Şimdi Ara

Forumdaki Kullanıcı Adını Değiştirmek! (Güncelleme 23 Aralık 2009) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
472
Cevap
20
Favori
110.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mewluht

ben kullanıcı adımdan gayet memnunum. benim kullanıcı adımdan memnun olmayan var mı?
    ya bu aynı nick nasıl olmuş hayret ya...t ile h yer değiştirmiş ama hiç farkedilmiyor...eddie 2 dk. yı aştı biri de nik mevzuunu aştı galiba... kimbilir daha neleri aşacaklar...
  • arkadaşlar nick değişme özgürlünün neden olmaması gerektiğini çok iyi anlıyorum ama..
    düsünün bir kere yıllar önce kendinize yakıstırdığınız bir takma isimle yaşamaya neden mecbur olasiniz?
    bu forumun islevini/degerini ozamanlar bilemeyen hafife alarak "hafif" bir nick ile başlayan,
    haliyle yıllar sonra da isminden memnun olmadığı halde ulaşmış olduğu rütbeyi ve "eski kullanıcı" ünvanını
    kaybetmek istemeyen arkadaşlara da hak vermemek haksızlık değilmi???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepthrone -- 16 Nisan 2005, 1:04:17 >
  • walla arkadaşlar bence nickdeğiştirmek iyi birşey değil. ben değiştirmiştim ama "tughan" olan nickimi "TuGhAn" yaptırdım. diğer nedenlerle olan değiştirmeleri gereksiz buluyorum...
  • mewluht ya gözünü sevim şu benim kullanıcı adımı aç yaaww 3 gün dedini,z 3 ay olucak hala tık yok yaa
  • Ben de istiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

Evet. Rasgele bir şifre yazabilirsiniz. Çünkü forumda nick değişince şifre de mecburen değişiyor. O yüzden yeni şifre belirlenmesi gerekiyor.

Ya baba şu brad in resmi çingene filminden mi???
  • up
  • mewluth hoca, şartları kabul ettim, pm atıyorum şifremi
  • abi ben sana pm atmıştım değiştirmek istiyorum diye kale almadın galiba kaç hafta oldu
  • Bende adımı MAmeMaN yada RomMaN mi yapsam nedir yaws..

• quote:

Orjinalden alıntı: AmigamaN

Bende adımı MAmeMaN yada RomMaN mi yapsam nedir yaws..

ImpaCtMan öneririm..

• quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

Oradaki linki silerek kendi meramını yazıp yollarsa herkese ulaşır.

Mevlüt Abi sen bu foruma telefondan ya da başka bir aletten felan da mı giriyorsun? Mesaj-meram karışıklığını ben hep T9 sözlükte yapıyorum da. Var mı böyle bişey?
  • meram eskiden daha sıklıkla kullanılan diyeceğini ifade etmek anlamında kullanılan bir sözcüktür daha da nüansla sıkıntı ağırlıklı sözcükleri işaret eder, ama iyi şeyler için de meramınızı anlatabilirsiniz. mewluth onu bilerek kullanmış karışıklıktan değil. bilmem meramımı anladın mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: nakka

meram eskiden daha sıklıkla kullanılan diyeceğini ifade etmek anlamında kullanılan bir sözcüktür daha da nüansla sıkıntı ağırlıklı sözcükleri işaret eder, ama iyi şeyler için de meramınızı anlatabilirsiniz. mewluth onu bilerek kullanmış karışıklıktan değil. bilmem meramımı anladın mı?

Teşekkürler açıklama için. Ben hiç duymamıştım böyle bir şeyi. Belki yaşımdan kaynaklanıyor olabilir.
  • teşekkürler mewluth
  • 2. Maddeyi dikkate almayan üyeler görmekteyim. Lütfen imzanıza eski kullanıcı adınızı yazınız.
  • bilmeyenler için yukarı

bu arada ben de imzasına eski kullanıcı adlarını yazmayanlara deli oluyorum, bunların çoğu da benim arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaportacı -- 28 Kasım 2005, 16:40:59 >
  • Kullanıcı adımı eDDiè olarak değiştirmek istiyorum. saygılar DH Yönetimi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: King_Arthur

Ben anladım yani demek istioki bi üyenin nickini deişitirebilmesi için 3-4 ayı geçmiş olması gereksin dio boşu boşuna yönetimi meşgul etmesin demek istio

Bencede güzel ve mantıklı bir olay. Hatta benim şöyle bir önerim var;

Rütbesi artan üyelere güzel imkanlar verilsin, mesela profilimde bir nick değiştirme butonu olsun yüzbaşı olunca NİCK değiştirme butonu aktif duruma gçcin ve bir ya da iki kereliğine nick değiştirme hakkı verilisin.
    Ve bu olaya şart getirilsin forumda en az 3 ay bulunan ve Yüzbaşılığa terfi etmiş üyeler nicklerini değiştirebilir.

Bence mis gibi.

Çavuşa ayrı, binbaşıya ayrı, yüzbaşıya ayrı imkanlar tanınsın böylece boşu boşunada rütbe artmamış olur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.