Şimdi Ara

Forum Yazılarında 'hocam' demek yasaklansın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
1
Favori
3.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya çok egitime önem veren bir toplumuz ya da harbi insanlar konuşmayı bilmiyor..

Viva demek için forumda "hocam" demek yasaklansın kampanyasına destek istiyorum!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamam hocam
  • destekliyorum hocam
  • Hocam denmesin böbeem densin
  • Sakin ol hocam
  • haklısında,önemli olan çözüm üretmek hocam. alternatif ver de liseli olmadığına kanaat getirelim
  • Oldu mu şimdi hocam ?
  • Emredersiniz ögretmenim
  • bencede hocam bu ne yar her yerde
  • yapma bunu hoca
  • Olur hocam.
  • bu fikrini destekliyorum hocam .
  • ''Haklısın hocam.'' demek isterdim ama bence katıksız bir şekilde haksızsın hocam, üzgünüm...

''Harbi insanlar konuşmayı bilmiyor.'' gibi bir cümle de doğru değil. Harbi dersen 'harbi insanlar' şeklinde sanki insanları betimleyen bir sıfatmış gibi olur. Doğrusu ''Harbiden insanlar konuşmayı bilmiyor.'' şeklinde yazılmalı. Buradan da anlayacağınız gibi eğitime çok önem veriyoruz, hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KüçükPrens -- 4 Ocak 2012; 23:18:15 >
  • Hocam diyince böyle bir güç, böyle bir solo geliyor aklıma. Böyle saçlar önüne düşüyor böyle. Enerji böyle.
  • hoca camide beyler.
  • Haklısın hocam.
  • hocam niye bu kadar kiziyorsun ki?
  • biride çıkıp dememiş ki,hoca camide

edit:demiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıraslan -- 4 Ocak 2012; 23:19:14 >
  • Ben herkese '' Dostum '' diyorum Dostum .
  • Hocam Türk usulu bir tür sıcaklık kanlılık ifadesi olarak da düşünülebilir ki bu millet pazarda sokakta tanımadığına " abi, yenge, teyze, dayı " vs diyerek de zaten ne kadar sıcak kanlı olduğunu göstermekte. Bu tarz bir iletişim biçimi Türkiye dışında başka bir yerde yok diye biliyorum ya da duymadım henüz

Forum veya farklı bir platform. Sonuçta karşındaki insanlar sokaktaki insanlardan farksız, gerçek kişiler

Yani bu bize has bir davranış. Yurdum insanıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Djtiest_ -- 4 Ocak 2012; 23:22:31 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.