Şimdi Ara

Forumda düzeltilen sorunlar hk. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
3.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-90EA040C5

bu sorun değil ama en son mesajlar yerine en son atılan gönderileri görsek daha iyi olur. sıralama bence gelmesi lazım
    konu listesinde son mesaj atılan konu değilde açılma tarihine göre mi sıralansın istiyorsunuz ?
  • soulstriper kullanıcısına yanıt
    Bu sorun bir kaç güncelleme önce çözüldü hocam, son versiyona sahipsiniz di mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-94B38574C

Silmek istediğim mesajlar silinmiyor hocam bir de mobil uygulamada konu içinde istediğim sayfaya gidemiyorum son olarak da konum ve doğum tarihimi gizleyemiyorum
    sol alt köşede sayfalar arası gezinme butonu çıkmıyor mu hocam ? yoksa o butondan yanıt mı alamıyorsunuz.
  • Son zamanlarda forumdaki troll sayısınında ciddi bir artış var. Bloklamakta bir yere kadar çözüm oluyor. "Blokladıklarını blokla" özelliği bu soruna çözüm olur. Adından da anlaşılacağı gibi seçtiğimiz kişilerin blokladıklarını bizim blok listemize ekleyen bir özellik.
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Evet son versiyon. Bu sorunla ilgili play store da da yazdım, duzeldigi söylendi ama hala aynı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forumla ilgili teknik problemlerin cogu cozuldu, o yuzden sahsen benim bir sikayetim yok, hatta secim aksami yag gibi akti forum sirf bunun icin sizlere tesekkur etmek gerekir. Sitenin iyilestirilmesi acisindan bir oneride bulunmam gerekirse eger mobilden avatar yukleme konusunun biraz daha kolaylastirilmasi olabilir.

Bunun disinda sikinti yok tesekkurler, kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz hocam ?

Alıntıları Göster
    Androis 8.0 samsung stok tarayıcı son sürümü olan 9.0.2

• quote:

Orijinalden alıntı: Lepton355

Mobik sitede Öne çıkara bastıktan sonra kendiliğinden kalkıyor. Beğen butonu da bazen öyle oluyor.
    Uygulamada sayfa düzgün atlamıyor. Kendiliğinden başa dönüyor. Yorumların sorası karışık gidiyor.
    opera mini mi kullanıyorsunuz ?
  • Benim enteresan bir sorunum var
    Kimseye cevap yazamıyorum
    Şöyleki
    Burda size bir cevap vermek istediğimde CEVAPLA yazan kısma tıkladığımda hiçbir tepki almıyorum.
    Veya ALINTILA, PM .. gibi hiçbir etkinlik yapamıyorum.
    Cihazım İphone,
    Tarayııcı Safari
    1 aydır böyle sıkıntım var

Lütfen bi el atın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

opera mini mi kullanıyorsunuz ?

Alıntıları Göster
    Hayır. Microsoft Edge kullanıyorum.

• quote:

- butonu muhtemelen gelmeyecek hocam.

Alıntıları Göster
    İşte bu olmadı

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    İsim verdirtme hocam şimdi adam banlandıkça yeni hesapla girip duruyor :) forumun isim yapmış sorunlularından biri.

• quote:

konu listesinde son mesaj atılan konu değilde açılma tarihine göre mi sıralansın istiyorsunuz ?

Alıntıları Göster
    evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-90EA040C5 -- 17 Nisan 2019; 16:58:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Son zamanlarda forumdaki troll sayısınında ciddi bir artış var. Bloklamakta bir yere kadar çözüm oluyor. "Blokladıklarını blokla" özelliği bu soruna çözüm olur. Adından da anlaşılacağı gibi seçtiğimiz kişilerin blokladıklarını bizim blok listemize ekleyen bir özellik.
    Başkasının blok listesini görmek anlamına gelir bu da çok hoş olur mu bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulstriper

Evet son versiyon. Bu sorunla ilgili play store da da yazdım, duzeldigi söylendi ama hala aynı.
    tamam hocam arkadaşlara söyleyeyim tekrar kontrol edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Androis 8.0 samsung stok tarayıcı son sürümü olan 9.0.2

Alıntıları Göster
    Bakalım ona da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepton355

Hayır. Microsoft Edge kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    Tamamdır teşekkürler bildirim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konuya dahil olmayan adam

İsim verdirtme hocam şimdi adam banlandıkça yeni hesapla girip duruyor :) forumun isim yapmış sorunlularından biri.
    İsim ver hocam durum dediğin gibiyse gerekli ceza verilsin. kimseye ayrıcalık yok. Özelden de yazabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-90EA040C5

evet

Alıntıları Göster
    Evet bu istek ara sıra geliyor. Tercihe bağlı bu sıralama şekli de kullanılabilir. Teşekkürler öneri için değerlendireceğiz.
  • Mobilde bildirim gelmiyor mesela bir konuda beni alıntıladılar diyelim bana uygulamada gözükmüyor bildirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.