Şimdi Ara

FORUMDA EN YÜKSEK 3DMARK PUANI KİMİN? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
2.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayat acı..kabullenememekde kötü:hele belli bir yaşı aşmış insanlar için!
  • civil yanlis anlamissin. ben seni kotulemedim. biliyorsun, foruma ilk geldigimde de o/c yi sevmiyordum ve hic yapmamistim. ama su anda athlon'lu abit uzerinden yaziyorum ve de o/c li. sonuc olarak soru abes olabilir (tabi bana gore) ama senin icin abes kelimesini kullanmadim :-) tesekkur ederim amiral lafin bana idi galiba. valla o/c ile madonion'u calistirdim, durmak bilmedi bu ne ya_? dedim task yapmak zorunda kaldim. sonucta bir yazilim ve de hani vardir ya eheeh qs belgeli mi desem :-))) rakibi oldugunu dusunursek, bu o/c ile puanlar elbette farkli olacaktir. bu sebeble isinde uzman olan kisiler elbette en iyi o/c yi yapacaktir. bu yazilimi kullanarak sadece alinan puana bakmak yanlis bence. ilk defa o/c yaptik yane insafiniz kurusun ya :-))) canim arkadasim sozumu hakaret olarak algilama ya bu ne siddet?
  • neyse su anda yeri olmasa da pc'de kgk kullanimi icin olcumler yapmaktayim. amper degerleri ile birlikte birseyler yazarim burada da herkes de bir fikir edinir, hangi donanim icin ne kadarlik ve nasil bir guc kaynagi gerekir, uygun olur gibilerinden. bu arada birkac o/c denemesi daha yapacagim, birseyler denedigim icin ki bana gore olayi caktik detayli olmasa da .. madonion'da alinan puan'a dikkat edilmemesi kanaati bende uyandi, o zaman sormus oldugun soru ile sadece alinan puan on plana cikmis.. soruya da zaten bu sebeble abes olmus dedim. anlatamadim yinee sanirim.. en kisa ornekle: en dandini donanimlar bende ve de puanim 2500. ama o/c son noktada!. forumun en iyi o/c'si bende! aksini iddia edin :-)))
  • Yok lafın kime olduğunu bilen biliyor:)...civil usta hakkatten kıyak adamdır(adama kimsenin birşey demeye hakkı yok,herkeze yardım eder:ben ters konuştuğunu bilem okumadım hiçbir sitede)):ram i ondan almıştım:adam bilgi bilem veriyor:maat sana bişi demedim tanımıyorum zaten seni!
  • en iyi oc bende bi kere maat.
    rdram ile 1600@2240 MHz :)))
    sade ekran kartı oc olmuyo o da en yüksek 293/581
  • Police
    ''"biraz heyecanlanıp bol atm..sın." ?

"atmışsın" mı o? aheua nasıl bir kıskançlık, nasıl bir özürlü zihniyet.. Bilgisayar dünyasında kendilerini kaybedenler arasından ne mutantlar çıkıyor belli değil. civil'i tanırım, sonuna kadar dürüst ve donanımla ilgisini hobi olarak sürdüren bir arkadaşımızdır, neden yalan söylesin, örneğin "senin" gibi birine hava atmak için mi ehau.'' demişsin. Hayatımda senin kadar polomik yaratmak isteyen bir kişi daha görmedim bir kere sen sana cevap verilince yaz heralde yarana dokunduk kusura bakma.Şunuda beliteyim nesini kıskanacam ben abit ti4200'ü aldığımda adam bana ati radeon8500'ü övüyordu bunumu kıskanacam benim bu kartı aldığım nerdeyse 4 ay oldu.Cehaletin takendisi varsa oda sensin.P4 1.6 yımı kıskanacam ben bu sistemimle 266 fsb 4.3 h.d.d 266fsb ile adam yakın bir puan alıyorum bunumu kıskanıcam,adamda 400mhzlik veriyolu var.hadi kıskanacağım bir olay söyle söyle abakalım ne söyleyeceksin.
    Civil sanada kısaca şunu demeye çalıştım o ekran kartını 330@650 değerlerine çalıştırmasına çalışır ama eminimki 3dmark2001 bencmarkını i bitirmen %0.

