Şimdi Ara

forum ile ilgili şikayetleriniz (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
856
Cevap
0
Favori
14.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olamayız paradox.bizim uşaşabileceğimiz en fazla binbaşılık :))))
  • Phenone ,

hehe [:P]
  • Selam,

Bu doğru mu? Biz ancak binbaşılığa kadar mı terfi edebiliyoruz? Ayrıca, terfi sadece post sayısıyla mı doğru orantılı? Başka faktörler var mı?
  • şu parça alım satımları iş bittikten sonra kapansın
  • Hancer 2000L ,

Evet Normal Kullanicilar ancak Binbasiliga kadar terfi edebilirler daha sonrasi yetkililier icin ;

Albay = Moderator ler icin
    General = Admin ler icin kullaniliyor.

Post sayisi ile orantili evet.

Baska faktorler derken ?

=

balikeren ;

O ikinci el de konu sahibini baglidir.. Islem bittikten sonra `Satildi` Gibilerinden bir not yazmalidir..
  • Bize bir şeyler deniyordu. Yılbaşından sonra çok büyük yenilikler göreceksiniz diye..
    Neyseki hata verme olayı bitti. Bunun için tebrikler peki başka ne yenilik oldu?
  • Olacak olacak merak etme yenilikler sırada bekliyo belki biraz zaman alabilir hesapta olmayan bazı sorunlar çıktı ama kısa zamanda görüceksiniz yenilikleri...

Ulam görende ben yapıyom sanacak ehehe
  • "hesapta olmayan bazı sorunlar"
    ehehe...
    ne o? anarşistler mi var :)))
    forum'u hacklemeye çalışıyorlar.
    dayanın aslanlarım! destek kuvvet istiyoruz ! barikatları sağlamlaştırın :)))
  • Forum Hacklenmeye fln calisilmiyor ki calisilsa bile suan bir acigimiz yok.

Sorun Tasarladigimiz projenin tek bir eksik parcasindan kaynaklaniyor o da en kisa zamanda yetistirilmeye calisiliyor olay bu
  • heyt beaa generalimiz de pek güven verici; gözünün çapağını yerim bu forumun
  • eksik parça hakkında bilgi verebilir misiniz gomtanım?
    yardım etme babında.
    sir yesss sir!
  • Eksik parcamiz Bir Entegre olayi daha dogrusu :-) Az kaldi onuda hallettikten sonra gorup/ test edersiniz zaten
  • entegreyi bulamiyorsaniz onun gorevini yapacak bisi biliyorum ben "ufcan, ufcan, ufcan " eheuehe tam bir entegre gorevi ifaa edebilecek yetenekte hocalar kacirmayin
    :-)))))))
  • Nickimi değiştirmek istiyorum fakat yüzbaşı albay falan onlar gitmesin yani çünkü kayıt olurken "!" (ünlem) işaretini koyamadım nickimin sonunda bunu eklmek istiyorum normalde benim nickim FatalERROR!
  • Nick Degisimide bitti [agl]

Baska istegi olan ? [:P]
  • Selam,

"Nick değişimi de bitti." derken artık olmayacak mı, yoksa artık olacak mı? (-:
  • `Nick Degisimide bitti` derken FatalError un Nick degisim istegi hakkinda idi :-)
  • Yenilikleri bekliyoruz.

Demek komutanım bir açığımız yok. Bu cidden güzel.
    Heyt be! Kİm bizim forumu tek başına çökertebilirmiş bakem.

Ayrıca bazı topicleri açmaya kalktığımda 'server içinde hata mesajı alıyorum.(Bazen oluyor aynı topic'i sonra açmaya kalktığımda bu hatayı vermiyor mesela)' Bu durum neden ki?.
  • Serverin Mesgul olmasindan kaynaklaniyordur lord_of_the_world84 ..
  • topic açtım olmadı bari buraya yazayım
    members online da gözükmek istiyorum dediler ki bunu ancak Magicdeath halleder. ;)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.