Şimdi Ara

FORUM OLARAK TOPLANDIK DEVELOPER HESABI OLAYINI HALLETTİK HERKESE TEŞEKKÜRLER... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
8
Favori
18.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

uıd kaydı nedır arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhordata -- 11 Haziran 2013; 0:06:32 >
  • ARKADAŞLAR MAİL YAĞOYO BANA BENDE ONLARI DÜZENLEYİP İLK MESAJI GÜNCELLİYORUM SÜREKLİ
  • Bende varim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

quote:

Orijinalden alıntı: silentenigma07

ARKADAŞLAR GERÇEK İSMİ YAZILI OLMAYANLAR BANA MAİL ATSIN VEYA MAİL ATIPDA YAZMADIĞIM VARSA YİNE MAİL ATARAK UYARSIN LİSTEYİ DÜZELTEYİM...
    ÖDEME YAPANLARI YARINDAN İTİBAREN YANINA ALINDI DİYE YAZICAM...
    DAHA SONRA O ARKADAŞLARIN MAİLLERİNDEN GELECEK UDID NUMARALARINI KAYIT YAPICAM

Ödeme yapanları neden yarına bırakıyorsun ? Bugün bitirelim bence olayı. Sarktıkça sarkar yoksa.

ahmet bey ismini yazdıran herkes ödemesini yapacaktır elbette. ben de ödememi yapacaktım yusuf bey e eft göndermek için banka hesabıma girdim fakar eft işlemleri saat 9.00-17.00 arası yapıldığı için benim ödemem yarına kaldı. yanlış bi anlaşılma olmasın iş bankası hesabınız varsa size havale gönderebilirim eğer onda da zaman sınırlaması yoksa benim adıma yusuf beye ödeme yapabilirsiniz ben size gönderdikten sonra

• silentenigma07 S kullanıcısına yanıt
    Para göndermeyen olursa tetikteyim. Hemen gönderebilirim 2$.
  • Bu apple ne zeki firma ya surumleri test ettirmeye bile para aliyo uste para vermek gerekirken

• ARKADAŞLAR HALA GERÇEK İSMİNİ YOLLAMAYANLARI SİLEYİMMİ YERLERİNE YENİ ARKADAŞLARI DAHİL EDEYİMMİ?
  • Evet evet evet. birinci ben hemen bekliyorum paypalda :D
  • quote:

ARKADAŞLAR HALA GERÇEK İSMİNİ YOLLAMAYANLARI SİLEYİMMİ YERLERİNE YENİ ARKADAŞLARI DAHİL EDEYİMMİ?

Hocam,ben gönderemedim :(
    Yerime birini alabilirsin,kusura bakmayasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

ARKADAŞLAR HALA GERÇEK İSMİNİ YOLLAMAYANLARI SİLEYİMMİ YERLERİNE YENİ ARKADAŞLARI DAHİL EDEYİMMİ?

Hocam,ben gönderemedim :(
    Yerime birini alabilirsin,kusura bakmayasın

Arkadasın yerini alabilirmiyim ?
  • silentenigma07 S kullanıcısına yanıt
    Aynen bencede işimiz hızlansın onlarımı beklicez
  • arkadaşlar bende yardım etme kararı aldım, Şöyleki;

Herhangi bir sebepten ötürü bugün ödeme gönderemeyecekler ile (eft yapanlar için ve yarın göndereceklerini varsayarak) yedeklere katılmak isteyenleri (lütfen alıntılayın / haberdar edin -mail adreslerini de belirterek- /Çünkü mail ile dönüş yapacağım\ ) Not edeceğim.

Şimdi başlayabiliriz.

En azından neyin ne olduğu belirlenmiş olur.
  • ARKADAŞLAR YARIN 11DE TEKRAR FORUMDA BULUŞALIM BEN İSİMLERİ ÖDEMELERİ TEKRAR GÜNCELLERİM HATTA UDİD NUMARALARINI DAHİL BANA GELEN OLMAZSA HEMEN GÖNDERMEYEN ARKADAŞLARDAN ALIRIZ PARALARI BELKİ YATMIŞTIR İSİM YAZDIRANLAR!!
    DİĞER ARKADAŞLARDA BEKLEMEDE KALIN LÜTFEN BEN ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞICAM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

arkadaşlar bende yardım etme kararı aldım, Şöyleki;

Herhangi bir sebepten ötürü bugün ödeme gönderemeyecekler ile (eft yapanlar için ve yarın göndereceklerini varsayarak) yedeklere katılmak isteyenleri (lütfen alıntılayın / haberdar edin -mail adreslerini de belirterek- /Çünkü mail ile dönüş yapacağım\ ) Not edeceğim.

Şimdi başlayabiliriz.

En azından neyin ne olduğu belirlenmiş olur.

Katılmak istiyorum şimdi paypaldan ödeme yapabilirim bekliyorum
  • İlk sayfadaki listede bulunan arkadaşlar ödemeyi gerçekleştirsinler belli bi süreye kadar ki bekleyenlere yer açılsın 2. liste oluşsun

• Yer var mı?
  • wapcep_scrol W kullanıcısına yanıt
    sizi ekledim bilgi ve gönderim yapınız!
  • quote:

ARKADAŞLAR YARIN 11DE TEKRAR FORUMDA BULUŞALIM BEN İSİMLERİ ÖDEMELERİ TEKRAR GÜNCELLERİM HATTA UDİD NUMARALARINI DAHİL BANA GELEN OLMAZSA HEMEN GÖNDERMEYEN ARKADAŞLARDAN ALIRIZ PARALARI BELKİ YATMIŞTIR İSİM YAZDIRANLAR!!
    DİĞER ARKADAŞLARDA BEKLEMEDE KALIN LÜTFEN BEN ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞICAM...

kardeşim bugün halledelim. 1 e kadar hallederiz merak etme. En son yarın ödemeyi yapacak olanları belirleyeceğiz onlarda yarın ödemeyi yaptıklarında olay bitmiş olacak.

Birdaha bu kadar kişiyi aynı sebepten bulmak zor olur. Başlamışken bitirelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Yer var mı?

ilk yedeğe yazdım, mail adresinizi bildirebilir misiniz. Muhtemelen sıra gelecektir.
  • kk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herkel -- 8 Ağustos 2014; 0:02:31 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.