Şimdi Ara

Forumda ikinci sayfaya geçmiyor takılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumda herhangi konuyu okurken alta doğru gittiğimde eskiden ikinci sayfaya otomatik geçerdi şuan geçmiyor birinci sayfada takılıp kalıyor. reklamı atla kısmında kaliyor
    Forumda ikinci sayfaya geçmiyor takılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı sorun bende de var.
  • Aynı sorun masaüstünde de var maalesef.

Bu bölümdeki aktif yöneticileri etiketledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 14 Aralık 2017; 19:1:34 >

• Birebir aynı sorunu yazmak için geldim. Mobil sürüm. Samsung Android browser. Birkaç gün öncesine kadar sorunsuzdu. Teşekkürler DH.

• Forumda ikinci sayfaya geçmiyor takılıyor
  • Hala düzeltilmedi. Demekki çalışan özellik itina ile bozuluyor ve denenmeden aplike ediliyor. Akıl alır gibi değil yav.

• Aynı sorun bende de var. Konu açmak için buraya geldim ama bu konu olduğu için buraya yazıyorum. İnternetim az olduğu için Dh Mini den giriyorum onda da sayfa değiştirmek için taaaaaaaaaa en yukarı çıkmam gerekiyor. Gram zevkimiz vardı o da Dh nim gazabına uğradı. .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone Safari tarayıcıda çalışmıyor ama Chrome tarayıcıda denedim çalışıyor.Firefox tarayıcıda da çalışıyor.
    iPhone 5s iOS 10.3.3 sürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 19 Aralık 2017; 3:15:48 >
  • Bence teknoloji sitesi diye kendinizi tanitmayin.

Amator teknoloji, veya teknoloji meraklisi is gorur. Bu islerle alakasi olmayan siteler bile duzgunce calisirken bu sitenin sorunlu olmasi anlasilir gibi degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • takılmasının nedeni o sırada forumda güncelleme yapılmasıdır (büyük ihtimal reklam girmek için bir müddet forumu askıya alıyorlar)
    merak ediyorum acaba dünyada bir forumda bu kadar çok reklam olan yer var mı ?

bence dünyada ilk ve tektir ,varsa görelim bende merak ediyorum doğrusu ?

arkadaşlar boşuna kendinizi üzmeyin ,forumu bu haliyle kabullenin artık ,firmalar dahi burada büyük getiri olduğunu görmüş olmalı ki ,hepsi reklam vermek için yarışıyor :)
  • Chrome Android'de çalışıyor ama ezelden beri sorunsuz çalıştığı Samsung Browser'da artık çalışmıyor. Kabul edilemez rezil bir hal aldı malesef..

• forum yetkilileri konuyu anlamadı sanırım forumda problem var ilgilenen yok

• Belki reklamı istemesek de görmemiz içindir.
  • Ayrıca linkler ve spoiler kısımları açılmıyor

• bugün **** u kapattım diğer sayfaya geçmeye başladı demek ki donanimhaber **** kullananları cezalandırıyor vay vay vay yahu

• Xlarge kullanıcısına yanıt
    adguard denediniz mi ?

bende bu var sayfa geçişinde sorun olmuyor ama arada bir yazılımcılar forumu askıya alıp bir şeyler yapmaya başladığında hiçbir şeyin faydası yok :)
    geçenlerde sabaha kadar giriş yapılamadı (arada bir açtılar, girip bir sayfaya bakıyorsun sonra yarım saat girmiyordu)
    acaba canlı güncelleme yapmak mecbur mu ?
  • adguard denemedim **** fast kullanıyorum ben onu devre dışı yaptım sayfa geçmeye başladı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.