Şimdi Ara

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE) (62. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.250
Cevap
15
Favori
46.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anladım. Bu oyunda amaç ne peki? Sadece yollarda dolanıyor muyuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarış oyunun da ne amaç olacak dostum? Harita daki evetları yapıyorsun işte yuzlerce yarış var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarışıyorsak iyi. Ben öyle dolanıyosun sandım boş boş. :)

• İstersen dolanabilirsin kocaman harita sana kalmış
  • Horizon 3'te hiç livery işine bulaşmamıştım, el atayım dedim. Borusan Otomotiv'in M4 GT4'ünü yapmaya kalkıştım yavaş yavaş ilerliyor bakalım bitince storefronta gömeceğim isteyen indirebilir.

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE)
     FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berqo -- 17 Ağustos 2018; 4:38:9 >

• 4 çıkınca 3 biraz daha iner herhalde. Şu an 110 tl store da.

• quote:

Orijinalden alıntı: berqo

Horizon 3'te hiç livery işine bulaşmamıştım, el atayım dedim. Borusan Otomotiv'in M4 GT4'ünü yapmaya kalkıştım yavaş yavaş ilerliyor bakalım bitince storefronta gömeceğim isteyen indirebilir.

Shell amblemini vs. kendin mi yaptın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet dostum her logoyu ben yaptım ama sonradan fark ettim ki shell logosu zaten oyunun kendinde varmış, bayağı üzdü

• Oyunun DLC'lerini oynamamıştım, Blizzard Mountain'a başladım harika olmuş. Bu adamların yapacağı Fable'ı sabırsızlıkla bekliyorum
  • Oyunda yolun soldan akması kötü bizim için, başımdan geçen bir olayı anlatayım, bu fh3'ü oynadım 4-5 saat sonra çıktım işe gidicem arabaya bindim soldan soldan gidiyorum ulen aynı şeritten karşıdan araba geliyor , içimden diyorum napıyor la bu adam diye sonradan ayıktım da kendi şeridime geçtim araba kullananlar bilhassa oyundan sonra dikkat etsinler. Buda böyle bir anımdır.

• Forumda ters akan trafiği umursamayan sadece benim herhalde :)

• Kankkunen kullanıcısına yanıt
    Oyunda trafik yok ki doğru dürüst bunu dert edenler takıntılı tipler zaten.

• Hala oynayan varsa, bir haftasonu toplanıp oynayalım.

• Arkadaşlar oyunda hikaye modunda ilerleyip bitirmek istiyorum. Hangi yarışlar ana görev oluyor. Birçok yarış çeşidi var. Oyunu tam çözemedim.

Champions mu oynamam gerekiyor yoksa Exbithon mu ?

• Exhibition, seçtiğin parkurdaki tek yarışlar.

Champions, 3, 4 ve 5’li yarışlardan oluşuyor. Yarışların hepsi farklı bölgelerde ve bitirince seçtiğin parkuru bitirmiş oluyorsun. Birde puanlama sistemi var champions yarışlarında. Her birinci olduğunda 20 puan veriyor.

Rivals, bunu tam bilmiyorum ama tahminim seçtiğimiz parkurdaki boss’la kapıştığımız bir yarış herhalde. Rivals yarışlarını hiç yapmadım.

Midnight, adı üstünde gece yarışları ise tek’e tek yarışlardır. Harita da 4 tane filan var.

Showcase, helikopter v.s ıvır zıvırla yarıştığımız bir yarış türüdür.

Böyle açıkladım ama showcase yarışlarını yapınca hikaye kısmı bitmiş oluyor. Showcase yarışlarını açmak için de, diğer yarış tiplerini yapmak zorundasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 30 Ağustos 2018; 9:29:50 >
  • deadlight54 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum. O zaman exhibition yarışları da hikaye dahilinde oluyor değilmi ? Hem champions hemde exhibition yarışlarını yapmam gerekiyor oyunu bitirmek için.

• Oyunu bitirmek icin fan toplamaniz lazim. Oyundaki nerdeyse her aktiviteden sonra belli sayida fan kazaniyorsunuz. Haritayi acinca sag ustte bir sonraki asama icin kac adet fan kazanmaniz gerektigi yaziyor. Bu asamalari gectikce festival alanlarini gelistiriyorsunuz ve ozel yarislar aciliyor. Ucaga karsi trene karsi gibi. Bu ozel yarislarin hepsini yapmaniz lazim oyunu bitirmek icin.

• Rival yarışlarını nasıl geçiyoruz defalarca yapmama rağmen hep aynı kalıyor ve championship açılmıyor

• deadlight54 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkurler iyi ki ultimate almışım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oligarshi

Rival yarışlarını nasıl geçiyoruz defalarca yapmama rağmen hep aynı kalıyor ve championship açılmıyor

Rival yarışlarını yapmak zorunda değilsin, şampiyonaların açılmasıyla bir ilgisi yok onların.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.