Şimdi Ara

FORUMDA EN YÜKSEK 3DMARK PUANI KİMİN? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
2.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by cadde</i>
    <br />Durum gösteriyorki hekez p4'e kayıyor ama unutmayınki bir p4 2.8 ghz işlemci ile benim işlemci arasındaki fark unreal2003,seriussam2 gibi oyunlarda fark 4-5 fps.3DMARK2001 artık geçerliliğini kaybetmiştir.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Senin işlemcinin sadece P4 2.8 değil, AXP 2800'den de 4-5 fps eksiği var yani :D Böylece AMD'de sux, Intel de sux, açmayın şu saçma sapan tartışmayı. Performans olarak işin gerçeği ise, senin işlemcil ile bir P42.8 GHz arasında yeni d3d oyunlarda (cpu bağımlısı demolarda) %20-%50 arası performans farkları olduğu. Ekran kartını test etmek üzere tasarlanmış demolar ile işlemci testi yapan lame sitelerden yanlış bilgiler ediniyorsunuz, kendinizi kandırıyorsunuz.

http://www6.tomshardware.com/cpu/02q4/021001/xp_2800-14.html

• bendim!!!! (soruya yanıt)
    civil helal olsun ii bi atak yapıp solladın alayımısı ama ramler harbiden hakkını vermiş. daha ilerisi yok bana da bi ddr400 yolu gözüktü

ağlamak istiorum lanet olsun
  • Ehu biz AMD'de de bile PC3200'e geçtik, o sistemle senin PC2700'de takılıp durman hata, yazık günah.
  • günah tabe ama insanda ekonomi kalmayınca günah filan dinlemio
    hayrına ddr400 verecek olan yokmu acaba benim ramlerin üstüne ne kadar verirsem ddr400 ile deişebilirim???
  • Son 2-2-2-5-1 limiti ne o Samsung'un?
  • öyle bi değerde çalıştıramadığımdan limit filan bilmiom. zaten pek fazla bi + sını görmedim o cl lerin bende. frekans çok daha etkili oluyor.

ben bi fiyat yoklaması yapiim ddr400 için olmuyor böle yaf darlandım!!
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by CaLaVeRa</i>
    <br />bendim!!!! (soruya yanıt)

ağlamak istiorum lanet olsun

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>hele şükür oh bee..:)
    günlerdir topiğimin asıl muhatabı kişiden beklediğim yanıt nihayet geldi.öldünmü kaldınmı nerde kaldın be kardeşim:))
  • ali_sami,
    sen ve senin gibi destek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.doğruluk en büyük hazinedir.hepinize saygılar..
  • ne lam nispet mi yapıon
    benim ramlerde canavar gibim o0lsaydı sen görürdün o zaman nasıl 15 bin yapılıyor ama bizimki teklemeye başladı hatta mp3player mı ddr400 mü die düşünmeye başladım!!! (bu iş bana zararlı) bi ihtimal kuzenden gene ram isticem ama bu sefer bana sövecek gibi

ya civil şu ramleri bana bi haftalığına tatile yollasana

özlemişim lam forumu
  • ii skor kesker ama bazı testlerde gene fark atmışım sana
    ben en yüksek üçüncü mü oluyom şimdi benim işlemcim sizinkini döver lam banane [:P]
  • hadi civil ben seni tutuyom sök tüm parçaları gerekirse üfülücem ben burdan işlemciye şu keskeri geç aslında civilde keskerin karttan olsa süpper olur bide cpu su 2.4 falan olsa yani kısaca calevera+civil+kesker olsa müthiş bişi olacak
  • arkadaşlar toplanında bi 16 k falan yapında gücünüzü güsterin be yaw
  • evet kesker güzel puan.natureden götürmüşsün işi.napalım demekki antrenmanlara biraz daha devam edeceğiz gibi gözüküyor:)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Kesker</i>
    <br />Pretender to the throne

14203
    http://service.madonion.com/compare?2k1=5048343

Tüh high detail car chasede overclocksuz ekran kartı ile geçiyordum az kalsın.

• hocam tebrik ederim.hedefe emin adımlarla yaklaşıyorsun maşallah:)
    dediğin gibi car chase de geçecekmişsin neredeyse.ben 11009 luk raddy testimde geçmişim zaten şimdiki ti 4200 ü.ilginç işte...
  • haydi nvidia göreyim seni yap yeni bir nature bazlı driver dahada enginlere yelken açalım yine:))
  • Valla toplumsal patlama yaşamayın diye 190 MHz'de ekran kartını da overclocklayarak benchmark almıyorum. Alıştıra alıştıra :)
  • neee? 190 mı???
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ali_sami</i>
    <br />sanki bir sinek vızıltısı duydum gibi. daha önce buralardan uçup gidecem diyen, daha sonra da ismini değiştirip tekrar geri gelen, ama vızıltı şekli hiç değişmeyen bir sinek. bu mahlukat bir sineğin belirgin özelliklerini taşıyor. mesela, hafif birisi, etrafında vızıldar, elinle kovalarsın gider. kimse kaale almaz. ama o rahatsızlık verir yine de.

sineğimiz bu sefer de civil gibi forumun sevilen sayılan bir üyesini yalancılıkla suçluyor. yalancılıkla suçlayan sineğimiz ise athlonu ile yüksek derecede overclock değerlerine ulaştığını iddia etmekte diğer taraftan. bir yanda civil'in 3d mark skorları, diğer yanda üzerinde otuzbeşbin megahertz yazan bir tane amd işlemci hızı gösteren resim. halbuki otuzbeşbin megahertz ne kadar mantıklı değil mi? "bilgisayarı açtım ne oldu ben de anlamadım" demek kadar mantıklı. o sebetendir ki ben bu tip vızıltıları kaale almamanızı rica edeceğim sizden.

sorunlu ve özürlü zihniyetlerden kaçınınız...
    alisami 'xp1800+'üm 'ü nasıl 3373 Mhz'e çıktı resimli link'' başlık bu çıkarttım demedim zaten bu olayı sizlere ve nedenini öğrenmek için yazdım. Ayrıca gun gitmemi istemedi ve bana mesaj attı bu durumda seni kaale bile alamazdım kusura bakma.Ama ben sana ayrılacağımı söylediğim gün sana dost bir mesaj atmıştım ama senin şu yaptığın işe bak .Ayrıca ayrılma nedenimide söylemiştim kimseyle problemim yok diye.
    Police bak bende sana bir link vereyim p4 3.0ghz ile 1800+ tam iki kat mhz fazla p4 ama sonuç hiçte iki kat değil.
    http://www.anandtech.com/cpu/showdoc.html?i=1746&p=14
    Civil; sen destekçilerini boşverde şimdi saadete gel 330@650 sonuçları tekrar ediyorumki çok zor 3dmark'ı bitiremez ben senin bu kartı yaklaşık 4 aydır kullanıyorum derin dondurucuya bile koysan görüntü bozulur ve kilitlenir , sen gecenin -10 derecesinde çalıştırırsan onu bilemem yinede çalışmaz ama hele yazın oyun oynaman bu durumda çok zor. Kahretsinki 3dmark ekran kartı hızını göstermiyor.Bak ben maXimum 315@625'e çıkabiliyorum aldığım sonuçta 11000 puanın üzeri eee geriside senin veri yolu ve işlemci gücün özellikle poligon fazlası olan benchlerde.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.