Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

DonanımHaber Mobil Sürüm Geribildirimleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
148
Cevap
4
Favori
4.674
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Forumla İlgili Önerileriniz, Sorunlarınız >> DonanımHaber Mobil Sürüm Geribildirimleriniz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      282 Mesaj
      12 Kasım 2015 15:09:23 Konu Sahibi

DonanımHaber anasayfası (forum değil) mobil sürümünü (m.donanimhaber.com) görüntülerken karşılaştığınız sorunları, cihaz/işletim sistemi ve tarayıcınızı belirterek (mümkünse bir ekran görüntüsü ile) bize iletin, en kısa sürede çözüme ulaştırmaya çalışalım. Bunun dışında alakalı istek ve önerilerinizi de alabiliriz.

Önemli not: Yazılım ve hatalarla ilgili mesajlarınızı, mutlaka @astekiv ve @gun kullanıcılarını etiketleyerek gönderiniz.

Teşekkürler.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
      |
      Bahsedilenler: gun , Astekiv

• Yarbay
      3089 Mesaj
      16 Kasım 2015 00:01:31

Favorilere girdiğimde. Son mesaj kısmına tıklıyorum ve misal son yazan kişi num nickli üye. Sayfa açılınca konu bulunamadı diyor. Ve 150. Sayfa açılıyor. (son sayfa kaç ise daha) Ama bir önceki sayfa butonuna basıp 149 a geldiğimizde num nickli üyenin mesajı en altta görünüyor. Ondan sonra bir mesaj yazilinca 150.sayfada çıkmaya başlıyor.

Edit: bazı bildirimler mobile çıkmıyor. Mesele arkadaş eklediginde veya misal iPhone etkinliği var şu saatte falan veya Referans isteği. Bu bildirimler sayı olarak gözüküyor ama kendisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 16 Kasım 2015; 20:49:21 >
      |
      |
      Bahsedilenler: gun , synchyall

• Yarbay
      16030 Mesaj
      16 Kasım 2015 13:51:17

Mobil surumde cikan genel bildirimler gorunmuyor. Nedir genel bildirim mesela bugun ki uygulamamizi ilk siz deneyin uyarisi..

Mesela ornekle aciklayayim. Bugun 2 bildirim geldi. Tikladigimda tek bildirim gorunuyordu. Ancak bildirim sayisi,bildirime bakmama ragmen bir tane gorunuyordu. Masaustu surume girerek gorebiliyorum bildirimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: gun , synchyall

- Söylesene, hepsini öldürmen şart mıydı? Ben sana sadece korkut demiştim.
      + Insanlar ölürken çok korkuyorlar.
    • Onbaşı
      15 Mesaj
      18 Ocak 2016 22:52:54
      Reklamı kapatmak istiyom "ekranı kaplıyo" basıyom gerçekten kaplıyo yazana bu seferde "Bu sitedeki reklamları incelemek için geri bildiriminizi kullanacağız." Diyo ama reklamın gitiği yok nasıl bişi yaptığınız işin... "Deveye boynun eğri demişler deve neresi diye sormuş"

|
      |

• Çavuş
      52 Mesaj
      17 Mart 2016 21:30:35
      Tam üyelik yapmak isterken telefon numaramı yanlış girdim ve hiç bir geri dönüşü yok.ben nasıl tam üye olacağım ?

• Admin
      11797 Mesaj
      17 Mart 2016 23:08:54
      quote:

Orijinalden alıntı: erdal-020

Tam üyelik yapmak isterken telefon numaramı yanlış girdim ve hiç bir geri dönüşü yok.ben nasıl tam üye olacağım ?

http://forum.donanimhaber.com/support.asp adresinden yeni destek alıp durumu anlatın adminlerimiz sorununuzu çözerler hocam.
      |
      |

• Binbaşı
      1990 Mesaj
      18 Mart 2016 18:03:26
      Profilime girdiğde sürekli favorilerime eklenenleri gösteriyor yaptığım yorumları gösteriyordu eskiden sürekli yorumlar sevmesine tıklamak zorunda kalıyorum birde arama yapılmıyor sürekli hata veriyor vede forum çok yavaş yorumu yapıp göndere tıklayınca 5 10 saniye bekletiyor

