Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Forumdaki İğrenç Ötesi IRKÇILIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
298
Cevap
1
Favori
6.821
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Forumdaki İğrenç Ötesi IRKÇILIK
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    759 Mesaj

ağzına kürekle vurmuşsun ahahhaha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    LifeLine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: LifeLine

Sen her şeyi hak ediyorsun bu kafayla
    Şimdi bizimkiler suriyeye de girdi PYD denen teröristleri sınırdan kovalamak için, sana bol bol ağlama ve ırkçılık malzemesi çıkacak önümüzdeki günlerde merak etme

Boşverin şunun konusuna yazıp prim yaptırmayın, ne kadar bilale anlatır gibi anlatsanızda arkadaşın yolu ırkçılık, anlamaya niyeti yok.

|
    |

pydninde pkknında allah belasını versin. küfür edemiyorum forum kuralları gereği. ama senin onlardan farkın yok. eğer tanrı varsa diğer tarafta en ağırı ırkçılık olacak en ağır şekilde ödeyeceksiniz milyonlarca kişinin hakkı üstünde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LifeLine -- 10 Ekim 2019; 15:39:52 >
    |
    |
    hilmignc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aşanların tek eksisi şu, herifler emlak fiyatlarıbı yükseltiyor. Cari açık da artmıyor çünkü finansman ab tarafından euro olarak verildi.

Bu adamlar zaten ortadoğuda medeni olmamaları onların suçu değil, batılıların çıkarları için. Kaldı ki yerli halk da ( Türkiye halkı yani) çok medeni değil ırkçılığa gelince anında fışkırıyor gördüğün gibi.

Demedim, çünkü Türkiye politikada hatalar yapmıştır. Kürtlerin ana dillerinde konuşmalarını, eğitilmelerini engellemiştir. Doğudakilere ayı gibi davranmıştır ve son olarak suriyelilerde de onlara istihdam sağlayıp hem maaş verip hem de ekonominin gelişmesini sağlayabilecekken hepsini büyük şehirlere salmıştır.

Geç cevap verdim çünkü dün girmiyordu foruma bugün de çok geç geldim.

|
    |
    Zodion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çocuğun Arabı Türkü gevuru Müslümanı mı var be arkadaş. Vurduğu çocuk bir Amerikan veya İngiliz olsa "aauuv Türkler yanlış tanıtılıyor ne öküz milletiz" derdin. Sizdeki sadece Müslüman düşmanlığı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Zatı Muhterem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3427 Mesaj
    Bu provakatorun banlanması için neyi bekliyorsunuz

[sm=You_Rock_Emoticon.gif]

Çabalar sonuç verdi, efsane döndü.
  • Yüzbaşı
    622 Mesaj
    Arap seviciler yine ortalıkta dolaşıyor. Bu ırkı bozukların neyini savunuyorsunuz merak ediyorum.
    |
    |

"Kürtlerin ana dilinde konuşma ve eğitilmeleri" bu dil nerede işe yarayacak? Burasının Türkiye Cumhuriyeti olduğunu sanırım unutuyorsunuz.
    |
    |
    NeoizmTemsilcisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arz talep meselesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Mr_aKReP kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1071 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Bu provakatorun banlanması için neyi bekliyorsunuz
    Adam açık açık karşı tez sunan herkese köpek deyip adhominem yapıyor. Duvarla konuşsan daha iyi

|
    |

4 katı kadar beğeni almışım hala kabullenemiyorsunuz. Döşedim döşedim döşedim bir doymadı arkadaş napayım Devlet Demir Yolları bu kadar tren rayı döşememiştir ülkeye
    |
    |
    bullx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hristiyan Türk Macarlar bile bizi destekledi ?

Arap düşmanlığı boşunamı bilemiyorum
    |
    |
    Şu skeç vardı ülke dolu diye hani keşke gerçek olsa bazı kişileri eleme ne bileyim sınavla yada ihriyaca göre alsalar ekonomi ....yemiş adamlar neyin derdinde Ürdünlü yok Suri ,benim kendi akrabalarımda var Almanya'da adamlari Almanya işçi diye çağırmışlar bakın çağırmışlar 2.dunya Savaşı'ndan sonraki yıkımdan sonra isci açığından dolayı .Bu Arapların çoğu gibi savasmadan kaçan yada Florya şile sahillerinde nargile tuturmek beleş her şeye alissinlar diye değil. Solingen diye bir olay yaşandı kaç tane Avrupa yada dünya ülkesi bu olayı Türklere yapılan olayları konuştular,yada dünyada ki en büyük sığınmacı nüfusu bizde göstermelik teşekkür tamam.Sonra bulundugun ülkenin ekonomisini demografik yapısını ,kaçak işçi ,kaçak market dukkanlarla içine et bunları söyleyince tiksindim en hümanist benim bu kafayla olanlar yarın benzin 20 TL olsa bende hep 20 TL lik alıyordum diyen tayfa ile aynı kafa .kime ne söylüyoruz belli değil...

|
    |

• Aga sanane herkesin özgür düşüncesi seni alakadar etmez

Götün de don olmayan adamlar boş beleş insanlık yapıyor. Lan öyle duyar kasacaksin madem al evinde besle yada yardım et. Ama yok sen arap sevicen diye bize girsin hep vergiler. Ben Türk olmayana bakmam banane ölsün nokta. Türk olan kandasimin başımın üzerinde yeri var 👍 Gerekir se iste sağlarım yerde. Buna gücü olmayan ipneler boşa duyar kasmasin.

|
    |

|
    |
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.