Şimdi Ara

Forumdaki Kullanıcı Adını Değiştirmek! (Güncelleme 23 Aralık 2009) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
20
Favori
110.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: yazılımcı online

quote:

Orjinalden alıntı: King_Arthur

Ben anladım yani demek istioki bi üyenin nickini deişitirebilmesi için 3-4 ayı geçmiş olması gereksin dio boşu boşuna yönetimi meşgul etmesin demek istio

Bencede güzel ve mantıklı bir olay. Hatta benim şöyle bir önerim var;

Rütbesi artan üyelere güzel imkanlar verilsin, mesela profilimde bir nick değiştirme butonu olsun yüzbaşı olunca NİCK değiştirme butonu aktif duruma gçcin ve bir ya da iki kereliğine nick değiştirme hakkı verilisin.
    Ve bu olaya şart getirilsin forumda en az 3 ay bulunan ve Yüzbaşılığa terfi etmiş üyeler nicklerini değiştirebilir.

Bence mis gibi.

Çavuşa ayrı, binbaşıya ayrı, yüzbaşıya ayrı imkanlar tanınsın böylece boşu boşunada rütbe artmamış olur.

İstediği kullanıcı adını önceden almayıp da sonradan pişman olan üyeler, yeniden üye olmasın diye bu imkanı herkese tanıyoruz. Bizi yormuyor zaten ama herkese bu imkanın açılması teknik olarak zaten imkansız, imkanı olsa bile çok karışıklık çıkacağı için yapmamız mümkün değil. Bu işin bizim kontrolümüz altında ve bilgimiz dahilinde olması gerekir en azından.

• quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

quote:

Orjinalden alıntı: yazılımcı online

quote:

Orjinalden alıntı: King_Arthur

Ben anladım yani demek istioki bi üyenin nickini deişitirebilmesi için 3-4 ayı geçmiş olması gereksin dio boşu boşuna yönetimi meşgul etmesin demek istio

Bencede güzel ve mantıklı bir olay. Hatta benim şöyle bir önerim var;

Rütbesi artan üyelere güzel imkanlar verilsin, mesela profilimde bir nick değiştirme butonu olsun yüzbaşı olunca NİCK değiştirme butonu aktif duruma gçcin ve bir ya da iki kereliğine nick değiştirme hakkı verilisin.
    Ve bu olaya şart getirilsin forumda en az 3 ay bulunan ve Yüzbaşılığa terfi etmiş üyeler nicklerini değiştirebilir.

Bence mis gibi.

Çavuşa ayrı, binbaşıya ayrı, yüzbaşıya ayrı imkanlar tanınsın böylece boşu boşunada rütbe artmamış olur.

İstediği kullanıcı adını önceden almayıp da sonradan pişman olan üyeler, yeniden üye olmasın diye bu imkanı herkese tanıyoruz. Bizi yormuyor zaten ama herkese bu imkanın açılması teknik olarak zaten imkansız, imkanı olsa bile çok karışıklık çıkacağı için yapmamız mümkün değil. Bu işin bizim kontrolümüz altında ve bilgimiz dahilinde olması gerekir en azından.

Ok,

Sadece bir fikirdi

• sayın mevlüt benim başka bir önerim olacak,
    iki hafta önce bir hafta ceza aldım, ama iki hafta foruma giremedim, açmadılar abi, cezamda ha yüz kızartıcı falan olsa,
    önerim şu, hani bir hafta cezalı kalmam gerekirken iki hafta cezalı kaldımya, çektiğim fazladan bir haftalık cezanın ziyan edilmemesini, bi dahaki suç işlememde alacağım cezanın yerine sayılmasını,
    Gereğini saygılarımla arz ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DansGuardian

sayın mevlüt benim başka bir önerim olacak,
    iki hafta önce bir hafta ceza aldım, ama iki hafta foruma giremedim, açmadılar abi, cezamda ha yüz kızartıcı falan olsa,
    önerim şu, hani bir hafta cezalı kalmam gerekirken iki hafta cezalı kaldımya, çektiğim fazladan bir haftalık cezanın ziyan edilmemesini, bi dahaki suç işlememde alacağım cezanın yerine sayılmasını,

Ne çok şey istyorsun sen

• quote:

Yanlışlık olduğu kesinse öyle bir şey yapılır neden olmasın.
  • TESEKKURLER MEWLUTH GUZEL BI KONUYA ACIKLIK GETIRMISSIN
    her eve lazım; pardon her kullanıcıya lazım aklımızda olsun
  • quote:

quote:

Yanlışlık olduğu kesinse öyle bir şey yapılır neden olmasın.

Sayın mewluth valla yanlışlıkmı falan bilemiyorum, kontrol etme imkanınız varsa bakın, valla iki hafta cezalı kaldım, geçen hafta hesabım açıldı, o zaman ceza alır almaz size bildiririm

• ya ben nickimi

HeArTsErVeRs olarak değiştirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  • Edit: Eski Mesaj...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyboy1 -- 28 Ağustos 2010; 4:43:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nakka

quote:

quote:

Bir öneri: belli süre şartı sonrası mesela 3-6 ay gibi geçtikten sonra kişi nikini değiştirebilmeli... Eğer bu forumlarda yoksa bile çok güzel yeni bir uygulama olur DH üyeleri için... Zaten aynı isimli nike sistem izin vermediği için bir aorun da olacağını zannetmiyorum....selamlar....

