Şimdi Ara

Forumda görmek istediğiniz özellikler ve altforum önerileri (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.186
Cevap
6
Favori
31.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BlackLead kullanıcısına yanıt
    Evet olabilir. Instagram tagı için telefondan tam sürümde baktığımda düzgün göründü. PC'de sorunluydu, eklentiden kaynaklanıyor olabilir.

Yalnız twit sorunu devam ediyor. Bazı twitleri, twitter tagı ile paylaşınca boş gözüküyor (Tam sürümde). Telefonda da tam sürümden baktım orada da gözükmüyor. Sorun sadece PC'den değil. Telefonda herhangi bir eklenti yok. Yine karşılaşırsam bu sefer ekran görüntüsü alıp paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Bunlar benim de aklımda olan şeyler ama cümlenin başındaki "seviyeli" kısmı biraz piyango gibi duruyor. Alkol için değil de kadınlarla ilgili olan kısmı.

Alıntıları Göster
    kadınların hepsi orrrrrrman olabilir lakin bu kutsal varlıklar oldugu gercegını degıstırmez. bu bılınctekı uyelerın kendını ıfade edebılecegı bır forum olsa cok ıyı olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Jeolog. üstad selam yeri değil belki ama masaüstü sürümü için gece modu işi ne oldu? bi ara yapılmıştı ama o çok kötüydü..

akşamları, gece modu olan siteleri kullandıktan sonra buraya geçiş yapınca gözler inanılmaz derece de yanıyor, çok zor bir şey mi bir bilgim yok twitter gibi youtube gibi sitelerden bu alınabilir aslında.

kolay gelsin..
  • Üye girişi yapıldıktan sonra forum çok yavaş çalışır hale geliyor, bunu düzeltirseniz forumun yükü bayağı hafifler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

@Jeolog. üstad selam yeri değil belki ama masaüstü sürümü için gece modu işi ne oldu? bi ara yapılmıştı ama o çok kötüydü..

akşamları, gece modu olan siteleri kullandıktan sonra buraya geçiş yapınca gözler inanılmaz derece de yanıyor, çok zor bir şey mi bir bilgim yok twitter gibi youtube gibi sitelerden bu alınabilir aslında.

kolay gelsin..
    Niye yeri olmasın hocam,

Gece modunu yine yazılımcı bir arkadaşımız yapmıştı resmi bir şekilde yayınlanmadı, boş zamanlarında geliştiriyordu. Devam eder mi bilemiyorum. Resmi bir şey yapılacak mı tekrar gündeme getireyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekir YENİKARAMURAT

kadınların hepsi orrrrrrman olabilir lakin bu kutsal varlıklar oldugu gercegını degıstırmez. bu bılınctekı uyelerın kendını ıfade edebılecegı bır forum olsa cok ıyı olurdu

Alıntıları Göster
    Sizdeki üslubu değiştiremeyeceğiz anlaşıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drahmizm

Üye girişi yapıldıktan sonra forum çok yavaş çalışır hale geliyor, bunu düzeltirseniz forumun yükü bayağı hafifler
    Tabii, bakalım sebepleri ne olabilir.
  • Üst mesajlarda da bahsetmiştim bundan.
    Konunun üstünde olan Hızlı Cevap tuşu çalışmıyor.Konunun altında olan buton çalışıyor.

Forumda görmek istediğiniz özellikler ve altforum önerileri

@Jeolog.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 20 Temmuz 2019; 2:1:20 >
  • Düzeltildi. Yayına çıkılacak.
  • benim de bir kaç önerim var.

ama önce forumdaki büyük bir sorunu yazmak istiyorum.

*herhangi bir konuya atılan bir mesaj, dikey eksende çok yer kaplıyor. bu tamamen gereksiz çünkü bir alan işgali anlamına geliyor. neden böyle acaba diye düşündüğümde rating amaçlı yapılmış olabilirliğini düşünüyorum, haklı isem yapacak bir şey yok. haksız isem demek ki yapacak bir şeyleriniz var.

*yapılan alıntıların gönderilen üst mesajda açık halde yer alıyor olması, bu alan işgalini daha da artırmış. buna forum üyeleri nasıl sabır gösteriyor anlamıyorum.

*mesajların altında yer alan bahsedilen mesajın belirtilmesi ile bu mesajın altında yer alan ipad' imden atıldı, cebimden atıldı, karadan atıldı şeklinde gereksiz cümleler de bir mesajın dikey eksen daha fazla alan işgal etmesine yol açıyor.

? şimdi farkettim ki yakın gözlük kullanıyor olmam, bu alan işgalini gözümde daha da büyük hale getirmiş.

önerim sırasıyla: yazı karakteri bir seçenek olarak değil, profil ayarlarında tercih edilebilir hale getirilsin. yapılan alıntılar da gizli hale getirilsin ve bahsedilen mesaj ile birlikte bir sembol ile belirtilsin ki yer tasarrufu sağlansın. bu profil resimleri, imzalar felan ne varsa kapattım buna rağmen bir mesajın kapladığı alan çok fazla. bu alan azaltılırsa, 12345678... şeklinde uzayan konuların sayfa sayısında düşüş yaşanır. tercihim bir konunun sayfa olarak tamamen yüklenmesi olmakla birlikte bu haliyle forumda uyguanmasını hayal edemiyorum. ipad ve mobil sürümlerinde bu sorunu nasıl çözüyorsunuz merak ettim. bana göre forumun en büyük sorunu budur. kolay gelsin..

