Şimdi Ara

forum ile ilgili şikayetleriniz (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
856
Cevap
0
Favori
14.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim isteğim Türkçe iletişim kurulan bi sitede diğer herşey ingilizce. anlam getiremiyorum bi türlü bunun düzeltilmesi iyi olur
  • ya bu sayfalarda flash olmaz mi :-))) bir de su amblem mi desem ne desem.. iyi duruyor gerci ya, yenilik durumlari icin bir yarisma felan yapilsa sole hee nassil olur hocalar? masallah'i da yani artuk kaldirsak derim :-))) herkes monitorune assin eheueh, faydali oluyor mu hocam ne dersin?
  • Search bölümüne istediğim user ın attığı bütün msgları görmemi sağlayacak bir şey ekler misiniz?!
  • ya bazi arkadaslarimiz da uydu cihazlari adi altinda topic istiyor. her nedense talepler bana geliyor :-))) azarliyor musunuz nedir? :-))) eheheh biz 56k, elalem uydu pesinde ise bak ya eheue
  • `sanirim gun hocamiz, istegimi yerine getirirken, kendi hard diskinden d'yi bana sharing'e acti galiba ? :-)))`

Yok o VT deki Yerimiz :-)

Shared Hosting ;-)

-------------

Maat ,

Flash Konusu ise : Yapilabilir / Basit ama Uygunsuz (Guvenlik Acisindan)

-----------------

Divinity ;

Neden ?

----------

maat,

Konu Disi Bolumunde yada Network Bolumunde Tartisabilirler Uydu Cihazlarini + Zaten Acilsa bile Fazla Ilgi olacagini zannetmem :-)
  • <b>Divinity</b>
    istediğin user ın profiline girip 'show all non-archived post' diye bi seçenek var ordan tüm postlarını görebilirsin...
  • Yani birde Kofox un dedigi yontem var :-)
  • Orda sadece kullanıcının attığı konuların başlıkları gözüküyor! Ben kullanıcının attığı msgları tek tek gösterecek bir komut eklenmesini istiyorum!
    Magic senin attığı msgları sayacam? nerde 5k tane post merak ediyorum?!
  • Kofox is dead,
    Phenone is the one now
  • Divinity ,

Bunun icin pek bir istek gozukmuyor senin disinda ; 1 kisi icinde Uzgunuz Boyle birsey yapamayiz.

Ama Oturup Tek tek Saymak istiyorsan her Category icin bunu yapabilirsin =Ornegin ;

Donanim Bolumu icin ;

http://forum.donanimhaber.com/forum.asp?FORUM_ID=11&sortfield=lastpost&sortorder=&whichpage=244

Tabii Arsivlendigi icin tum forum bir azalma var 244. sayfada bile Ilk atilan `Merhaba` Mesajlari bulunmamakta..

Onun icin Tum forumu bu yontem ile gozden gecirip merakini giderebilirsin :-) :P
  • Hayrola Kesker
  • belki biraz tuhaf olacak ama şu big smile ikonuna biraz saç koyup,saçları ortadan ayrırsanız daha güzel olur.
  • muhahah oldu başka arzun
  • şimdilik bu kadar. :)
  • online user +1 diyorum ben.))
  • Hehe Gec kaldiniz Online user icin

Bir kac sey daha kaldi ondan sonra upload edebiliriz
  • online user +99999999 :)))
  • magicdeath bizde senin gibi birgün general olabilirmiyiz acaba nasıl birşey anlatsana biraz

• çok rahat birşey her işi modlar yapar general yan gelir yatar. muhaha
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.