Anlamadım ne demek istediğini. En az 3 aylık üye mi olmalı diyorsun? Zaten yeni üyeler pek talep etmiyor bunu eğer o şekil demişsen.
    yani kişi nikini kendi değiştirebilmeli... ancak buna süre şartı koymalıyız ki dakka başı nik değiştirip durmasın bu da karışıklığa yol açar... bu süre de 3 ay gibi bir süre geçmeden yeni nik alamazsınız şeklinde olmalı... Eğer bu diğer forumlarda yoksa bile bizde olsa bu yenilik ve ayrıcalık olur diye düşünüyorum. Hem de modları bu konuda gereksiz meşguliyet önlenmiş olur....Selam ve sevgilerle....

nakka önerini hizmete sunduk ve kuralları güncelledik. Yalnız süreyi 1 ayda sınırladık.

Meşguliyetten çekindiğimiz için değil de, diğer üyeler için karışıklığa sebep olmaması açısından bu karara vardık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mewluth -- 14 Şubat 2006 12:59:40 >

• Hocam sen büyüksün işte DH farkı ve demokrasisi. İlk Türkiye'de bir forumda kişi nikini kendi değiştirebiliyor. BU BİR DEVRİMDİR bence gelişme açısından. Darısı diğer özlemlerimize.

Peki biraz uygulamadan bahsetsen de yöntem nasıl kullanılıyor anlasak.
  • nakka, mevluth'un dediğini yanlış anladın.
    kullanıcı adını hala sadece modlar değiştirebiliyor ama bir kere değişiklik hakkını kullanan kişi tekrar değişikliğe gitmek için 1 ay beklemek zorunda. mevluth hoca onu demek istemiş. tabi bende yanlış anlamadıysam.
  • quote:

Hocam sen büyüksün işte DH farkı ve demokrasisi. İlk Türkiye'de bir forumda kişi nikini kendi değiştirebiliyor. BU BİR DEVRİMDİR bence gelişme açısından. Darısı diğer özlemlerimize.

Peki biraz uygulamadan bahsetsen de yöntem nasıl kullanılıyor anlasak.

nakkacım kusura bakma, sanırım ben seni baştan yanlış anladım, bu sebeple de sen beni yanlış anladın. Senin dediğin gibi bir sistem mümkün değil. Yani üyelerin kendilerinin profilden değiştirmeleri teknik olarak olmayacağı için açılması da söz konusu değil.

• quote:

Orjinalden alıntı: eárendil

nakka, mevluth'un dediğini yanlış anladın.
    kullanıcı adını hala sadece modlar değiştirebiliyor ama bir kere değişiklik hakkını kullanan kişi tekrar değişikliğe gitmek için 1 ay beklemek zorunda. mevluth hoca onu demek istemiş. tabi bende yanlış anlamadıysam.

E ama mewluth dediğini yaptk diyor ben senin dediğin şekilde dememiştim ki.
  • Neyse bir özlem olarak recovery kutumuza attık ne yapalım
  • quote:

Herhangi bir topicteki mesajı şikayet edebilir. Yeniden topic açmasına gerek yok. Oradaki linki silerek kendi meramını yazıp yollarsa herkese ulaşır.

Peki değiştirdiğimiz nicki başkası alabiliyormu?Örnek

dalianplant(eski)
    newplant(yeni)

Ben adımı newplanta çevirsem başka biri dalianplant nickini alabilirmi?
  • MİLLET YIRTINIYORDU TÜRKCE NİCK OLSUN DİYE MADE3M ÖYLE BENDE TÜRKCE YAPCAM AMA

HERKES TÜRKCE NİCK ALSIN
  • Ogame de oluyor herşeyi belli kurallarla değiştirebiliyoruz. Mesela ogame kullanıcı nakka ise makka yapmak elimde gezegenlerde öyle. Mail adersimi değiştirebiliyorum falan.
  • sistemin kurulumuyla ilgili bişey olsa gerek bu nick deiştirme olayı ama teknik olarak nasıl mumkun olmuyor anlamadım tam.

ayrıca benim issmim hangi dilde acaba bilen var mı?
    quote:

Orjinalden alıntı: astral32

MİLLET YIRTINIYORDU TÜRKCE NİCK OLSUN DİYE MADE3M ÖYLE BENDE TÜRKCE YAPCAM AMA

HERKES TÜRKCE NİCK ALSIN
  • quote:

Orjinalden alıntı: dalianplant

quote:

Herhangi bir topicteki mesajı şikayet edebilir. Yeniden topic açmasına gerek yok. Oradaki linki silerek kendi meramını yazıp yollarsa herkese ulaşır.

Peki değiştirdiğimiz nicki başkası alabiliyormu?Örnek

dalianplant(eski)
    newplant(yeni)

Ben adımı newplanta çevirsem başka biri dalianplant nickini alabilirmi?

Evet iptal edilen kullanıcı adı başka üye tarafından alınabilir.

Ogame olayını bilemiyorum nasıl bir teknik kullanıyorlardır ama onlarda da değişmez bir birincil anahtar muhakkak vardır bence. Bu benim yorumum tabi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.