Şimdi Ara

Forumda hizmet veren kurumsal hesaplar hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumumuzun çeşitli bölümlerinde kurumsal hesaplar hizmet vermektedir. Örneğin @turknetdestek , @millenicom gibi. Geçtiğimiz günlerde @netmaster isimli kullanıcıyı gördüm. Kendisine forum yönetimi ile irtibat kurup, hesabına "kurum yetkilisi" yazdırmasını söyledim. Bu doğrultuda size ulaşıldı mı bilmiyorum.

Bu başlık altında veya herhangi bir menüye "forumumuzda hizmet veren kurumsal firmalar" şeklinde bir liste yapar mısınız? İSS yetkilisi zannedip insanlar bazı hesaplara adreslerini telefonlarını gönderiyorlar ve büyük mağduriyetlere yol açabiliyor. Bu sebepten dolayı tüm bölümlerde hizmet veren "kurum yetkilisi" hesaplarının tek bir sayfada listelenmesi uygun olacaktır. Söz konusu hesaplar oradan kontrol edilebilmelidir.

• çok doğru bir talep destekliyorum
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bu konuda çok mağduriyet yaşanıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu bahsettiğim sayfa, üstteki bar kısmında "diğer" sekmesinde de gözükebilir hatta. Ne dersiniz? @Jeolog. @gun
  • Selamlar. Bu şekilde bizle anlaşmış yardımcı arkadaşlara "Firma Yetkilisi" rütbesi veriliyor. Sizin dikkat etmeniz gereken kısım bu rütbesi olmayan kişilere itibar etmeyip bize bildirmeniz hocam. Hepsinin bir listesi yapılır mı bakalım.
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkür ederim. Listeyi de yaparsanız sevinirim. Bu şekilde mağduriyet yaşayan çok kişi oluyor maalesef.

Liste ne oldu hocam?
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    @ jeolog. askere gidecekti galiba ,şuan o ,en büyük asker bizim askerdir belki de :)
    Umarım döndüğünde halleder bu listeyi :)

inşallah diyelim :)

ama niyeti olsa bunca zamanda yapardı gibi geliyor
    yok yok onun adına kesin konuşayım ,yapmayacak :)

bu mesajlarımızı okuma imkanı buluyorsa gülüyordur herhalde :)
    Link defteri önerisi konusuna gun yazmış, listemizde yok demiş. Umarım bunu yaparlar.

• Firma yetkilisi diye rütbe yaziyorsa yeter işte.

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Hepsinde yazmıyor maalesef. Liste çok iyi olurdu.

Merhaba, bu listeyi ne zaman yapacaksınız @Jeolog. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

inşallah diyelim :)

ama niyeti olsa bunca zamanda yapardı gibi geliyor
    yok yok onun adına kesin konuşayım ,yapmayacak :)

bu mesajlarımızı okuma imkanı buluyorsa gülüyordur herhalde :)

Ben yokken de ortalığı karıştırmışsın  

Sadece benim insiyatifimde olsa bu akşam yaparım. Ama süreçler işte.

O rütbe sahipleri sürekli değişiyor, reklam çalışmalarıyla birlikte. Manuel olarak kontrol etmek zor o yüzden bir geliştirme yapmak lazım. Sayfa tasarımıydı, analiziydi, geliştirmesiydi. Tarih veremiyorum, gecikecektir hocam. Ama listemde bu. @XpressMusic34

Uslu üyeleri seviyorsun demek.

Tamamdır, çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 23 Aralık 2019; 17:12:21 >
  • bu sayfada benden alıntı yapılmış uyarısı geldi ama yok ?
    ayrıca pm. sürekli hata veriyor ,sayfayı yenileyin denilip duruyor
    ne yazsam ,ne söylesem suç buluyorlar
    yine bir mesajım silinmiş (konuyla ilgisiz mesaj diye)

hb. trendyol gibi sitelerdeki sorunlardan bahsederken ,araya gg.la yaşadığım bir problemi de sıkıştırmıştım ,o nedenle ilgisiz mesaj olmuş

ya yapmayın etmeyin arkadaşlar ,burası bir forum lütfen biraz hoşgörülü olalım ,diğer türlü devlet dairesi yazışmaları gibi oluyor :)
    insanlar bir konu görüşülürken ,başka bir yerde karşılaştığı benzer bazı olaylardan bahsetmeden edemiyor ,hani hiç ilgisiz olsa ona tamam bir şey denilemez (gerçi forumda yığınla ilgisiz mesaj duruyor ya neyse)

sen yine de bana bakma uslu üye ol ,yoksa benim gibi fazla göze batarsın ve şirinleri göremezsin :)

Aslında bahsettiğiniz mesajın ilgili kısmı silinip geri kalanı korunamaz mıydı?

Birlikte görelim Şirinleri.
  • Benim merak ettiğim başka bir şey var, bu firma yetkilisi rütbesi verilen kişiler iyice detaylıca kontrol ediliyor mu gerçekten o firmayla bağı var mı yok mu vs... diye? Bunu gerçekten merak ediyorum, sonuçta sanal bir kullanıcı hesabı bu arkasındaki kişinin %100 firma yetkilisi olduğunu biz normal kullanıcı olarak nereden bileceğiz, bu rütbeler ciddi bir denetimden geçirilerek veriliyor mu? Bu konuda soru işaretlerim var.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.