• Xp1800+ de p4 1.6'yı ezdiği bütün sitelerde hemfikir o/c yapmış e bende Xp2000+'e çıkardım o sistemimi kıskanacam.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'>Civil sanada kısaca şunu demeye çalıştım o ekran kartını 330@650 değerlerine çalıştırmasına çalışır ama eminimki 3dmark2001 bencmarkını i bitirmen %0<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Adam 3DMark'ı bitirmiş, 14k skoru da almış, ötesi ne? Otuz küsür yaşında adam neyin kavgasında olacak, neyin havasında olacak da yalan söylecek? 330/650 diyorsa 330/650'dir, gerisi hava civa.
  • Zaten başka türlü nasıl 14k puan alınırki...Arkadaş sanıyorki; civil cihazın içine girip kendisi çizmiş grafikleri de öyle almış 14k'yı.... Muahhahahhaaa...Ne aptallık yaw..Olmuş işte daha neyi iddia ediyorki??? Ha bu işte cheat var dese o ayrı....
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by cadde</i>
    <br />Xp1800+ de p4 1.6'yı ezdiği bütün sitelerde hemfikir o/c yapmış e bende Xp2000+'e çıkardım o sistemimi kıskanacam.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Tamam hepimiz AMD'nin fiyat/perf. konusunda destekçisiyiz ama şu bir gerçek ki burada bahsedilen hız 2488 MHZ!! Yani 2000+'ın efektif hızında çook daha fazla ve 155 FSB...Yani bizimkinden çok daha hızlı (benimki de 1700+@2000+)....
  • Sanırım şu 2400+ t.red'ler kısa sürede ülkemize gelmezse bende İntel'e geçeceğim... 2000+'ı geçememek artık sıktı...
    Şeytana uyup Gigabyte PE667 Ultra ve PIV 1800 almayı düşünüyorum...
  • civil, abi sen takma saçmalayanları, cevap vermeye değmeyecek derecede saçma şeyler yazılmış.

java, P4 1800 alacaksan mutlaka c1stepping al . Neden mi ? Bakınız :http://forum.oc-forums.com/vb/showthread.php?s=&threadid=137751&perpage=30&pagenumber=1
    yani hava soğutma ile<font color='red'><b>%95 </b></font id='red'>oc
  • Sağolasın zaten para işini halledeyim siz İntel'cilerden yardım alacağız... Bu arada 2. el satmak isteyen olursa işlemcisini alınır...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by java</i>
    <br />Tamam hepimiz AMD'nin fiyat/perf. konusunda destekçisiyiz ama şu bir gerçek ki burada bahsedilen hız 2488 MHZ!! Yani 2000+'ın efektif hızında çook daha fazla ve 155 FSB...Yani bizimkinden çok daha hızlı (benimki de 1700+@2000+)....

Benim 2300+ civarındaki (1876 MHz) Xp'den bile hızlıydı civil'in makina..
  • Otuz küsür yaşında adam neyin kavgasında olacak, neyin havasında olacak da yalan söylecek? 330/650 diyorsa 330/650'dir, gerisi hava civa.

36 olması lazım
  • 36, otuzun küsüratlarındandır zaten ehu
  • akil yasta degil basta bulunur, bazi arkadaslar zaten surekli sacmaladiklarindan hic kaale bile alinmayacak bundan sonra. civil , cocuk gibisin agla istersenm bide :-)
  • 1.8A ya bak be 3.5 yuh daha neler hem de hava ile zuahaha bence hava dan daha iyi bir soğutma vardır..

http://forum.oc-forums.com/vb/attachment.php?s=42e47456e533204c5dd2d259419ca4b8&postid=1185716

buda linki ama 3338mhz deki..

http://forum.oc-forums.com/vb/attachment.php?s=42e47456e533204c5dd2d259419ca4b8&postid=1186431

buda 3420..

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by civil</i>
    <br />yazıların bozuk çıkıyor anlaşılmadıki?
    su so#287;utmal#305;m#305; coolmaster #305;n yoksa ötekilerinden mi

derken
    su soğutmalı mı coolermasterın yoksa ötekilerden mi diyor (devrik cümle kurmuş)
  • Durum gösteriyorki hekez p4'e kayıyor ama unutmayınki bir p4 2.8 ghz işlemci ile benim işlemci arasındaki fark unreal2003,seriussam2 gibi oyunlarda fark 4-5 fps.3DMARK2001 artık geçerliliğini kaybetmiştir.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.