Şimdi Ara

Forum Pittech Ban İçin Açıklama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Buradan forum pittech yöneticisi sayın Ozan Parlak'a sesleniyorum.

Benim sizin şahsiyetinize ve forumunuza karşı herhangi bir terbiyesizliğim olmamıştır.Tanımadığınız birine terbiyesiz herif gibi bir ithamda bulunmak ne demektir kendinizi ne sanıyorsunuz yada nerelerde görüyorsunuz anlam veremedim.Son kullanıcı olarak tek yaptığım Dh de bazı arkadaşlara turkdevs forumuna gelmeleri konusunda tavsiyede bulunmamdır(Bundan dolayı sayın Ozan Parlak tarafından ban yemişim )Foruma karşı geçmişte de hiçbir art niyetim,kötülüğüm vs olmamıştır ki istediğimi istediğim yere davet ederim istediğim foruma girer çıkarım buna hiçbir kimse karışamaz kusura bakmayın.Bu şekilde devam ederseniz daha çok şey kaybedeceğinizden şüphem yoktur.

Her neyse sözü fazla uzatmak istemiyorum zira bende sizin gibi kırıcı olabilirim devam edersem ki o zaman sizden bir farkım kalmaz.
    Bugüne kadar kullanıcı olarak forumunuzdan birçok kez yararlandım herşey için teşekkürler.

• Başka forumlar hakkında burada, haklı/haksız bir meseleyi paylaşmak kural dışıdır. Burası hak hukukun aranacağı/eleştirileceği merci değildir. Diğer mesajlar tarafımdan silinmiştir..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.