Şimdi Ara

forum ile ilgili şikayetleriniz (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
855
Cevap
0
Favori
14.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mewluth; Daha önce dikkatimi çekmemişti. Bitli Piyade ne olaki?
  • mewluth ,

Online Users da gozukuyorsun artik
  • `Bitli Piyade ne olaki?`

lord_of_the_world84 ;

Bitli Piyade olunca forumda yeni bir yere ulasmis oluyorsun yeni bir rutbe Secenegimiz en az 1 gunluk Vardi ama artik en az 2 Gun olmak sarti ile isteyen kullanicilarimiza veriyoruz ve test ediyorlar , Test edenlerden duydugumuza gore cok guzel bir duygu imis ; Sende Denemek istermisin 2 Gunluk bitli Piyade Paketlerimizden 1 ` ini ? [agl]
  • eyvallah saol magic
  • Sorun Degil [agl]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Magicdeath</i>
    <br />`Bitli Piyade ne olaki?`

lord_of_the_world84 ;

Bitli Piyade olunca forumda yeni bir yere ulasmis oluyorsun yeni bir rutbe Secenegimiz en az 1 gunluk Vardi ama artik en az 2 Gun olmak sarti ile isteyen kullanicilarimiza veriyoruz ve test ediyorlar , Test edenlerden duydugumuza gore cok guzel bir duygu imis ; Sende Denemek istermisin 2 Gunluk bitli Piyade Paketlerimizden 1 ` ini ? [agl]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

nohahahahhahahhahahahaaaaaaaa[^][^][OK][:P][:P][vkg][vkg]

• [agl]
  • Çok saolasın Magic :)
  • Sorun Degil

Baska Sorunu olan ? yada Sorusu olan ?
  • Selam
    Bende nickname kısmında bir değişiklik(AjanHaKaN) yapmak istiyorum ancak gördüğüm kararıyla mümkün değil. Halletmenin bir yolu yordamı var mı(rüşvet vermeye çalışmıyorum yanlış anlaşılmasın:)
  • Demekki Yanlis Gormussunuz AjanHaKaN [agl]
  • eyvallah teşekkürler sağolasın varolasın allah tuttuğunu altın elmas gümüş etsin:)
  • [:P] Bu kadarda abartmaya gerek yok alt tarafi bir nick edited
  • ehe sen şimdi bizim şifreleri felan de biliyosundur
    yok kötü anlamda demedim.
    Ehehehea!
    İyi ki her hesabıma ayrı şifre kullanıyorum (kullanıyor muyum ? :)))
    Ayrıca şu nick değişince cookie'de değişmiyo mu ya.
    Direk loginli olsak .
    Nasıl olur :)
    Bak ben lycos'taki cookieleri siliyorum yine beni tanıyor.
    Kılık mı değiştirsem ne yapsam?

(hemen altta tahminen noktalı virgüllü ve satır aralıklı bir cevap göreceğiz :)
  • Direk Logined olursaniz o kotu sizin icin onun icin support yok ama `Save Password` yaparsaniz her girdiginizde logined olursunuz
    Sifreleri Gormemiz mumkun degil ama tabii istesek cok basitce goruruz
    Sifreleriniz Database imizde sha256 Ile sifrelenerek tutuluyor yani biz bile DB ye baktigimizda saf sifreleri goremeyiz Tabii istesek zorlanmadan gorebiliriz
    ps: <b>Yanlis Tahmin</b>

• ehehe hoca müthişsin ya!
    Ya zaten cookie'li mookie'li yiim.
    kendiliğinden login yani.
    şaka yapmıştım ya kızma .)
    (mookie kelimesi türkçedeki ikileme yapma yollarından m ekleme ile yapılmıştır.Örneğin, kitap mitap .ama mookie ne???) :O
  • Benım Donanım Habere Dıgecegım Hıc Bırsey Yok!Bır ara HACK ıle bır soru yazdım onun ıcın butun forum kullanıcılarındanda ozur dılerım.Butun Profesyonellerın Bılgı Alısverısını saglıyorsunuz tesekkurler..
  • online user olsun işte yaf :)
  • hani forum değişiyordu ne oldu??
  • ya magicin bilgi ne adamın biri girip forumu araklamış iyi mi forum morum kalmadı yani hadi dağılın bakim
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.