Şimdi Ara

FORUM OLARAK TOPLANDIK DEVELOPER HESABI OLAYINI HALLETTİK HERKESE TEŞEKKÜRLER... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
773
Cevap
8
Favori
18.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Developer hesabı olan arkadaşlar varmış yazdılar onlardan biri halletse hemen parayı verenleri.. Sizde (konu sahibi) hesap yok daha galiba.
  • @silentenigma07

Merhaba, 50 kişi tamamlandı mı? Eksik varsa eğer 2$ gönderebilirim.
  • Çıkan arkadaşın yerine bir isim alabilirmiyiz listeye bu süreç aksamazsa iyi olur özen gösterelim lütfen.
    Ödeme yapanların hesap kayıtlarının gece yapılması imkanınız varsa bencede iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

quote:

Orijinalden alıntı: silentenigma07

ARKADAŞLAR GERÇEK İSMİ YAZILI OLMAYANLAR BANA MAİL ATSIN VEYA MAİL ATIPDA YAZMADIĞIM VARSA YİNE MAİL ATARAK UYARSIN LİSTEYİ DÜZELTEYİM...
    ÖDEME YAPANLARI YARINDAN İTİBAREN YANINA ALINDI DİYE YAZICAM...
    DAHA SONRA O ARKADAŞLARIN MAİLLERİNDEN GELECEK UDID NUMARALARINI KAYIT YAPICAM

Ödeme yapanları neden yarına bırakıyorsun ? Bugün bitirelim bence olayı. Sarktıkça sarkar yoksa.

ödemeler tamamlanmadan nasıl developer hesabı alıcak ki arkadaş. mecbur herkesin önce parayı yatırması ya da yatırdığına dair dekont göndermesi gerekir. ben de bu akşam bitmesi taraftarıyım ama yarına sarkacak gibi duruyor.

acaba şu an ödemeler ne durumda toplam kaç dolar toplandı ?

• Ben hemen ödeme yapabilirim ama son durum hakkında cevap alamadım henüz.
  • eğer biri para yatırmazsa ben o kişiyerine geçebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 11 Haziran 2013; 0:09:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apple_boy

quote:

quote:

ARKADAŞLAR GERÇEK İSMİ YAZILI OLMAYANLAR BANA MAİL ATSIN VEYA MAİL ATIPDA YAZMADIĞIM VARSA YİNE MAİL ATARAK UYARSIN LİSTEYİ DÜZELTEYİM...

Ödeme yapanları neden yarına bırakıyorsun ? Bugün bitirelim bence olayı. Sarktıkça sarkar yoksa.

ödemeler tamamlanmadan nasıl developer hesabı alıcak ki arkadaş. mecbur herkesin önce parayı yatırması ya da yatırdığına dair dekont göndermesi gerekir. ben de bu akşam bitmesi taraftarıyım ama yarına sarkacak gibi duruyor.

Arkadaşım şuan forumda yeterli kişi var ödeme yapanları belirleyecek eksikler varsa yeni arkadaşları alacak. Yarında diğer arkadaşlar tamamlamazlarsa günlerce tamamlamalarını mı bekleyeceğiz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Paypal üzerinden ödeme yaptım, kullanıcı adımı ve gerçek adımı yazdım.

Ödemeler tamamlansa bu gece bitirebiliriz.

edit: arkadaş ödeme yapanların yanına + koyuyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akmac -- 10 Haziran 2013; 23:51:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2$ tamamdır
  • Göndermeyen varsa, eksik varsa benide yazın hemen atayım paypaldan.
  • MECBUREN HERKESİNKİ TOPLANINCA ALICAM HESABI BAŞTADA AÇIKLADIĞIM GİBİ DOSTUM....
    BU ARADA YUSUF KADIĞLU KİM ÖDEME GELDİ AMA NİCKNAMİ YOLLAMAMIŞ
  • Yer varsa almak isterim. Eğer doltuysa 2. Konuyu da ben acacağım.

• Arkadaşlar isim yazdıranlar lütfen ödemesini yapsın. Yapmayacaklarsa belirtsinler yeni arkadaşlara yol açalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Bende 2 cihaz var ama birini güncelleştirir diğerini güncelleştirmem. Zaten Paypal'da 2 dolar var. Ama kesin isimleri yazmadan önce bir kaç sorum olucak. Bu UDID kaydı hemen yapılıacak biz istersek mi güncellicez? Hani ben yorumlara göre çok hata yoksa güncellicem çünkü. 2. olarakta UDID kaydı nasıl yapılacak tam olarak? 3 ve son olarak istediğimizde 6'ya geri dönebilir miyiz? Teşekkürler.

dostum sorularımı cevaplayaiblir misin

Udid kaydindan sonra 1 yil icinde istediginiz gibi beta surumleri indirebilirsiniz. Hatalardan bende cekiniyorum beta 1 den sonra gecmeyi dusunuyorum. Bakalim. ios 6 ya geri donus yapabilirsiniz bir sorun olmaz. Simdi bu arkadas 99 dolara developer hesabi alacak ve bu hesapla 50 kisinin udid sini kaydettirecek. Lakin bence bu sayi 50 de kalsin, cunku apple bu isten para kazanildigini sezdigi an ilgili developer hesabini kapatiyor ve ardindan kayit altina alinan udidleri de kapatiyormus. Bildigim kadariyla bir developer 100 udid kaydi yapabiliyor, yanlista biliyor olabilirim. Neyse sonuc olarak hayirli olsun yarin odemeleri hesabinda gorsun adam bi sonrasinda udid leri kaydeder zaten.

• quote:

MECBUREN HERKESİNKİ TOPLANINCA ALICAM HESABI BAŞTADA AÇIKLADIĞIM GİBİ DOSTUM....
    BU ARADA YUSUF KADIĞLU KİM ÖDEME GELDİ AMA NİCKNAMİ YOLLAMAMIŞ

Bugun ödemelerin hepsi gelir. Sen yeterki lütfen kişileri belirle

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: apple_boy

quote:

quote:

Arkadaşım şuan forumda yeterli kişi var ödeme yapanları belirleyecek eksikler varsa yeni arkadaşları alacak. Yarında diğer arkadaşlar tamamlamazlarsa günlerce tamamlamalarını mı bekleyeceğiz ?

hayır tabiki işte yusuf bey güncel hesap bilgisini verse ona göre hareket edeceğiz şu an sırada bekleyenleri para göndermeyenlerin yerine alacağız fakat kendisinden henüz ses çıkmadı

• Önce isim yazmak yerine keşke ödeme yapanların ismini yazsaydınız daha iyi olurdu. Bu durumda eksik olanların yerinede benim gibi bekleyenler geçerdi.
  • sanırım ödemeyi yapanların yanına + işareti koyuldu
  • Yer varsa cevap dönün lütfen, teşekkürler.
  • Ahmet© kullanıcısına yanıt
    ahmet bey ismini yazdıran herkes ödemesini yapacaktır elbette. ben de ödememi yapacaktım yusuf bey e eft göndermek için banka hesabıma girdim fakar eft işlemleri saat 9.00-17.00 arası yapıldığı için benim ödemem yarına kaldı. yanlış bi anlaşılma olmasın iş bankası hesabınız varsa size havale gönderebilirim eğer onda da zaman sınırlaması yoksa benim adıma yusuf beye ödeme yapabilirsiniz ben size gönderdikten sonra
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.