Şimdi Ara

Forumda düzeltilen sorunlar hk. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
3.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pc'de şuanda simage resimlere tıklayınca siyah ekran geliyor, resimler yüklenmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asus gl702

Pc'de şuanda simage resimlere tıklayınca siyah ekran geliyor, resimler yüklenmiyor.
    store'da bir değişiklik yapılmış yakın bir zamanda düzelmezse tekrar bakalım hocam.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Yankee

Mobilde bildirim gelmiyor mesela bir konuda beni alıntıladılar diyelim bana uygulamada gözükmüyor bildirim
    Bildirim ayarlarından topluluk bildirimleri ayarları açık mı kontrol edebilir misiniz ?
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Düzelmiş hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Bildirim ayarlarından topluluk bildirimleri ayarları açık mı kontrol edebilir misiniz ?

Alıntıları Göster
    açık dostum
    Sayfa olayında sıkıntı yok hocam şimdi anladım teşekkürler ama konum gizleme ve mesaj silmede sorun var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hala resimler açılmıyor. Üzerine tıkladığımız zaman siyah ekran geliyor. Masaüstü ve mobilde denedim. Denemek için seçim ana konusu başlığındaki son eklenen resimlere bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-94B38574C

Sayfa olayında sıkıntı yok hocam şimdi anladım teşekkürler ama konum gizleme ve mesaj silmede sorun var
    Tamamdır hocam sorayım developer arkadaşlara.
    Dur hocaaaaaam mesaj da siliniyomuş chromedan kullanırken silinmiyodu ama konum gizleme de sıkıntı var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Konu başlıklarını söylerseniz kontrol edelim.

Alıntıları Göster
    10 larca konu hocam seneler önce açtığım isimlerini bile unuttuğum konular :d
  • Telefon gm 4g en güncel hali ile yaşadığım sorunlardan biri fotoğraf yüklüyorum mesela yüklediğim fotoğraf sonrasında galerimde 3-4 kez kendi kendine çoğalıyor ve bazı yüklenen fotoğraflar hiç gözükmüyor
    birde şu uygulamaya başlık düzeltme olayını getirin ya yada ben mi bulamıyorum
    dükkan da satıldı olarak işaretlemeyi de bulamadım mobil uygulamada
  • Hocam ben de yaşadığım sorunları yazayım:
    a)Mobil Chrome üzerindeki hatalar:
    1. Bir mesajı upladığım zaman uplama simgesi kayboluyor
    2. Bir mesajı uplamaya bastığım zaman + lamak yerine her bastığımda -'ye doğru gidiyor
    3. Bazı fotoğraflar gözükmüyor
    4. Fotoğraflara çift tıklayarak zoom yapmak istediğimde atomlarına kadar zoomluyor, orantılı bir şekilde zoomlamıyor
    5. Gece modu kullanmak isterim fakat bu şekilde çok kötü
    6. Özel mesaj geldiğinde bildirimden değil de mesajlardan gidersek, bildirim bazen hala duruyor. İlla tıklamak zorunda kalıyorum gitmesi için.

edit: 7. Mesaj yazıp gönderince bir hata mesajı geliyor ve sayfayı yenileyince de mesajı 2. kez gönderiyor.
    b)Masaüstü Chrome üzerindeki hatalar:
    1. Bu bir hata değil fakat söylemek istiyorum bir konuya girmek istediğimde önce bir reklam çıkıyor ve bu reklamı kapat düğmesine basana kadar istediğim konuya ulaşamıyorum, reklamdan sonra konuyu yüklüyor
    2. Kafasına göre hesabımdan çıkış yapıyor
    3. Favoriler düzgün çalışmıyor, örnek olarak kırmızı 5 işareti çıkıyor, bakıyorum hangilerine yeni mesaj gelmiş giriyorum konuya 5 sayısı hala azalmıyor. Ben de diyorum ki galiba bu konu için değil farklı bir konu için bildirim geldi diye düşünüyorum fakat ben nasıl anlayacağım hangi konudan geldiğini?

Şuan fark ettiğim ve aklıma gelenler bunlardı daha gelirse bildiririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nYselmech -- 17 Nisan 2019; 19:40:35 >

• mini sürümde bir konuya tıklıyorum mesela,okuduktan sonra geri tuşun bastıgımda karşıma güncel olmayan,1 hafta önceki konular çıkıyor,güncel ana sayfa konuları çıkmıyor.
  • Başlıkta ara özelliği ne zaman aktif olacak? Çok basit bir özellik. Yıllardır niye kapalı anlamak zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav Allah aşkına hazır sorunsuz bir scripte geçin. Eski konulara ulaşmak için forumu farklı bir domain ile erişime açık yapın ama yeni konu açılamasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Hocam son olarak mobil sürümde resim ekleme butonu çalışmıyor. Resim ekleye tıklayıp dosyayı seçtiğinizde hiçbirşey olmuyor aynı şekilde bekliyor. Hızlı cevap bölümündede böyle normal cevaplama sayfasında da böyle.

Alıntıları Göster
    +1

Bu sorun bende de var.
  • Mobilde cevaplanan kısmında 1 yazıyor mesela tıklıyorum cevaplanan mesaja bakmama rağmen 1 simgesi gitmiyor. Benden sonra millet çalmış oynamış konuda, benim alıntım ta eski sayfalarda ve ben bildirim üzerine bakmışım ama halen bakmamısim gibi bildirim silinmiyor.

• kbere K kullanıcısına yanıt
    +1 şu özelliğin gelmesi lazım artık bir ara vardı sanki sonra kalktı.

• nYselmech kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hele şu mesajı uplayınca - ye gitmesi çok can sıkıcı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.