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Diğer kullanıcılara gönderdiğimiz Özel mesajların gönderildikten sonra en azından bi 5 dakika ya ka dar süre içinde ya da okunmadan önce gönderen kullanıcı tarafından düzenlenmesi ya da silinmesine yönelik bir çalışma yapabilir misiniz aynı forum konularına yazdıklarımızı düzenlememize imkan veren bir seçenek gibi mesajı değiştir butonundan bahsediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 29 Temmuz 2019; 18:55:5 >
  • Çoğu Xenforo 2.0 teması kullanan forumda gördüğüm Yeni mesajlar ve Yeni konular pencerelerini eğer bu tema arayüzü destekliyorsa ekleyin.
    Bu olayı en üst tarafa koyarsanız forumda sadece popüler siyaset odaklı başlıklar dışında insnalar diğer kategorilere de yorum yazacaktır.

Forum arayüzündeki fontların büyütülmesi gerektiğini düşünüyorum. Ben bu ve böyle küçük yazılı forumlarda tarayıcı büyütecini kullanıyorum.
    Ama tarayıcı büyütecini bilmeyen ya da kullanmak istemeyenler için kesinlikle seçenek sunulmalıdır.
    Aşağıdaki görsellerde %125 büyüteç ve olmadan nasıl gözüktüğüne bakabilirsiniz. Masaüstü çözünürlüğü 1920x1080.

Bu arada bağlantılar ve resimleri cümle arasına boşluk koymazsanız cümlenin dibine yapışıyor.
    https://forum.donanimhaber.com/

Örnek: https://forum.donanimhaber.com/

Forum kutucukları'nın da genişlik olarak hoş durmadığını düşünüyorum.

Ayrıca ne zaman forum temasını modern bir arayüze geçirmeyi planlıyor sunuz? Bu arayüzde gezmek aşırı rahatsız edici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drktower -- 30 Temmuz 2019; 4:13:3 >

• İkinci el laptop kategorisine alt forum olarak oyuncu bilgisayarı adı altında yeni bir başlık eklenmeli. Ayrıca burada ilan vermek için de belli başlı sistem gereksinimleri sağlanmalı. Örnek olarak en az i7 7.nesil + 12gb Ram + 256bit 4gb veya 128bit 8gb ekran kartı vs gibi bir kural olmalı. Bu ilanlara da max bir fiyat sınırı getirilmeli. Satıcılar hem ikinci el olarak sıfır fiyatının üstünde rakam istiyorlar hem de 500₺ lik 10 yıllık laptoplara oyuncu bilgisayarı diyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu mobilden atılan mesajlara imza eklenecek mi, Yoksa hala
    "< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >" yazmaya devam mı edecek?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Kullanıcı_Adı_

Hocam bu mobilden atılan mesajlara imza eklenecek mi, Yoksa hala
    "< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >" yazmaya devam mı edecek?
    Evet şuan uygulamada da gözükmüyor ve uygulamadan gönderilen mesajlar desktop sürümden de imzasız gözüyor. Bu konu ile ilgileneceğim.
  • Yeni arama özelliğinden memnun değilim.

Eski arama sistemini kullanarak bir isim aradım ve hemen buldu.

Yeni sistem ise bana bir sürü alakasız şey gösteriyor.

@Jeolog.

• Boşluklu nicklerde boşluktan sonrasını almıyor alabilir. Kontrol edelim.
  • Masaüstü sitede blokladığımız kişilerin blok nedenleri görünmüyor.Aynı kişiyi mobilden kontrol ettiğimde ise blok nedeni görünüyor.Kontrol eder misiniz?

@Jeolog.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Masaüstü sitede blokladığımız kişilerin blok nedenleri görünmüyor.Aynı kişiyi mobilden kontrol ettiğimde ise blok nedeni görünüyor.Kontrol eder misiniz?

@Jeolog.
    Konu detayında görünmüyor ancak adres defteri>engellenen kullanıcılar sayfasında görebiliyorsunuz, bu kısımda da sıkıntı var mı ?

Bu arada arama tahmin ettiğim gibiymiş, boşluktan sonraki kısmı nicke dahil etmiyormuş. Bununla ilgili bir çalışma da yapılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Konu detayında görünmüyor ancak adres defteri>engellenen kullanıcılar sayfasında görebiliyorsunuz, bu kısımda da sıkıntı var mı ?

Bu arada arama tahmin ettiğim gibiymiş, boşluktan sonraki kısmı nicke dahil etmiyormuş. Bununla ilgili bir çalışma da yapılacak.

Alıntıları Göster
    Eğer o kişinin adını arayarak yazarsam blok nedeni görünmüyor.

Ama 'Engellenen Kullanıcılar' listesinde blok nedeni görülüyor.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.