırda yine yarıştırır, FH2'de vardı mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 20 Ağustos 2016; 23:11:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Listeye baktım, adamlar Volkswagen koymamış ilginç.

338 araç var burada
    http://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fh3_forzagarage_week_5

@Andrew21
    Şehir var da, ne kadar bilmiyorum. Haritaya bakmak lazım detaylı. Gerçi dağda bayırda yine yarıştırır, FH2'de vardı mesela.

Maalesef iki önemli marka eksik. Volkswagen ve Porsche yok.

• aliann34 A kullanıcısına yanıt
    Porsche aylar sonra DLC ile gelecek lisans hakları EA de olduğu için başka hiçbir oyunda göremezsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.