• Onbaşı
      20 Mesaj
      28 Mart 2016 11:36:18
      Hesap nasil kapatiliyor yada uyeligin ucreti varmi tel yada baska bisey girmedim

• Admin
      11797 Mesaj
      28 Mart 2016 13:16:11
      quote:

Orijinalden alıntı: N3F3R 26

Hesap nasil kapatiliyor yada uyeligin ucreti varmi tel yada baska bisey girmedim

Buraya destek formu oluşturursanız adminler hesabınızı kapatır. Sitemizde üyelerden herhangi bir ücret alınmamaktadır.http://forum.donanimhaber.com/support.asp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      591 Mesaj
      01 Nisan 2016 10:24:46
      Vodafone forum da şu anda hiç bir konu okunamıyor hepsi hata veriyor
      Bu mesaja eklenen görseller:

|
      |

• General
      6936 Mesaj
      09 Nisan 2016 22:15:32

Orasını düzgün çalıştıramadık

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      Korsan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1990 Mesaj
      09 Nisan 2016 22:25:46
      quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Profilime girdiğde sürekli favorilerime eklenenleri gösteriyor yaptığım yorumları gösteriyordu eskiden sürekli yorumlar sevmesine tıklamak zorunda kalıyorum birde arama yapılmıyor sürekli hata veriyor vede forum çok yavaş yorumu yapıp göndere tıklayınca 5 10 saniye bekletiyor

Aynı sorunlar devam ediyor

• General
      6936 Mesaj
      10 Nisan 2016 12:18:56

Mesajları veritabanına kaydetmek yapılan bir sürü işlemden dolayı uzun sürebiliyor onu ön bellekleme teknolojisi ile tampona alıp kuyruklayarak göndermek istiyoruz ama alt yapımız izin verilmiyor değiştirdikten sonra olacak inşallah.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      mahsur kalan adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1990 Mesaj
      10 Nisan 2016 12:37:23

İnşallah kolay gelsin
      |
      |
      gun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      16030 Mesaj
      12 Nisan 2016 05:29:51

Resimlere tiklandiginda hata cikiyor.

Server Error

404 - File or directory not found.
      The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

|
      |
      Bahsedilenler: gun

- Söylesene, hepsini öldürmen şart mıydı? Ben sana sadece korkut demiştim.
      + Insanlar ölürken çok korkuyorlar.
    • Admin
      282 Mesaj
      12 Nisan 2016 15:25:30 Konu Sahibi

quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Resimlere tiklandiginda hata cikiyor.

Server Error

404 - File or directory not found.
      The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

@Citizen
      |
      |
      Bahsedilenler: Citizen

• Yüzbaşı
      473 Mesaj
      19 Nisan 2016 18:50:29
      Cepten Mobil surumde siteye girdigimde 5haber daha goster secenegi var.sonra tekrar ayni secenek var .buraya kadar sorunsuz calisiyor.fakat son secenek tumunu goster secenegine gelince haberleri gostermiyor.bir hafta oncesine kadar sorun yoktu.ayni sorun populer haber ve uygulama linklerinde de yasaniyor.ilginiz icin tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkn_s -- 19 Nisan 2016; 18:52:17 >

• Yüzbaşı
      473 Mesaj
      19 Nisan 2016 19:02:01
      Birde cepten girdigimizde yorum yazarken yorumlara oy verirken surekli yeniden uye girisi yapmak zorunda kaliyoruz.bu konu cok can sikiyor.ilginiz icin tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkn_s -- 19 Nisan 2016; 19:07:02 >
      |
      |

• Binbaşı
      1990 Mesaj
      20 Nisan 2016 11:18:45
      Lütfen şu profile girince yorumlar gözüksün bunun yüzünden siteye girmiyorum keyfim kaçıyor tüm mesajlarıma da ulaşamıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      591 Mesaj
      23 Nisan 2016 00:03:26
      Firefox mobil tarayıcıdan girince sayfa tam görünmüyor sağa sola kaydırmak gerekiyor. General Mobile Discovery Android 4.4.2 Firefox 45.0.2

Bu mesaja eklenen görseller:

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
SEO
nice türkiye
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.