Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (349. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
37
Favori
213.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendi fikrim oyuna suan destek kesildi yeni piyasaya cikan araclar gelmiyor en azindan fh7 ye gelen yeni Alfayı kullanmak isterdim haritanin kucuk olmasıda beni iyice soguttu oyundan bide malum oyundan atma problemleri vs gibi sorunlar olunca forza horizon 4 beklmeye basladık artık sizler bu konu hakkinda ne dusunuyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görev yöneticisini açın ve Ağ kullanımına bakın. Muhtemelen "En iyi duruma getirme" isimli bir görev veya her hangi bir Windows uygulaması ağınızı %1'in üzerinde kullanıyorsa oyunu indiriyordur. Bırakın o şekilde kalsın indirme bir şekilde bitecektir.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, dediğiniz gibiymiş.
  • Bu arada arkadaşlar ekleyin MuratTamer1988 Forza'da yeni ve online cahiliyim, yeni yeni öğrenmeye başladım oyunu. Yönlendirirseniz beni online oyunlarda eşlik etmek isterim.
  • Listeye ekledim ilk sayfa da liste mevcut. Hoş geldin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mteren

Arkadaşlar acil yardım rica ediyorum keza kafayı yemek üzereyim. Oyunu Microsoft storedan dün satın aldım. İndirmeyi başlattımi gece 30 gb kadarını indirdi. Sabah işe gitmek için pc yi kapadım akşam devam ettiririm düşüncesi ile. Ancak saat 19.00 dan beri defalarca başlatmaya çalışsam da indirmenin devamını sürekli indiriliyor yazısı çıkarak öylece kalıyor, indirmeye devam etmiyor. Dedikleri kadar sıkıntılıymış bu Microsoft store.Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

hizmetler bölümünden windows magazası yükleme hizmetini bulup ona sag tıklayıp bir yeniden başlat yapın bi hocam

• Oyunu bu indirim döneminde aldım.Uzun süredir almak istiyordum zaten.İlk indirme denememde 30 gb boşa gitti.İkinci denememde sorunsuz bir şekilde indirdi.Akıcı bir oyun deneyimi için epey uğraştım.Bu oyunda fast sync işe yaramıyor ne yazık ki.Oyun ayarlarından vsync+60 fps ayarları ile en akıcı bir şekilde oynanabiliyor.
  • Atmosferik seviyoruz tabi
    Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]
  • Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]
  • Car pass 21 tl iken almaya değer mi tam olarak içeriği ne bu paketin arkadaşlar?

Oyunu yeni alan arkadaşlar benim gibi storedan indirmekle vaktinizi emeğinizi boşa harcamayın ısrarla alternatif yöntemi denemelerini tavsiye ediyorum.Gayet hızlı ve sorunsuz oluyor.

Xbox GT : Boras06 Ekleyiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boras06 -- 27 Kasım 2017; 22:26:57 >
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    Listeye ekledim.Car pass toplam 42 arabadan oluşuyor istersen arabalara bir göz at.

http://forza.wikia.com/wiki/Forza_Horizon_3/Car_Pass

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 28 Kasım 2017; 0:9:25 >
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    O fiyata kesinlikle değer. Ben %50 indirim olduğu zaman almıştım.

• oyunu ne zamana düzeltecekler acaba bir açılıyor bi açılmıyor sildim yükledim 55 gb üşenmedim 2 saat oynadım şimdi yine açılmıyor
  • arkadaslar lutfen yardım.car pass i nerden alicam bulamadım?
  • Oyunun kampanyası sona ermiş. G2a gibi sitelerde de pahalı maalesef bir sonraki indirimleri bekleyeceksin.
  • Beni de gruba alir misiniz adim miraqlex

• deadone D kullanıcısına yanıt
    Ekledim , hoş geldin.

• Hadi gözümüz aydın Horizon 4 için calışmalara başlıyor yapımcılar . 2 gündür instagramda anket yapıyorlar horizon 4 ün nerede geçmesini istersiniz diye . En son Tokyo ve Dubai arasında Tokyo öndeydi . Horizon 4 ün Tokyoda geçmesi muhtemel

• selamlar

bir şey soracağım. youtube görüyorum gtr35 2000hp yapanlarmı dersin, supra 3000hp yapanlarmı dersin. ben girip denedim ama bende hiç öle bir beygir artışı olmuyor. Supra max 1100-1500 hp arası falan kalıyor. Bunun için özel birşeymi yapmak lazım acaba? bilgisi olan varmıdır?
  • Tokyo olursa eğer bu yazı bir kenarda kalsın satışlar F 3 'ü aratır. Soldan soldan nereye kadar.
  • 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.