Şimdi Ara

FORUM OLARAK TOPLANDIK DEVELOPER HESABI OLAYINI HALLETTİK HERKESE TEŞEKKÜRLER... (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
773
Cevap
8
Favori
18.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ios7kayit

http://ios7kayit.com da bugune kadar 200 kayıt yapıldı..

bir çok kişide kaydını yapmadan ios7 yukleme yapmış ve cihazı acılmadıgı ıcın başvuruda bulunuyor.
     FORUM OLARAK TOPLANDIK DEVELOPER HESABI OLAYINI HALLETTİK HERKESE TEŞEKKÜRLER...

bu yazıyı yakın tarıhte gorursenızhttp://ios7kayit.com a başvurun. ya da baştan işinizi garantiye alın.

uğraşmadan kaydınızı yaptırın, iki hamlede kurulumu sorunsuz ,geri dönüşü olacak şekilde yapın..

P.S: bu bir reklam değil bilgilendirmedir. hemen reklama yormayın

kayıt yapıldığı halde neden yazılım indirtip shift update ile kurulum yapın diyorsunuz? udid kaydını yaptıysanız zaten normal yollardan yüklemesi lazım, yoksa insanları kandırıyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendagi Migzara -- 15 Haziran 2013; 19:33:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam, udid kaydı olan telefona 7 yükledik, 6 ya dönsem geri 7 ye tekrar çıkabilir miyim acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

dün akşam 4 defa Shift+restore ile kurulum yaptım hiçbir problem çıkarmadı gayet hızlı oldu

Elma logosuna donmeler oluyor mu bende ilk gun oluyordu artik olmuyor cok ilginc

• tweaker kullanıcısına yanıt
    Hayır hiç öyle birşey olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: s k y

selam, udid kaydı olan telefona 7 yükledik, 6 ya dönsem geri 7 ye tekrar çıkabilir miyim acaba ?

evet geri dönebilirsiniz hocam. sıkıntı olmaz. şimdi beta1 deki hatalardan dolayı herkes ios6 ya döndü. beta2 de tekrar yükleyecekler, bende dahil olmak üzere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s60_doctor

quote:

selam, udid kaydı olan telefona 7 yükledik, 6 ya dönsem geri 7 ye tekrar çıkabilir miyim acaba ?

evet geri dönebilirsiniz hocam. sıkıntı olmaz. şimdi beta1 deki hatalardan dolayı herkes ios6 ya döndü. beta2 de tekrar yükleyecekler, bende dahil olmak üzere.

ben dönmedim geri nasıl dönülüyor ? içindeki programlar vs gidecek diye dönmek istemiourum pek
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

quote:

ben dönmedim geri nasıl dönülüyor ? içindeki programlar vs gidecek diye dönmek istemiourum pek

http://iosoyuntavsiye.blogspot.com/2013/06/ios-7den-ios-6ya-donus.html?m=1

Burda anlatmaya calistim hocam kendim de bu yontemle geri dondum. icloud yedeginden herseyi geri yukledi. Uygulamalarin wifi den indirilmesi biraz zaman aldi ama olsun. Rehber, fotograflar, mesajlar hepsi geri geldi. Tabiki icloud ayarlarindan son yedege bir gozatin. Uygulamalari apple storeden indiriyor ama misal oyunlar icin level olarak kacta kaldiysaniz devam ediyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

quote:

http://iosoyuntavsiye.blogspot.com/2013/06/ios-7den-ios-6ya-donus.html?m=1

Burda anlatmaya calistim hocam kendim de bu yontemle geri dondum. icloud yedeginden herseyi geri yukledi. Uygulamalarin wifi den indirilmesi biraz zaman aldi ama olsun. Rehber, fotograflar, mesajlar hepsi geri geldi. Tabiki icloud ayarlarindan son yedege bir gozatin. Uygulamalari apple storeden indiriyor ama misal oyunlar icin level olarak kacta kaldiysaniz devam ediyor.

nese ben iki hafta daha dayanıyım
  • Email attim udidi.

• UDID verilmeye devam ediliyor mu?
    Bir de bu aldığımız UDID sürekli geçerli mi, 1 kerelik mi?
  • Arkadaşlar ben de acilen udid satın almak istiyorum, yardımcı olabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.